הסרט הגרוע ביותר שראיתם - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הסרט הגרוע ביותר שראיתם

motogt

Recommended Posts

אתה דפוק?? זה הסרט הכי טוב בעולם!

הסרט הכי גרוע שראיתי בחיים הוא ללא ספק "What The Bleep Do We Know", הסרט הראשון והיחיד שבשלב מסויים פשוט הפסקתי באמצע.

בליפ סרט גדול. חבל שלא הפנמת את מה שהוא אומר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 104
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל סרט שכל השחקנים שלו כושים..זה פשוט לא מצחיק אולי זה בדיחות פנימיות וצריך להיות כושי כדי לצחוק

וגם כל סרט שהשחשקנית הראשית בלונדינית אמיתית בד"כ לא מצחיק..

בסדרות my name is earl אחת הסדרות הדביליות ובכל זאת ראיתי כמעט את כל הפרקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The mist - כלא אחד והטעם שלו, אני אהבתי את הסרט.

dude where's my car - אתה כנראה בן אדם נורא רציני בלי חוש הומור, אחד הסרטים !!!

משחקי שעעוע 2007 והזרים - משחקי שעשוע זה סרט מיוחד, זה סרט שאם אתה לא רואה אות ובאווירה מתאמיה לא תתחבר אליו, זה סרט אימה מתח חדש שאמור לצמרר ולסבך את הצופה.

ובקשר לזרים , אני וחברה שלי מאוד אהבנו את הסרט. סרט שמצליח לגרום לך לפחד בקטעים מסוימים ועולים לך הרבה שאלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Troll 2 לוקח את כולם בהליכה.

אם היה אפשר לזקק את כל המשחק הגרוע והדיאלוגים המטומטמים, לתוך זבלון דל תקציב, קרוב לוודאי שככה הייתה נראית התוצאה.

דוגמית:

http://www.youtube.com/watch?v=Jqp9eXgXYHU

אוי אלוהים, לפי הדוגמית זה בהחלט סרט נוראי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הזוהן דווקא היה סרט טוב +

סרטים גרועים זה Van Wilder 2 עם טאג' הזה, פשוט נוראי, הראשון היה מצחיק בטירוף והרסו אותו עם ההמשך הזבל הזה.

והזוכה מקום ראשון באוסקר הסרט הגרוע מכל! - קטע מהסרטים! :kopfpatsch:

כל כך עלוב!!! אני כועס על עצמי שבכלל ניסיתי לראות אותו עד הסוף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא חושב שיש סרט יותר מפגר, אידיוטי, גס ומתייחס לצופיו כמטומטמים לגמרי כמו הסרט "קווין ופרי קורעים את איביזה". פשוט לשרוף כל קלטת שקיימת של

הסרט הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי איפה האוטו שלי אחד הסרטים הגדולים.

באותה נימה, אנשים שאהבו אותו גם יהנו מאוד מHalf Baked ומHarold And Kumar Go To White Castle(אני מת לראות את 2).

גם משחקי שעשוע סרט מעולה... הוא לא מהנה, אבל הוא נחקק בזיכרון וזה מה שהוא אמור לעשות... סרט מעולה.

הסרט הכי גרוע שאני זוכר הוא "המדריך לחיים בכפר".

http://en.wikipedia.org/wiki/A_Prairie_Home_Companion_(film)

חוץ מקטע קצרצר של חצי דקה שהיה משעשע הסרט הזה פשוט מזעזע, הוא לא זז לשום מקום והשיעמום הוא אין סופי.

ראיתי אותו בקולנוע עם עוד 5 חברים, בערך באמצע אני וחבר שלי ממש היינו צריכים להשתין, אז הלכנו - גם בתקווה שהסצינה תשתנה ויהיה משהו מעניין.

לפני שנכנסו שוחחנו על איזה משהו די דחוף, ככה שיצא ש20 דקות מהסרט פיספסנו.

חזרנו, ומה עינינו רואות? אותה פאקינג סצינה, ואותו פאקינג דבר שקורה על המסך.

זוועת עולם, מאוד לא מומלץ!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

The Happening זוכה ובגדול. אוי, הסרט הזה פשוט זוועה. הוא מתחיל בזה שאנשים הולכים בפארק, ואז מתחילים להרוג את עצמם. בהמשך זה מתפשט וכולם מתחילים להרוג את עצמם, כאשר זוג (מרק וולברג ועוד איזה מפגרת) מנסים להימלט. מה שעיצבן אותי זה שבכל הסצנות האישה נראתה כאילו היא משועממת. אנשים מתו סביבה, היא בורחת מה"מגפה" וכל מה שהיא עושה זה לרוץ עם פוזה בפנים של "משעמם לי".

אגב, התעלומה הגדולה של הסרט הייתה צמחים. כן, פאקינג צמחים כעסו על האנשים אז הם הרגו את כולם ע"י רעלים שהם הפיצו באוויר.

!@%@!%@!^!@^

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...