הבוגאטי veyron - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבוגאטי veyron

u-re

Recommended Posts

חוצה שלנו הוא הכביש הנורמאלי היחיד אבל מי הפראייר שישלם בשביל ליסוע (בשביל העיקרון לא בשביל ה12 ש"ח שזה עולה)

ה-TomaHawk של Dodge מגיע למהירות של 486 קמ"ש בקירוב.

עד לא מזמן המכונית האגדית--->המהירה ביותר בעולם בייצור סדרתי היתה ה-Callaway SledgeHammer Corvette שהגיעה ל410 קמ"ש בקירוב.

P.S

the hunter-Mc'Laren F1 LM was produced 25 times-there r 25 LM's in the world and not 5 as u said

Mc'Laren F1 non LM was produced 75 times.

one last interesting fact is that all the LM's and non LM's has their engine covered with a golden "heatsink" for best non rusting heat dissipation! ;D those millioners!!!!!

עריכה: לא לקחתי שום דבר מ-supercars ;D

חשבון פשוט: בדקתי בקישור שהבאתם פה לטומהאוק את המהירות המרבית שלו והיה כתוב שם רק במיילים אז הכפלתי את ה300mph שכתוב שם ב-1609 ויצה 486 ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

בדיוק היום ראיתי בשכונה שלי חונה לה Porsche 911 turbo לבנה,על החלון תקעו לה שלט-

"לגנב הסמלים של המכונית, ראה הוזהרת הותקנה פנימית", אנשים רעים יש לנו בארץ :)

איי איי איזה מכונית...

אולי לא כמו הוויפר או הבוגאטי אבל לארץ שלנו זה די מכובד (היא עולה 200 ומשהו אלף דולר !, לפחות פה בארץ),

מה שעכשיו אני נזכר שראיתי מלפני יומיים גם את הג'יפ של פורשה בשכונה שלי ויש אולי 3 כאלה בכל הארץ שלי,

מה הולך פה ? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי מקום הורדה לסרטון קיבלתי אותו מחבר זה סרטון של חמש דקות...

דבר שני המכונית לא יצא עכשיו מפס היצור זה הדגמים החדשים של הוירון יש עוד דגמי וירון רק ישנים יותר תוכלו לבדוק זאת ב- www.spupercars.net

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לTHE HUNTER:

תאמין לי שאני מכיר את בוגאטי טוב מאוד וכדאי שתפסיק לתפוס מעצמך כי זה שאתה מסתכל ב SUPERCARS

ובודק לפי 0-100 לא עושה אותך מבין גדול במכוניות או גבר תאמין לי שכולם מכירים את האתר הזה.

אני שונא את Supercars.net ולא נכנס לשם אף פעם.

manbot - מאיפה המידע? אני בדקתי בשלוש מקומות ובכולם היה כתוב רק 5 פעמים ייצרו אותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

manbot - מאיפה המידע? אני בדקתי בשלוש מקומות ובכולם היה כתוב רק 5 פעמים ייצרו אותה.

זה מידע ישן ולא מעודכן,

ראיתי מהפס ייצור של החברה שם מייצרים כמעט את כל סוגי הגרסאות לפי דרישה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נו, אז מה?!

גם פרארי טוענים כי לא ייצרו מעולם דגם בעל ארבעה דלתות (משפחתי כאילו..), וגם לא תמצא זאת באתר שלהם.. אם כי הם ייצרו שלושה דגמים כאלו של המאראנלו ושל ה456GT לשייח סעודי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...