הבוגאטי veyron - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הבוגאטי veyron

u-re

Recommended Posts

לא כל כך חזק! "רק" 350 כוח.

עדיף הייבוסה טורבו של סוזוקי , 450 כוח סוס 0-100 2.5 שניות.

יש סרט שלו ב KAZAA שנקרא DARK RIDER מומלץ מאוד לצפיה .

הטומאהוק הוא לא 750 סוסים? עד כמה שאני יודע הם פשוט הכניסו לשם מנוע של וויפר, אבל קטן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

חברה יש לי סירטון במחשב על הבוגאטי שהיא סגרה 420 קמ"ש דבר שני רק שתדעו יצא קיט שיפור למנוע שלה שמוסיף עוד 700 כ"ס כלומר המכונית יכולה להגיע ל-1700 כ"ס על ידי שיפורים רצניים...

והבוגאטי זו מכונית עם הנעה כפולה קבועה (4x4)...

עם אתם רוצים משהו מהר מאוד יותר מזה אז רק שתדעו יש את האופנוע המהיר ביותר בהיסטוריה של חברת DODGE אשר יש לו מנוע של ויפר עם 550 כוחות סוס על 640 קמ"ש!!! ומשקלו רק 840 ק"ג עם מומנט של 120 ונפח מנוע לא זוכר אתם יכולים לבדוק את זה באתר של MOTOCAR ואני יחפש לכם לינק לכתבה של האופנוע הזה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשמח מאוד אם תוכל לשלוח לי סרט של הבוגאטי, כי משום מה עוד לא מצאתי שום תיעוד של הרכב בסרט נע מלבד בתערוכות..

שנית, אם המכונית הוכרזה על תאריך ייצור סופי רק לאחרונה איך כבר יצא לה קיט?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לליאור כהן:

בקשר למה שאמרתי עם מכוניות שמגיעות מ0 ל100 עם מנוע 250 כ"ס

נכון שמכוניות קלות בהרבה יוכלו להגיע למהירויות כאלה אבל זו הייתה הכוונה שלי מהתחלה

אני מתאר לעצמי שאתה מודע לכך מאחד המאפיינים של בניה איכותית היא מכונית קלה ואווירודינמית.

לTHE HUNTER:

תאמין לי שאני מכיר את בוגאטי טוב מאוד וכדאי שתפסיק לתפוס מעצמך כי זה שאתה מסתכל ב SUPERCARS

ובודק לפי 0-100 לא עושה אותך מבין גדול במכוניות או גבר תאמין לי שכולם מכירים את האתר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלאאא!!! מי צריך את כל ה400-600 קמ"שים האלו.

מספיק לך אופנוע 50 סמ"ק כדי לעבור על המהירות המותרת בכבישי .

נ.ב

אני מתכנן לקנות אופנוע R1 של ימאהה (למי שמכיר) בעתיד, אני יודע שהוא עושה 0-100 ב3.5 שניות אז תשכחו מה שאמרתי

למעלה, מי אמר שצריך לשמור על המהירות המותרת (רוקפורד???).

יש לי לסכם במשפט אחד: "Need For Speed"

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...