עבודה באופיס דיפו - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עבודה באופיס דיפו

Judas Iscariot

Recommended Posts

היום הייתי באופיס דיפו בשביל לקנות מדפסת ומקלדת.

כאשר הייתי בקופה ניגשה מישהי לדלפק והתחילה לשאול על ה- ודברים דומים והתחלתי אמממ.. להסביר לה?

הבחור פנה אליי ועשה לי

"אתה רוצה לעבוד כאן?"(במחלקת אלקטרוניקה ומחשבים)

Long Story Short - יש לי "מבדק אמינות" וראיון מחרתיים(יום חמישי).

אני בן 18, מתגייס במרץ וכרגע עובד(2 משמרות בשבוע בד"כ) כקופאי בבית קולנוע.

אני לא באמת חיפשתי שם עבודה כי חשבתי שלא מקבלים במקומות כאלו לפני צבא... מסתבר שכן, ומסתבר שזה שאני מתגייס במרץ לא הרתיע את מנהלת הסניף שכן היא אמרה לי "בד"כ אני לא לוקחת עובדים לזמן כ"כ קצר אבל הוא(הבחור ששאל אותי אם אני רוצה לעבוד בסניף) התלהב ממך".

אני מרוצה בעבודה הנוכחית שלי, בעיקר בגלל האנשים ששם ובגלל ההערכה שרוחשים לי שם - העבודה עצמה לצערי הרב משעממת ברמות, והזמן חולף לו לאט לאט.

מאז שהייתי ילד קטן רציתי לעבוד טיפה בחנות כמו באג או דיפו... ועכשיו יש לי את ההזדמנות הזו - אבל אני לא בטוח ב100% שזה שווה את זה מבחינה כספית וכו'.

מחרתיים בראיון אני אדע את כל הפרטים כולל מספר משמרות שידרשו ממני וכן משכורת(כרגע אני מקבל 22 לשעה בבית קולנוע).

בכל מקרה, זה היה מאוד מחמיא שהוא ניגש אליי אם אני מחפש עבודה ולא אני אליו ואני מניח שאני פשוט אראה מה הולך בהמשך...

אז אממ, זהו.

that's my story.

אם למישהו יש הארות/תובנות או סיפורים על עבודה באופיס דיפו ודומיו... מוזמן להגיב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תהיה מוכן לדחוף לאנשים דברים בכח, ללא קשר לכמה הם טובים.

לי היה קצת קשה לקבל את זה בהתחלה :silly:

שטויות.

אף אחד לא מכריח אותך למכור, דווקא ההיפך הוא הנכון, בד"כ באופיס דיפו תמצא מוכרנים שיעזרו לך בצורה אובייטיבית מכיוון שהרווח שלהם מהמכירה הוא קטן אם בכלל, ולכן הם מעדיפים למכור לך משהו טוב שתהיה מרוצה מאשר שתחזור והם ירגישו אי נעימות עם העניין שהם "גרמו" לך לקנות.

זה עבודה מצויינת מבחינת שעות ומשמרות, וגם לא משעמם לרגע כי יש הרבה עבודה כל הזמן, תיקח בחשבון שיש הרבה עבודה פיזית וזה לא רק מכירות.

בהצלחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק

באמת זה לא רק מכירות גם עבודה פיזית

תקח את זה בחשבון

העבודה עצמה היא אחלה , אבל לא יודע לי אישית זה הרגיש כאילו השכר לא מתאים לעבודה... כאילו הוא נמוך מדיי...

בהצלחה

אה

ואפשר לשאול איזה סניף?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם כן רציתי לעבוד בבאג/אופיס דיפו לפני הגיוס, אבל בבאג מקבלים רק אחרי . עכשיו אני כבר אחרי , אז אני מחפש שם עבודה שוב. אני הבנתי (מאופיס דיפו בגבעתיים) שיש שם חבר'ה לפני גיוס שעוזרים למוכרים מבחינת אספקת ציוד וכאלה, אבל הם רק עוזרים להם. על מנת באמת להינות מתנאים של מוכר אמיתי שם צריך להיות אחרי .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...