A590 - מה אתם אומרים? - צילום דיגיטלי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

A590 - מה אתם אומרים?

eliav-peretz

Recommended Posts

האסלבלאד 50 מ"פ+עדשת קיט במבצע מטורף. מה אתם אומרים?

http://www.adorama.com/HSH3D2K.html?searchinfo=h3d&item_no=10

כדי לדעת אם אם המצלמה תתאים לך, אתה חייב לפרט את הצרכים שלך, תעזר באתר של boren, תמלא את השאלון שלו וחזור לכאן. ד"א, הספק של המצלמה הזאת, 4H האכיל אותי מרורים פעם, עם זמן אספקה של יותר מחודש ושירות לקוחות טלפוני חסר תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רציתי לדעת בכללי מה אתם אומרים על המצלמה, הביקורות של זאפ לא כאלה מועילות...

בעיקרון המצלמה היא לבת דודה, אז היא לא צריכה יותר מדי, לצלם חברות פה ושם, אולי איזה טיול.

בנוסף התקציב לא גבוה במיוחד, בערך 800-900 שקל.

ד"א, הספק של המצלמה הזאת, 4H האכיל אותי מרורים פעם, עם זמן אספקה של יותר מחודש ושירות לקוחות טלפוני חסר תועלת.

אכפת לך לפרט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

F40 עדיפה וזולה יותר אפילו עם אחריות של היבואן הרשמי.

אכפת לך לפרט?

המצלמה הייתה A630 שנגנבה מאז. זמן אספקה של חודש... לא מספיק? כבר ביטלתי את ההזמנה ומספר ימים לאחר מכן המצלמה הגיע. הזמנתי מצלמה מחודשת שהיית בסך הכל בסדר, חוץ מבעיה מעצבנת במכסה העדשה שלא נסגר כראוי (סידרתי בעצמי). כרטיס הזיכרון שקיבלתי "במתנה" היה זבל שבזבל, במהלך טיול לאילת הלכו לי לעזאזל תמונות וקליפ בגללו. קיבלתי גם תיק שהיה בסדר. אני רואה שבחבילה שהבאת לה קישור הם גם כוללים נטענות, לא יודע כמה הייתי סומך עליהן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בוואלה שופס, נטו בלי תוספות עלתה בערך 650 ש"ח עם תשלומים למכביר. אחריות של שמעוני. המצלמה הגיעה אחרי שלושה ימים.

הוספתי על זה כרטיס 4 ג"ב מהיר של סאנדיסק ונרתיק מאוד איכותי של KATA (דגם 407, מתאים בול), יצא לי בערך 130 ש"ח נוספים.

אני כתבתי סקירה על ה-F40 לאחרונה ויש לי גם שרשור עם דוגמאות ממנה. אני מסופק אם תמצא עדיפה ממנה לצרכים שלך בתקציב זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...