dead space מישהו משחק בזה? - עמוד 6 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dead space מישהו משחק בזה?

talsa

Recommended Posts

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

חח לא לא התכוונתי לשם, אבל זה כמה קטעים לפני..לא חשוב עברתי את שתיהם, תודה בכל זאת שפיץ :xyxthumbs:

בואנה , אתה חורש על המשחק!!! חחחח :)

על צ'יטים שמעת? תפעיל אותם כל פעם שאתה נתקע... חחחח!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט אחד המשחקים. שחקתי בו קודם איזה שעתיים ופשוט אהבתי.

מזכיר לי קצת את האימה והכיף שהיה לי בזמנו עם RESIDENT EVIL 4 ב GAME CUBE.. (שזה ממש ממש לטובה)

קצת קשה לי הקטע הזה שאני לא מוצא MED KITS כמעט והכוח נגמר לי די מהר ואז זה פשוט השרדות.

אני משחק עם שלט X360 ואפילו לא ניסיתי לשחק עם מקלדת ועכבר כי זה די ברור שהשליטה תהיה חרא - זה משחק שפשוט תפור על קונסולה. ובנימה זו , לכל מי שאין עדיין שלט כזה והוא מגדיר את עצמו כאחד שאוהב משחקים אז פשוט חובה להוציא את ה 250 ד"ח האלה כבר. כל פעם אני קורא על חבר'ה שבוכים על שליטה גרועה במשחקים כמו זה או לדוגמא ALONE IN THE DARK ואני באמת לא מבין מה אתם מנסים להשיג (חוץ מעינוי עצמי) בכך שאתם משחקים עם מקלדת ועכבר.

בקיצור אחלה משחק לכל אוהבי אקשן אימה מגוף שלישי. ממליץ בחום.

*ואיך לעזאזל עוד לא קם הדיון הרשמי למשחק הזה ?? זה לא איזה משחק דרג ג'..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה -

אני תקוע בשלב 4 במקום בו אני אמור לצאת מהחללית וללכת עליה כשיש ריק וחוסר כבידה ועפים מעליי אסטרואידים ושברים למינהם. אחרי כמה שניות שאני בחוץ, לא משנה מה קורה ואיפה אני עומד נהיה מין פיצוץ כזה מתחתי ולהבות ואני נחתך לחלקים ומת במקום. ניסיתי את זה איזה 10 פעמים בכל מיני דרכים שונות ומשונות אבל לא חשוב מה אני עושה זה מוביל לאותה תוצאה.

אני חושב שפספתי הסבר שאמרו לי בקשר או משהו כי האמת אין לי מושג גם למה אני אמור לצאת לשם בכלל ולמה לעזאזל אני מת וממה ..

בקיצור - עזרה ! אני ממש מתוסכל מהשטות הזו.

ופותח הדיון, יהיה נחמד אם תשנה את כותרת הדיון למשהו יותר נחמד. אם כבר הדיון הזה הפך פדיון הרשמי אז לפחות שהכותרת תהיה בהתאם.. :xyxthumbs:

*איפה כל המשקיענים שפותחים פה דיונים רשמיים עם יפות, פרטים ולינקים ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

*ואיך לעזאזל עוד לא קם הדיון הרשמי למשחק הזה ?? זה לא איזה משחק דרג ג'..

אחרי 8 עמודים , הפכנו את הנושא הזה לדיון הרשמי גם אם לא כתוב בכותרת שזה דיון רשמי

אז זהו, שלא. הדיון הזה לא יכנס לסטיקי, הוא מבולגן מידי.

אתם יותר ממוזמנים לפתוח דיון חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך עזרה -

אני תקוע בשלב 4 במקום בו אני אמור לצאת מהחללית וללכת עליה כשיש ריק וחוסר כבידה ועפים מעליי אסטרואידים ושברים למינהם. אחרי כמה שניות שאני בחוץ, לא משנה מה קורה ואיפה אני עומד נהיה מין פיצוץ כזה מתחתי ולהבות ואני נחתך לחלקים ומת במקום. ניסיתי את זה איזה 10 פעמים בכל מיני דרכים שונות ומשונות אבל לא חשוב מה אני עושה זה מוביל לאותה תוצאה.

אני חושב שפספתי הסבר שאמרו לי בקשר או משהו כי האמת אין לי מושג גם למה אני אמור לצאת לשם בכלל ולמה לעזאזל אני מת וממה ..

בקיצור - עזרה ! אני ממש מתוסכל מהשטות הזו.

זה דווקא קל(יחסית)... ב CHAPTER 3 יש קטעי ואקום הרבה יותר מתסכלים...

מה שאתה צריך לעשות זה ללכת כמה מטרים ולהתחבא מאחורי גנרטור כזה (כשאתה רואה שהוא נהרס, תמשיך כמה צעדים לגנרטור אחר וכך הלאה... תוודא שיש לך AIR CANS ב INVENTORY כי אחרת לא תצליח את הקטע הזה, זה לוקח יותר מ 60 שניות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקרוב אתחיל לשחק את המשחק...

מישהו ראה את הסרט של המשחק?שווה לראות אותו לפני שמתחילים לשחק?

אני ראיתי את הסרט לפני המשחק וזה רק עשה לי חשק להתחיל לשחק.

הסרט פשוט מראה לך את כל מה שקורה באישימורה (הספינה שבה מתרחש המשחק) עד לנק' שבה אתה מתחיל לשחק (פחות או יותר).

זה נותן רקע וככה אתה לא "נופל" ישר לתוך משחק בלי להבין מה קרה שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בקרוב אתחיל לשחק את המשחק...

מישהו ראה את הסרט של המשחק?שווה לראות אותו לפני שמתחילים לשחק?

אני ראיתי את הסרט ועוד לא התחלתי את המשחק

הסרט מצד אחד עשוי מאוד טוב אבל מאוד משעמם

יש לו גרפיקה בסגנון של סדרת באטמן הישנה רק טובה יותר שזה מצוין

אבל העלילה משעממת ולא מחדשת הרבה בזאנר זה הרוב גנבת רעיונות מהנוסע השמיני רק אם שינוים קוסמטיים כמובן

בכל מקרה אני ממליץ לצפות בו לפני המשחק שתבינו את העלילה כי הסרט להבנתי קודם עלילתית למשחק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל אני אמור לעשות פה ? בחלק 7 ..

זה מסמן לי שאני צריך ללכת על הכדור הזה, איפה שהאור הכחול הזה הולך בערך, אני הולך לשם ולוקח איזה משהו, אבל אז אני נחתך מהברזלים האלה שמסביב לכדור...

העלתי תמונה...

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה לעזאזל אני אמור לעשות פה ? בחלק 7 ..

זה מסמן לי שאני צריך ללכת על הכדור הזה, איפה שהאור הכחול הזה הולך בערך, אני הולך לשם ולוקח איזה משהו, אבל אז אני נחתך מהברזלים האלה שמסביב לכדור...

העלתי תמונה...

קודם כל יש את הדברים האלה שאתה צריך לעצור אותם קצת עם STATIS ולירות בהם.

זה בעצם המשימות הבאות שלך וזה נמצא ממש באותו החדר.

דבר שני לגבי זה גם לי זה קרה כמה פעמים עד שהבנתי שמה שצריך לעשות בעצם זה לעבור את זה ולהגיע החוצה יעני לחלל.

תכוון כמה שיותר רחוק - בפינה איפה ששני הברזלים האלה נצמדים ומחכים קצת זמן תשגר את עצמך לשם ותרוץ ישר החוצה לכיוון החלל ממש למעלה

והחוצה. יהיו לך שם 2 ממזרים כאלה שיורים עליך משהו תהרוג אותם ותשים את מה שאתה צריך.

בהצלחה!

אחד המשחקים החזקים! כרגע אני נמצא בפרק 10 והפסקתי לכרגע כי אני עסוק עם FALLOUT 3 בינתיים! :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואלה תודה שפיץ עזרת לי, וכן, באמת משחק טוב מאוד...ותאמת חשבתי שהוא יהיה הרבה יותר מפחיד אבל הוא דווקא לגמריי לא...

אני מניח שאחרי זמן מסוים שאתה משחק הוא כבר מפסיק להבהיל או להפחיד בגלל שאתה כבר מצפה שמשהו יקפוץ עלייך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...