איך מתקינים אובונטו עם Wubi? - לינוקס, Mac ומערכות הפעלה אחרות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך מתקינים אובונטו עם Wubi?

3d7

Recommended Posts

ניסיתי להתקין עם Wubi על אחת המחיצות במחשב שלי. המחיצה היא בגודל של 30GB בפורמט NTFS. הוא איפשר לי לסמן נפח התקנה מקסימלי של 10GB, אז סימנתי את זה ואמרתי לו להתקין. הוא ישר התחבר לאינטרנט והתחיל להוריד קבצים, ואז ביטלתי את ההתקנה.

מישהו יודע מה Wubi בעצם עושה? האם הוא מפצל לי את המחיצה שבחרתי למחיצה נוספת בפורמט EXT3? למה הוא לא מתקין פשוט על כל המחיצה וזהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל חשוב שתבין מה זה WUBI - התוכנה מאפשרת לך להיתנסות באובונטו ללא צורך של שינוי כלשהו במערכת קבצים/מחיצות/bootloader וכד'.

התוכנה יוצרת כונן וירטולאי בגודל שאתה בוחר ואז מורידה האת ההפצה של שבחרת.

אתה יכול להוריד את האימאג' בעצמך וככה זה הרבה יותר מהר ואז לבצע את ההתקנה.

שוב, היתרון הוא השימוש ב NT bootloader במקום grub והאפשרות הקלה של הסרה של המערכת כי הכל בכונן וירטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהה... אוקיי.

אם אני מוריד בעצמי את הimage של אובונטו, אז איך Wubi יודע להתקין את אובונטו מהimage שהורדתי?

דבר נוסף - Wubi כותב שהוא מתקין את Ubunto 8.04.1. איך אני יכול להתקין איתו את 8.10?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הורדתי אתמול את Wubi מהאתר הרשמי של , וזה היה גירסה 8.04.1. עכשיו הורדתי אותו שוב מהאתר הרשמי של Wubi, וזה אכן גירסה 8.10.

באיזה שלב התוכנה יוצרת בC את התיקייה "C:\ubuntu\install"? אני יכול, פשוט, ליצור את התיקייה הזאת במחיצה בה אני רוצה ליצור את הכונן הוירטואלי של , להעתיק אליה את הimage של , ואז להריץ את Wubi?

לדעתי, הם היו צריכים להוסיף בGUI שדה שבו אני בוחר את המיקום של הקובץ image שלי, עם טקסט שאומר להשאיר את השדה הזה ריק אם אני רוצה להתקין את מהרשת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...