סרטים טובים שראיתם לאחרונה - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סרטים טובים שראיתם לאחרונה

eliav-peretz

Recommended Posts

סרט לא חדש, אבל ראיתי רק לאחרונה - המבוך של פאן. פשוט מדהים, סוף סוף יש עוד במאי עם נגיעה מיוחדת בפנטזיה מלבד טים ברטון - גיירמו טורו, שמביים גם את "ההוביט". לא בדיוק סרט אקשן, אבל חייב להמליץ.

מה שמוביל אותי להמלצה הבאה - אותו במאי ביים את 2 סרטי הלבוי, ואתמול הייתי ב"הלבוי 2". סרט מצויין, קצת יותר טוב מהראשון אבל יש בו כמה קטעים ילדותיים טיפה, והוא קצת פחות מצחיק מקודמו. אני חושב שזה נובע מהגבלת גיל מקלה מדיי שאולי מנעה מרון פרלמן להוציא את מקסימום ה "attitude" של הלבוי. אבל עדיין, סרט מבריק שבאמת מעביר בצורה מצויינת את המהות המיוחדת של הלבוי, כקומיקס משולב בפנטזיה עם המון השראה מפולקלור אירי/גאילי.

עוד סרט מעולה - "אחים חורגים" - וויל פארל וג'ון סי. ריילי במיטבם, הגיע הזמן שיביאו סרט של וויל פארל לקולנוע. יש בו יותר מדי קטעים בלתי נשכחים, הוא instant classic.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סרט לא חדש, אבל ראיתי רק לאחרונה - המבוך של פאן. פשוט מדהים, סוף סוף יש עוד במאי עם נגיעה מיוחדת בפנטזיה מלבד טים ברטון - גיירמו טורו, שמביים גם את "ההוביט". לא בדיוק סרט אקשן, אבל חייב להמליץ.

מה שמוביל אותי להמלצה הבאה - אותו במאי ביים את 2 סרטי הלבוי, ואתמול הייתי ב"הלבוי 2". סרט מצויין, קצת יותר טוב מהראשון אבל יש בו כמה קטעים ילדותיים טיפה, והוא קצת פחות מצחיק מקודמו. אני חושב שזה נובע מהגבלת גיל מקלה מדיי שאולי מנעה מרון פרלמן להוציא את מקסימום ה "attitude" של הלבוי. אבל עדיין, סרט מבריק שבאמת מעביר בצורה מצויינת את המהות המיוחדת של הלבוי, כקומיקס משולב בפנטזיה עם המון השראה מפולקלור אירי/גאילי.

המבוך של פאן הוא אכן אחד הסרטים הטובים שיצא לי לראות במהלך חיי והוא מומלץ בחום, אבל הוא לא עונה להגדרות של פותח הת'רד.

לגבי הלבוי 2 - ראיתי אותו שלשום בקולנוע, ואני מוכרח לציין שהתאכזבתי. כן, הוא סרט טוב עם הרבה אקשן והרבה אפקטים והרבה קטעים משעשעים, אבל לנוכח הסרט הראשון ולנוכח הטריילר של השני, ציפיתי לסרט יותר רציני, בוגר ו"אפל".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, זה החיסרון היחיד המשמעותי בהלבוי 2. שמעתי שהגבלת הגיל שלו נמוכה מאוד, אולי זאת הסיבה.

אגב, מבחינה ויזואלית הוא ממש בליגה משלו. מי שמעוניין לראות את הסרט - ללכת לקולנוע.

עריכה - בדקתי עכשיו, הסרט מדורג PG-13 כמו הראשון. אז אין מה להאשים את הגבלת הגיל..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המבוך של פאן הוא סרט מעולה בתחומו, משאיר רושם חזק.

אבל בחיי שאני לא מבין למה אנשים התלהבו מהל-בוי. הראשון היה בסדר, סרט בשביל להעביר את הזמן. השני לא משהו בכלל, הורג את הזמן תוך כדי עינויים קשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...