dead space מישהו משחק בזה? - עמוד 5 - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

dead space מישהו משחק בזה?

talsa

Recommended Posts

אווקי שפיץ, תודה על העזרה אבל כבר הצלחתי בסופו של דבר להבין את זה..והתקדמתי עוד קצת..

עכשיו הגעתי לקטע הזה (העלתי תמונה)

לפי מה שנראה לי זה להזיז תדברים האלה עם טלקינסיס F', אבל שאני מקרב אז זה עושה הבזק כזה וזה לא מתחבר, חשבתי שבטח צריך ללחוץ C , ולהאיט תסיבוב של הזבל הזה...אבל אין לי יותר תדבר הזה שאין לי מושג איך קוראים לו אבל משתמשים בו ב C , וחיפשתי בכל חור ואין..מה לעשות ?

או שבכלל לא צריך להאיט את זה וצריך לעשות משהו אחר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 130
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אווקי שפיץ, תודה על העזרה אבל כבר הצלחתי בסופו של דבר להבין את זה..והתקדמתי עוד קצת..

לפי מה שנראה לי זה להזיז תדברים האלה עם טלקינסיס F', אבל שאני מקרב אז זה עושה הבזק כזה וזה לא מתחבר, חשבתי שבטח צריך ללחוץ C , ולהאיט תסיבוב של הזבל הזה...אבל אין לי יותר תדבר הזה שאין לי מושג איך קוראים לו אבל משתמשים בו ב C , וחיפשתי בכל חור ואין..מה לעשות ?

שינית משהו מהמקשים של המשחק??

תלחץ על J ואז תלך בלשוניות למעלה לTRAINING כדיי לעבור על מה שאתה לא יודע.

ממה שנדמה לי אתה בכלל לא הקשבת ועברת על איך לשחק את המשחק.

תכוון עם הלחצן הימני של העכבר על הדבר הזה ואז תלחץ על F. זה יתפוס את זה ואחרי זה תזיז את העכבר לכיוון שאתה רוצה ותלחץ על F עוד פעם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שינית משהו מהמקשים של המשחק??

תלחץ על J ואז תלך בלשוניות למעלה לTRAINING כדיי לעבור על מה שאתה לא יודע.

ממה שנדמה לי אתה בכלל לא הקשבת ועברת על איך לשחק את המשחק.

תכוון עם הלחצן הימני של העכבר על הדבר הזה ואז תלחץ על F. זה יתפוס את זה ואחרי זה תזיז את העכבר לכיוון שאתה רוצה ותלחץ על F עוד פעם.

זה בדיוק מה שעשיתי...פשוט כמו שחשבתי הייתי צריך ללחוץ C כדי להאיט תסיבוב של הדבר הזה ואז לחבר את זה עם הטלקינסיס...

פשוט נגמר לי NODE אבל כבר הצלחתי למצוא איפה שהוא והסתדרתי....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על השלב שאתה בחוסר כבידה ואתה צריך לחבר שני דברים גדולים שמסתובבים (בוא נקרא להם גנרטורים) כדי להפעיל את הכבידה ואת הצנטריפוגה הענקית??

אם כן, אז אתה בבעיה , כי אתה חייב את ה-STATIS (זה שמאט את הזמן) אחרת הם לא יתחברו לעולם.

אם לא , אז שכח מזה... :)

תנסה לחפש כל מיני קופסאות ותירה עליהם אולי יש בפנים את ה-STATIS או איך שקוראים לזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STATICIS אני מניח שמדובר ;) סוג של הקפאה?

אתם ממליצים לקנות אותו? איך המשחקיות שלו?נוחה? ומה הסיגנון כי אני שומע שיש שם קצת RPG...

אגב ראיתי שיצא גם סרט מצוייר על העלילה של המשחק הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

STATICIS אני מניח שמדובר ;) סוג של הקפאה?

אתם ממליצים לקנות אותו? איך המשחקיות שלו?נוחה? ומה הסיגנון כי אני שומע שיש שם קצת RPG...

אגב ראיתי שיצא גם סרט מצוייר על העלילה של המשחק הזה...

מדובר בסוג של האטה של הזמן.

אני ממש אוהב אותו , לדעתי שווה קנייה.

לגבי המשחקיות , יש כאלה שאומרים שיש להם בעיות משחק עם העכבר אבל אני לא נתקלתי במשהו מיוחד.

RPG? לא ממש , זה יותר יריות מגוף שלישי.

כמו שרשמתי בהודעה שנייה באשכול הזה , אם אני לא טועה , כל מי שקונה את המשחק מקבל איתו גם של סרט האנימציה שאמור לתת רקע למשחק.

המשחק מתחיל לאחר העלילה בסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגתי את המשחק, אני חייב לציין שלא ראיתי השקעה כזו בסיפור של משחק כבר הרבה זמן (עם הסרט והכל),

זה ממש מכניס אותך פנימה וגורם לך לרצות להבין...

התחלתי גם לשחק ממש טיפה (בכל זאת FO3 תופס את רב הזמן של המשחקים) וממה שראיתי עד עכשיו

זה משחק נחמד מאוד והאווירה ממש תפורה עליו, באמת ממליץ לקנות הסרט גם נותן לו ערך מוסף...

אחלה תודה על ההמלצה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השגתי את המשחק, אני חייב לציין שלא ראיתי השקעה כזו בסיפור של משחק כבר הרבה זמן (עם הסרט והכל),

זה ממש מכניס אותך פנימה וגורם לך לרצות להבין...

התחלתי גם לשחק ממש טיפה (בכל זאת FO3 תופס את רב הזמן של המשחקים) וממה שראיתי עד עכשיו

זה משחק נחמד מאוד והאווירה ממש תפורה עליו, באמת ממליץ לקנות הסרט גם נותן לו ערך מוסף...

אחלה תודה על ההמלצה :xyxthumbs:

המשחק האחרון "ששאב" אותי ככה לתוך הסיפור שלו היה ביושוק , אתה פשוט לא יכול לעזוב את המשחק כי אתה מצפה כל רגע להתקדם במשחק...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב CHAPTER 5 איך לעזאזל אני אמור לעבור תחלק שבא אליי השמוק הגדול הזה שבונה את עצמו כל פעם מחדש, ועוד איזה 3 מזדרגגים האלה ועוד אחד קטן, וכולם יוצאים עליי אין לי כ"כ הרבה יריות, ואין לי לאן לברוח, אני אמור לעשות שם משהו מיוחד ללכת לאנשהו ? או סתם לנסות להרוג אותם בלי הפסקה ?

כי זה נראה לי יותר מדיי מסובך בלי יותר מדיי יריות...(במיוחד שהשמוק הזה בונה את עצמו כל הזמן מחדש)

זה בדיוק שניה אחרי שאיזה מישהו שם מדבר איתי כזה ואז אני נכנס לחדר כזה והכל נסגר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מדבר על החדר עם תא הקרח באמצעו? אם כן, עליך להוביל את היצור לתוך תא הקרח, ושם לבחור:

1. לבתר אותו לחלקים, ובזמן שהוא מגדל את גפיו מחדש, לרוץ לחדר הבקרה ולהפעיל את תא הקרח. ;D

2. להשתמש במכשיר ההאטה (Stasis), לרוץ מהר לחדר הבקרה ולפעיל את תא הקרח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...