מה הייתם מעדיפים? "LCD 15 או "CRT 17 ? - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הייתם מעדיפים? "LCD 15 או "CRT 17 ?

The Shark

Recommended Posts

חבר'ה, רציתי לדעת מה הייתם מעדיפים לקנות.

מסך LCD איכותי בגודל של 15" ?

או אולי מסך CRT שטוח בגודל 17" ?

אני מאוד מאוד מאוד רוצה לקנות מסך LCD (בגלל המקום המועט שהוא תופס, בהשוואה ל-CRT) אך אין לי תקציב למסך "LCD 17 :'(

אז חשבתי אולי לקנות מסך LCD ולהתפשר על הגודל. כלומר לקנות מסך בגודל 15" .

מה אתם מציעים?

ותכלס, ההבדלים בין 17" ל-15" כ"כ גדולים? (הרבה זמן לא עבדתי עם 15" אז אנ'לא זוכר)

האם תהיה אי נוחות רצינית או שאני יוכל להסתדר עם זה? (הרוב למשחקים ואינטרנט)

תודה רבה לעוזרים... ;)...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ללא ספק הייתי הולך על 17CTR. אני פשוט לא יכול לעבוד עם מסך קטן יותר כמו 15 אינ'צ. גם מסכי CTR הם בדרך כלל יותר איכותיים מLCD. כדאי לך לקרוא את הדיון הבא, שעוזר להבין מה ההבדלים בין המסכים: http://www.techno.co.il/community/viewtopic.php?t=4437

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל, תודה על התגובות.

שנית, שמעתי על קצב החלפת הפיקסלים האיטי וכל זה. אבל למרות זאת אני ראיתי מסך LCD אצל חבר (19") ואיכות התמונה גבוהה הרבה יותר מכל מסך CRT שאי פעם ראיתי.

חוצמזה הוא גם יפה יותר, נוח יותר(תופס ממש מעט מקום!), בריא יותר לעיניים וכו'...

מבחינת רזוצלוציה אין לי בעיה... אני לא משחק גם ככה על 1200X1600 אז זה לא מהווה שיקול.

פשוט הגודל מהווה פה בעיה רצינית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך מה אני מעדיף. אם יציעו לי לקחת את המסך LCD 17 אינץ' של חבר שלי תמורת המסך 17 אינץ' ה-CRT החמוד שלי לא הייתי מסכים. אני פשוט שונא מסכי LCD. אז תקראו לי מיושן לפי דעתי LCD זה חרא של דבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע חבוב

יש בעיה אחרת במסכי LCD

והיא הCONTRAST

לי אישית אין נסיון עם מסכים כאלה

אבל לפני דעתי לגלוש באינטרנט למסמכים ב WORD

זה מסך נהדר.....

אבל למשחקים כההים

יהיה לך טיפה קשה להבין בדמויות אם הרקע כהה וגם הדמויות כהות

בקיצור לגרפיקה ואם אתה אתה תצטרך CRT

אבל אם המקום יותר חשוב לך או אני לא יותר מדיי רציני היתי אומר לך

לך על ה LCD (חוץ מזה זה גם יותר מגניב ) :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא כבד, אבל אני משחק במשחקים וחשוב לי שהם ירוצו יפה ואיכותי.

למען האמת, כל הטענות שמסכי LCD נמרחים זה שטויות לדעתי, כי ראיתי משחקים אצל חבר שלי (והוא ממש כבד) במסך LCD 19" ולא שמעתי ממנו טענה אחת! להיפך! הוא נהנה ממנו מאוד!

אבל לי אין תקציב לקנות מסך 19" או 17" (לפחות לא כרגע) :'( אז הבעיה היחידה שלי היא הגודל.

כנראה אני אסתפק בינתיים במסך שיש לי ואתחיל לחסוך ל-LCD 17" כלשהו.... :D ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני פשוט לא מבין אנשים. רוב האנשים שקונים LCD קונים אותו רק בגלל היופי. אני פשוט לא מבין את התופעה המטומטמת הזאת של לרוץ ולקנות מסך LCD בפול כסף מאשר איזשהו מסך CRT טוב במחיר פי 2 יותר זול. חבר שלי עם המסך LCD שנתיים מראה לי איך הוא משחק בקאונטר סטרייק ומנסה לשכנע אותי שרואים אצלו יותר יפה מאצלי ::) כמה שזה מטומטם. יש עוד סיבה לקנות LCD והיא הגודל שלו וזו באמת סיבה טובה לאנשים שאין הרבה מקום אבל הרבה אנשים קונים אותו בגלל היופי זה פשוט משגע אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיבו יש לי בבית מסך 17 רגיל וLCD 15 (שניהם שטוחים)

אני כבר שנתיים עם15 LCD ובהחלט יותר מרוצה ממנו....חשוב לציין שהראשון , זה שאמר שהם שווי גודל צדק הם כמעט זהים בגודל 17 ממש בקצת יותר גדול...

בקשר לכהות של המסך זה תלוי בזויות שאתה מסתכל בוא....אם אתה בן אדם נורמלי שמסתכל אל המסך בצורה אנכית ויושב מולו אתה תראה הכי טוב בעולם....

אבל אם תעמוד בפינה בזווית של 120 מעלות מהמסך אתה תראה כהה או בהיר יותר...

בקיצור אם אין לך כסף ל17 לך עכשיו לקנות ל 15 ואתה לא תצטער על זה אף פעם...

חוץ מיזה שמסך דק זה סופר סטייל

מקווה שעזרתי רועי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב מה אני יגיד לך שארק. לפי דעתי אם הגודל זו ההתלבטות היחידה שלך אז גם אני חושב ש-15 LCD ו-17 רגיל כמעט זהים אז אם אתה מעדיף LCD, קח אותו. אני שונא את ה-LCDים כי כשחברים באים אלי ואנחנו משחקים על מחשב אחד ביחד תור תור בכל מיני משחקים או משהו, אחד יראה טוב ובשביל השני הכל יהיה חשוך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...