יום שלישי, קפטן אינטרנט, הכאב השבועי... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יום שלישי, קפטן אינטרנט, הכאב השבועי...

yuvyuv

Recommended Posts

היום בבוקר אני קם ומגלה שהיום יום ג', אני חושב לעצמי: מעולה יהיה מה לעשות היום בשיעור ספרות...

וכך אני יוצא אל ההסעה בערך בעשרה לשמונה שמח לי עם העיתון בתיק... מגיע לבית ספר, מתחיל שיעור ראשון - ספרות... אני כמובן משתעמם בצורה משוגעת ופותח את העיתון...

פתאום על השער אני רואה את הדבר הבא: "וגם: איזה מסך הכי כדאי לקנות? סקר שוק השוואתי", אמרתי לעצמי: איזה יופי אולי הם כתבו דברים נכונים לשם שינוי... כמה כבר אפשר לטעות עם מסכים..

במיני השוואה שלהם אני רואה את המסכים הללו:

MAG 786FD

Samsung 757DFx

CTX PR705

LG Flatron 795FT Plus

Philips 107T

המסך הנבחר היה (איך לא) ה- MAG 786FD אשר ניצח את ה- CTX PR705F אשר עולה פחות, אמין הרבה יותר ומאפשר חיבור USB.

ועכשיו אני דופק את הראש בשולחן ושואל את עצמי: WTF הם בחרו בו ?!

התשובה היא פשוטה ביותר... נתונים שיקריים !! הכותב האידיוט שהכין את הכתבה המסכנה הזאת כתב (ולא ובטעות) של- MAG 786FD יש קצב ריענון של 1600X1200 @ 75Hz, זה הוא נתון לא נכון מכיוון שהמסך מגיע רק ל- 1600X1200 @ 65Hz בדיוק כמו ה- CTX PR705F...!

כנראה שזאת הסיבה לבחירתו והיא ממש לא מוצדקת... מדובר פה בהתעיית הציבור...!

הכתבה בהארץ

ה- Email של כותב ה"השוואה" הזאת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היום בבוקר אני קם ומגלה שהיום יום ג', אני חושב לעצמי: מעולה יהיה מה לעשות היום בשיעור ספרות...

וכך אני יוצא אל ההסעה בערך בעשרה לשמונה שמח לי עם העיתון בתיק... מגיע לבית ספר, מתחיל שיעור ראשון - ספרות... אני כמובן משתעמם בצורה משוגעת ופותח את העיתון...

LOL גם אני לוקחת את הקפטן כל יום שלישי לביצפר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דברים לא נכונים בעיתון מחשבים?! :o

לא יכול להיות!

(למי שלא הבין את הציניות: אני לא מבין מה אתם מתפלאים בכלל!)

צודק...

אני כבר ממזמן מתעלם מהזבל ש(בד"כ)רושמים שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם הרי יודעים טוב מקפטן-שטויות אז למה לבזבז זמן לקרוא את זה ? בטוח שהחדשות באתר כמו HWZONE מדויקות ונכונות יותר וגם הביקורות מקצועיות וענייניות יותר.

אז אתה מציע להוציא לאור עיתון HWzone?

קפטן-ערנב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לוקח את הקפטן לבית הספר....רק שזה יוצא שיעור תנ"ך.....

מהשיעור הזה דווקא טרחתי להבריז היום...

אבל אתם מפספסים את הנקודה... מדובר פה בהתעיית הציבור !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא קורא שום דבר בקפטן ברצינו, אני רק צוחק על זה קצת, ומה שהכי מעניין אותי זה המדור "קפטן כואב לי" - מקום שבו קוראי העיתון שואלים את הקפטן הגאון על כל מיני מכאובים שיש להם ב"מחשב"(ב99.9 אחוז מהמקרים מדובר בבעיה במערכת הפעלה), והשודד הים האינטרסנט הזה מציע להם לקחת את קברם לחנות הקברים הקרובה לביתם שתעשוק מהם 350 שקל על התקנה של .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...