מחפש מצלמה + ציוד, לצילום מגזין של רהיטים, עד 14000 ש"ח. - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מחפש מצלמה + ציוד, לצילום מגזין של רהיטים, עד 14000 ש"ח.

dd7

Recommended Posts

יש לי ולאחי מפעל של רהיטים, אנחנו תמיד מייצרים דגמים חדשים כל שבועיים מוצרים חדשים,

וחשבנו לבנות סטודיו (יש לנו אולם תצוגה 400 מטר) לצילום חדרי שינה וכאלה, לכן אנחנו רוצים להשקיע אחת ולתמיד בציוד מקצועי,

מה גם שעד היום היינו משלמים לצלם השכונתי שיש לו ציוד ב-20000 ש"ח ומצלם מגעיל,

לכן הייתי מעוניין ב-2 אופציות:

1. חצי מקצועית + ציוד(אם זה פלאש כמה ערוצים, חצובה, עדשה, וכו'..) .

2. מקצועית + ציוד מקצועי.

בסכום הנ"ל אפשר לחרוג קצת,

אישית יש לי ניסיון עם מצלמות חובבניות ותו לא(כל הפוג'י למינהם).

כמובן אני מעדיף המלצות מה כדאי לי בשביל לשפר את התאורה האם כדאי לי להביא עם חצובה אחד מכל צד יענו 2 ערוצים,

כל המלצה תתקבל בברכה.

תודה רבה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אותו צלם לא עושה עבודה טובה אז עדיף לחפש אחד אחר. צילום סטודיו זה לא משהו שלומדים בזמן קצר וללא מאמץ, ולכן לא נראה לי שהרעיון של לצלם לבד כל כך מוצלח. אם עדיין יש לך מחשבות בכיוון, נסה לשכור קודם את הציוד לפני שאתה קונה. זה יכול לחסוך לך הוצאה גדולה על משהו חסר תוחלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי אני מבין מה אתה מציע, אבל זה לא בא בחשבון להשכיר, כי לא לומדים ביומיים ולא בחודש לפי דעתי,

לפי מה שאמרת ש"זה לא משהו שלומדים בזמן קצר וללא מאמץ"

זה אומר שלא הבנת אותי, כתבתי בפירוש שאנחנו מעוניינים להשקיע אחת ולתמיד שזה אומר לטווח הארוך, ולא רק זה שכל שבועיים יש לנו המון צילומים שזה אומר

המון מאמץ,

בקיצור אני לא אומר יאלה בא נשרוף 14000 שקל נבזבז הכל

מה שבקשתי זה הצעה ל2 האופציות, לדוגמא: מצלמת ניקון D90 היא ניראת מביקורות טובה מאוד האם יש עדשה מיוחדת

לצילום רהיטים או שמתאים לצילום מהסוג הזה

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעבודה בסטודיו נוח לעבוד עם עם מסך מסתובב, אבל המצלמה היחידה שכוללת מסך כזה ותכונות ועמידות/אמינות שמתאימות לשימוש מקצועי (אולימפוס E3) היא יקרה למדי, שתאכל יותר מדי מהתקציב. אם אתה מוותר על המסך המסתובב, אז קנון 40D תהיה אופציה טובה - יש לה עמידות טובה, ותכונות אחרות ששימושיות לצילומים מהסוג הזה - תצוגה חיה עם פוקוס ידני מדוייק, שקע לפלאש אולפן, כפתור DOF. ה-D90 יקרה יותר, ולא נותנת שיפורים שרלוונטיים לסוג הצילום הזה (וגם חסר לה שקע לפלאש אולפן, עניין פתיר עם אביזרים חיצוניים).

לגבי עדשה, הייתי בוחר בעדשה שמתאימה לצילום נושאים רחבים במקום צפוף ועם איכות אופטית גבוהה, למשל טמרון 17-50/2.8. העדשה והמצלמה משאירות לך בערך 8600 ש"ח. זה צריך להספיק לך לחצובה (למשל מנפרוטו 055ProB עם ראש סליק 486RC2), מתקן רקעים וציוד תאורה (שחייב לכלול לפחות שני פלאשים לתאורה אחידה על הנושא). באתר photofreak.co.il תוכל למצוא כמה סטים במחירים סבירים, ושווה לך לדבר איתם על השכרה של ציוד התאורה לפני קניה שלו.

הציוד לבד לא יספיק כדי לקבל תוצאות טובות. תצטרך ללמוד לעבוד איתו, וקשה לדעת מראש כמה זמן יידרש לכך ולאיזו רמה תוכל להגיע. עד אז כדאי לך למצוא פתרונות אחרים לבעיות שיש לך עם הצלם העכשווי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...