טכנולוגיה חדשה ואמינה לגילוי איידס לעומת היעילות המפוקפקת של הבדיקות הרגילות - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טכנולוגיה חדשה ואמינה לגילוי איידס לעומת היעילות המפוקפקת של הבדיקות הרגילות

f16

Recommended Posts

אני אתחיל בדוגמא קטנה שתבהיר לכם מיידית מדוע כל אותם בדיקות איידס חינמיות שנערכות בבתי חולים\קופות חולים

אינן משקפות לעיתים קרובות את מצבכם \מצב בת זוגתכם ,הבריאותי הנוכחי:

נניח הכרתם מישהי רצינית ,אתם כבר שבוע "משתפשפים" ונימאס לכם לעשות את זה עם הגומיות המאוסות

(ובינינו אקט עם גומיות לא שווה הרבה......)

החלטתם לעשות בדיקות איידס והתוצאות הראו ששניכם נקיים כביכול ועכשיו אתם יכולים לחגוג.

אולם בשלב הזה ,סקס לא מוגן תהיה הטעות הכי גדולה בחיים שלכם ואולי גם האחרונה ,

(לשם הנוחות והקיצור אני אשתמש מכאן ואילך בהתייחסות כלפי הבחורה ,אולם כל דבר שאני אומר חל במידה שווה גם לגביכם )

האמת היא שתוצאת הבדיקה בכלל לא משקפת את מצבה הבריאותי הנוכחי של הבחורה ויתכן מאוד שאם היא

נגועה במחלה ,אז קרוב לודאי שהיא תדביק אותכם למרות שהתוצאה הראתה שהיא נקייה,כביכול .

הכיצד ?

התשובה לכך נעוצה בעובדה הפשוטה שהבדיקות הסטנדרטיות לא בודקות כלל את הימצאות נגיפי האיידס

בדם הנבדקים אלא אך ורק את הימצאות הנוגדנים בגופם.

הבעיה בכל הסיפור הזה שהנוגדנים נוצרים רק כעבור מספר חודשים מרגע ההדבקה עצמה ובממוצע

אצל רוב האוכלוסייה ,הנוגדנים מתפתחים רק אחרי שלושה חודשים ויותר.

כלומר ,תוצאת הבדיקה שבת זוגכם עברה אומרת רק דבר אחד, והוא :

שהיא אכן הייתה בריאה כשלושה חודשים לפני שבכלל הכרתם .

עכשיו ,לכו תדעו עם כמה כושים היא עשתה את זה לפני שבכלל התחלתם לצאת.

במילים אחרות .כדי להיות בטוח לחלוטין (באופן יחסי כמובן ,שהרי עוד לא נולדה הבדיקה שהיא 100 אחוז ובמיוחד

לא בדיקות האיידס ) שהבחורה לא חולה אתם צריכים לעשות לה לפחות 2 בדיקות כדלהלן :

בדיקה 1 בתחילת הקשר

בדיקה שנייה 3 חודשים רק לאחר תחילת הקשר.

אני אישית לא מכיר הרבה אנשים שמסוגלים באמת להקפיד על נוהל הבדיקות המינימאלי הזה.

למעשה רוב האנשים אפילו את הבדיקה הראשונה לא עושים לפני שהם מפסיקים להשתמש בגומי

וזאת משום האמונה הרווחת והטיפשית להחריד שאם הבחורה נראית בריאה ,אז היא באמת

בריאה .

(למעשה הסימפטומים החיצוניים של המחלה עלולים להופיע חודשים רבים אחרי ההדבקה

ובמקרים לא מעטים אפילו אחרי שנה ויותר. בפרק הזמן הזה הבחורה עלולה להדביק גברים רבים

מבלי לדעת שהיא בכלל חולה)

הבעייתיות בטכנולוגיה הקיימת של איתור האיידס מוכרת היטב כבר שנים, כך

שלאחרונה פותחה שיטה שבודקת את הימצאות הוירוסים עצמם בדמם של הנבדקים.

בשיטה החדשה בודקים הימצאות רצפים גנטיים של וירוס האיידס בדגימת דם רגילה.

החיסרון העיקרי של השיטה החדשה נעוץ במחירה היקר יותר מהבדיקה הישנה (שהיא בכלל חינמית בארץ אבל יקרה

למדי במדינות שלא מסבסדות את עלות הבדיקה).

עד כה שמעתי רק על מכוני בדיקות פרטיים שעושים את הבדיקה תמורת תשלום נכבד.

עדיין ,אני סבור שאם כבר עושים את הבדיקה אז עדיף כבר לשלם סכום מפולפל

עבור בדיקה יסודית שנותנת תשובה "בזמן אמת " ולהיות רגועים שבת הזוג שלכם לא חטפה

מתנה מבני הזוג הקודמים שלה .

(כנראה שלא סתם הטבע שם לאישה פלומבה (קרום בתולין ) בכניסה לאיבר המין) :smile1: :smile1: :smile1:

עד כאן,פירטתי מה שאני יודע לגבי ההתפתחויות בנידון .

אם ידוע לכם על מכוני בדיקה שמיישמים את שיטת הבדיקה החדשה גם בארץ

אז אתם מוזמנים לשתף אותנו.

כל האמור לעיל נכון בתנאי כמובן שהבחורה לא משטרללת מהצד ,אחרת אתם יכולים לקחת את

הנייר שעליו מודפסות תוצאות הבדיקות(ולא חשוב באיזה שיטות היא בוצעה )ולנגב איתו את הישבן :behead:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

7, אתה שובניסט, מאוד מאוד שובניסט. גם הגישה שלך כלפי איידס ונשאות HIV מאוד מיושנת.

הבעייתיות בטכנולוגיה הקיימת של איתור האיידס מוכרת היטב כבר שנים, כך

שלאחרונה פותחה שיטה שבודקת את הימצאות הוירוסים עצמם בדמם של הנבדקים.

השיטה ישנה, למיטב ידיעתי משתמשים בה בבנק הדם. אם אתה רוצה להבדק ובחינם, לך תתרום דם (ככה אני עשיתי את בדיקות האידס וה-HCV התקופתיות שלי וגם תרמתי לזולת). כמובן שאם קיימת מין לא בטוח או נחשפת לדם נגוע, אזי אסור ללכת לתרום דם...

נניח הכרתם מישהי רצינית ,אתם כבר שבוע "משתפשפים" ונימאס לכם לעשות את זה עם הגומיות המאוסות

(ובינינו אקט עם גומיות לא שווה הרבה......)

אוי אוי אוי, צריך להשתמש בקונדום, אוי אוי אוי, כבר שבוע שלם שאתה צריך להתעסק עם "הגומיות המאוסות". לידיעתך, איידס זה לא הדבר היחיד שקונדום נועד למנוע. השימוש בקונדום מומלץ בכל מערכת יחסים מזדמנת.

במילים אחרות .כדי להיות בטוח לחלוטין (באופן יחסי כמובן ,שהרי עוד לא נולדה הבדיקה שהיא 100 אחוז ובמיוחד

לא בדיקות האיידס )

(ההדגשה שלי) אני מפנה אותך לוויקיפדיה, אולם המידע שם מבוסס על עשרות מאמרים רציניים.

false-negative rates of 0.003% in the general population.

זאת אחת מהבדיקות האמינות ביותר שקיימות עלי אדמות. הלוואי וחצי מבדיקות המעבדה האחרות היו אמינות כמוה.

אה, 7, נראה לי שהשארת את אוסף הפנינים הזה בפורום אקטואליה.

הרצל טעה ובענק ,אם מדינת היהודים הייתה קמה באוגנדה היינו יכולים כולנו לחגוג על הוואקום שמספקות השפתיים המפותחות של הכושיות.

אח,אח,אח איזה טעות.

במקום זה אנחנו תקועים עם ערביות מתאבדות מגדלות שפם,פולניות( XXXX -צונזר),רוסיות (XXXX -צונזר) ,מרוקאיות(XXXX -צונזר)/טוניסאיות (XXXX -צונזר),

טריפוליטאיות(XXXX -צונזר , XXXX -צונזר, XXXX -צונזר , XXXX -צונזר---לא אין כאן טעות ),

שהמכנה המשותף לכולן שהן פיראנות טורפות גברים,נצלניות,שרמוטות,אגרסיביות,פרינססות,פמניסטיות\פמינאציות,דעתניות,וכחניות,אסרטיביות

קפריזיות,היסטריות,לא יציבות נפשית וריגשית,מטורללות על כל הראש,שרוטות,מופרעות ,בוגדניות ,רודפות בצע (המעטות שהן שפויות יחסית כבר מזמן נשואות עם ילדים)

כבר אמרתי שאתה שובניסט (וגזען)? אז הנה אני אומר שוב פעם ואני מחזיק עצמי בכוח על מנת לא לכתוב מה שאני באמת חושב על אסופת ה-&#$%^# שכתבת שם ופה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם בסך הכול ניסה להעביר מידע על מנת שתהיה מודעות נוספת למחלה. שכול אחד יעשה עם המידע הזה מה שהוא רוצה.

אני חושב שזה נושא מאוד חשוב וראוי לעלותו לדיון, ואין טעם להפוך את זהלויכוח שיהפוך הבסופו של דבר לקללות וגידופים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבן אדם בסך הכול ניסה להעביר מידע על מנת שתהיה מודעות נוספת למחלה. שכול אחד יעשה עם המידע הזה מה שהוא רוצה.

אני חושב שזה נושא מאוד חשוב וראוי לעלותו לדיון, ואין טעם להפוך את זהלויכוח שיהפוך הבסופו של דבר לקללות וגידופים.

יש דרך להעלות נושאים. זאת לא הדרך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קראו לי אידיוט שמכיר רק מהאוס,

אבל גם בדיקת סוג דם או זיהום (ואולי עוד) זה על פי נוגדנים, לא?

אתה לא אידיוט, אתה הדיוט. אין שום בעיה בלהיות הדיוט...

נוגדנים מעורבים בצורה זאת או אחרת בהרבה מאוד בדיקות רפואיות. סוג דם, סוגי זיהומים שונים וכו' מבוסס על אינטראקציה עם נוגדנים. אתה יכול לדמות את הנוגדן לחיישן שיודע לזהות מבנה ספציפי, אתה יכול לחפש נוגדנים בדם המטופל בשביל לבדוק אם הוא נחשף לאותו גורם ספציפי (כמו בבדיקות לאיידס, צהבת זיהומית ועוד) או להשתמש בנוגדנים מוכנים מראש בשביל לבדוק אם קיים גורם ספציפי בדם או בנוזלי גוף אחר של המטופל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ציטוט

הרצל טעה ובענק ,אם מדינת היהודים הייתה קמה באוגנדה היינו יכולים כולנו לחגוג על הוואקום שמספקות השפתיים המפותחות של הכושיות.

אח,אח,אח איזה טעות.

במקום זה אנחנו תקועים עם ערביות מתאבדות מגדלות שפם,פולניות( XXXX -צונזר),רוסיות (XXXX -צונזר) ,מרוקאיות(XXXX -צונזר)/טוניסאיות (XXXX -צונזר),

טריפוליטאיות(XXXX -צונזר , XXXX -צונזר, XXXX -צונזר , XXXX -צונזר---לא אין כאן טעות ),

שהמכנה המשותף לכולן שהן פיראנות טורפות גברים,נצלניות,שרמוטות,אגרסיביות,פרינססות,פמניסטיות\פמינאציות,דעתניות,וכחניות,אסרטיביות

קפריזיות,היסטריות,לא יציבות נפשית וריגשית,מטורללות על כל הראש,שרוטות,מופרעות ,בוגדניות ,רודפות בצע (המעטות שהן שפויות יחסית כבר מזמן נשואות עם ילדים)

7, אתה גדול, אל תיתן לאף אחד להגיד לך משהו אחר :lol:

ובקשר לדיון, הגיע הזמן שימציאו בדיקות נורמליות.

דרך אגב, ראיתי איפשהו תוכנית על נשא איידס שהלך לבדיקות ב-7 מכוני בדיקות ורק ב-4 מהם הוא קיבל תשובה חיובית שהוא אכן נשא.

המסקנה, אפילו אם הבחורה נדבקה באיידס לפני יותר משלושה חודשים הסיכוי לגלות את זה הוא בערך 50 אחוז...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ובקשר לדיון, הגיע הזמן שימציאו בדיקות נורמליות.

דרך אגב, ראיתי איפשהו תוכנית על נשא איידס שהלך לבדיקות ב-7 מכוני בדיקות ורק ב-4 מהם הוא קיבל תשובה חיובית שהוא אכן נשא.

המסקנה, אפילו אם הבחורה נדבקה באיידס לפני יותר משלושה חודשים הסיכוי לגלות את זה הוא בערך 50 אחוז...

אם הבדיקות כל כך גרועות לשיטתך, אז תמשיך להשתמש בקונדום ותמנע ממערכות יחסים קצרות ותכופות (משהו שהוא מומלץ בכל מקרה מבחינה , לא רק בגלל איידס).

אתה גם מוזמן לטוס לאוגנדה ולהנות מהוואקום של המקומיות שם. הסיכון להדבק באיידס במין אוראלי הוא מאוד-מאוד נמוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבדיקות כל כך גרועות לשיטתך, אז תמשיך להשתמש בקונדום ותמנע ממערכות יחסים קצרות ותכופות (משהו שהוא מומלץ בכל מקרה מבחינה , לא רק בגלל איידס).

אתה גם מוזמן לטוס לאוגנדה ולהנות מהוואקום של המקומיות שם. הסיכון להדבק באיידס במין אוראלי הוא מאוד-מאוד נמוך.

כנראה העובדה שאני נשוי תעזור לי להמנע מקונדומים...

אגב, הסיכוי של גבר להידבק באיידס מיחסי מין רגילים הוא נמוך בהרבה מאשר הסיכויים של אישה להידבק. אבל יש מתנות נוספות שאפשר לקבל.

אולי בגלל זה קוראים לך fungiman? עכשיו אני מבין למה אתה כל כך רגיש לגבי הנושא. אם במקרה איזו פטריה מצאה את דרכה לאיזורים הרגישים שלך, אז לבי לבי איתך, איש הפטריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אגב, הסיכוי של גבר להידבק באיידס מיחסי מין רגילים הוא נמוך בהרבה מאשר הסיכויים של אישה להידבק. אבל יש מתנות נוספות שאפשר לקבל.

אולי בגלל זה קוראים לך fungiman? עכשיו אני מבין למה אתה כל כך רגיש לגבי הנושא. אם במקרה איזו פטריה מצאה את דרכה לאיזורים הרגישים שלך, אז לבי לבי איתך, איש הפטריה.

איש הפטרייה זה לחברים שלי. ד"ר פטרייה בשבילך. אבל אתה בוודאי יודע יותר מיקרוביולוגיה ממני, אתה הרי ראית איזה תוכנית כלשהי, מתישהו.

אתה גם אומר שבסופו של דבר הגברים דופקים את הנשים (מה שנכון במקרה זה ד"א) ואתה עוד מצדיק את דבריו של 7? אתה יודע כמה נשים נשואות נדבקו באיידס מבעליהן הבוגדניים? המספר רב משמעותית מהמקרים ההפוכים.

יש מתנות נוספות שאפשר לקבל? אף אחת לא מכריחה אותך לשכב איתה. אם אתה מקיים מין מזדמן בלי קונדום וחוטף חררה זאת הבעיה שלך, מתנה שאתה נתת לעצמך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

[/quote

נשואות גם עושות מהצד .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...