האם קיים הבדל בין כרטיסי קול שונים עם חיבור דגיטלי ? - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם קיים הבדל בין כרטיסי קול שונים עם חיבור דגיטלי ?

Milford Cubicle

Recommended Posts

Heya

יש לי כרגע את ה-SB Live! Value Digital היקר שלי, שמתחבר לו בשמחה ל-Yamaha RX-V430 דרך החיבור הדגיטלי (COAX).

בהתחשב בעובדה שאני משתמש בחיבור S/P DIF, ולמעשה אין כל עיבוד של הסאונד ע"י הכרטיס (או שיש?), האם יהיה הבדל כלשהוא בין ה-Value שלי לבין ה-GXP7.1 או ה-Audigy 2, למשל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תבדוק נתונים תיאורטים, תמצא שיש הבדל...

אך בפועל, מהנסיון שלי, אנחנו מאבדים איכות בעצם השימוש בכרטיסי קול לא מקצועיים, וההבדל בין ה LIVE ל AUDIGY הוא פשוט לא משמעותי ב-פ-ו-ע-ל.

זה ממש אותו הכרטיס, שוב, עם הבדלים תיאורטיים שפשוט לא באים לידי ביטוי רציני בפועל, כשלוקחים בחשבון שאנחנו לא מתעסקים כאן עם כרטיסי קול מקצועיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי באוזן שלך, בשביעות הרצון שלך מהסאונד של הרמקולים, במקום לבדוק נתונים תאורטיים

תנסה להשיג איכשהו audigy 2 או כרטיס דומה באופן חד פעמי מחבר או מישהו, תחבר ותשמע.

גם אני נמצא באותה התלבטות שלך, אני הולך לחבר את המחשב למגבר, ולא yamhha, אחד של NAD כנראה או משהו

בסגנון (מגבר סטריאו,משולב) אני חייב לבדוק את העניין לעומק, חבל לי להתפשר על איכות בשביל 100-200 שקל אחרי שמשקיעים

כ"כ הרבה במערכת טובה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכיוון שהכרטיס רק מעביר ולא מפענח או שם דבר שכזה אני לא חושב שיש הבדל כלשהוא, תיאורטי או פרקטי בין כרטיסים בשימוש בחיבור דיגיטלי.

אבל גם כאן יש וויכוח בקרב אנשים רבים, יש החושבים שכן ויש שלא.

בכל מקרה, אם אתה לא אודיופול מוחלט ואין לך שום מערכת מאוד יקרה לא תמצא שום הבדל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...