עזרה בהורדת תקציב של מפרט מחשב החל מ-2000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה בהורדת תקציב של מפרט מחשב החל מ-2000 ש"ח

Lyor

Recommended Posts

זה המפרט שהרכבתי בTMS

http://tms.co.il/preview/spec/c4pz51mk

המפרט הזה מיועד להורים שלי, בעיקר לשימוש גלישה באינטרנט ואופיס ואולי טיפה סרטים.

רצתי לדעת עד כמה אני יכול (אם אפשר בכלל) להוריד את המחיר שהוא יעלה, תזומרת לשנות/להסיר רכיבים עד כמה שצריך.

הערה- אני לא מוכן לקבל הצעות חלופיות כמו למשל להחליף ללוח או כ.מסך של ATI. (פשוט תשלימו עם זה...)

הייתי מעוניין שיגיע כמה שיותר נמוך כמובן אבל לא יהיה עגלה עם סוסה (לפחות לא יותר מידיי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל להשיג מפרט יותר טוב.... :smile1: :smile1:

מעבד:תיקח את E5200

זיכרון: קח 2gb

לוח אם וכרטיס מסך: "לשימוש גלישה באינטרנט ואופיס ואולי טיפה סרטים"

כרטיס מסך מובנה בלוח האם בהחלט יספק את הצרכים קח לוח אם עם צ'פסט G31 שבא עם כרטיס מסך מובנה (אגב יצאו עכשיו לוחות אם חדשים של עם כרטיס מסך מובנה 9200gt לא יודעה מתי יהיה זמין ומה יהיה המחיר אבל אם אתה לא מתכוון לקנות מיד שווה לך לבדוק שתלך לקנות)

ספק כוח: 300w בהחלסט יספיק לדוגמה: fsp basic 300w

דיסק קשיח: קח 160gb או אפילו 250gb ההבל במחיר לא רב ויהיה לך מספיק מקום ליצור מחיצת שחזור

כונן אופטי: קח של תוכל לחסוך כמה שקלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם תוכל להשיג מפרט יותר טוב.... :smile1: :smile1:

מעבד:תיקח את E5200 אולי, יש מצב

זיכרון: קח 2gb אין שום צורך, ביקשתי דרכים רק להוריד במחיר

לוח אם וכרטיס מסך: "לשימוש גלישה באינטרנט ואופיס ואולי טיפה סרטים"

כרטיס מסך מובנה בלוח האם בהחלט יספק את הצרכים קח לוח אם עם צ'פסט G31 שבא עם כרטיס מסך מובנה (אגב יצאו עכשיו לוחות אם חדשים של עם כרטיס מסך מובנה 9200gt לא יודעה מתי יהיה זמין ומה יהיה המחיר אבל אם אתה לא מתכוון לקנות מיד שווה לך לבדוק שתלך לקנות)אולי הכרטיס מסך שלי הוא לא הכי אידאלי לבקשה אבל אני מעוניין בכרטיס חיצוני בלבד

ספק כוח: 300w בהחלסט יספיק לדוגמה: fsp basic 300w זאת גם אפשרות אבל לא בטוח לגבייה רק בגלל הכרטיס מסך

דיסק קשיח: קח 160gb או אפילו 250gb ההבל במחיר לא רב ויהיה לך מספיק מקום ליצור מחיצת שחזור גם באופצייה הזאת אין ממש צורך, אחרי הכל ההורים שלי רק גולשים באינטרנט ואולי רואים שם 10 בחצי שנה

כונן אופטי: קח של תוכל לחסוך כמה שקלים...גם זה אפשרות הזאת מיותרת לחלוטין, מה הטעם לחסוך 10-20 שקל ולקבל צורך הרבה פחות איכותי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המפרט לפי מה שאמרתי לך:

מעבד: Intel Core 2 Duo E5200 2.5Ghz Penryn BOX

כמות: 1

מחיר: ¤426

לוח אם: Gigabyte GA-G31MF-S2 Retail

מחיר: ¤322

מארז: Foxconn TLA436 Tube No PSU

מחיר: ¤150

ספק כוח: FSP Basic SI 300W ATX300-PNR 120mm + Sata

מחיר: ¤120

זיכרון: A-Data 1GB DDR2-800 CL5

כמות: 2

מחיר: ¤78

קשיח למחשב שולחני: WD 160GB SATA II AAJS

מחיר: ¤201

כונן אופטי: LG H55LK DVD-RW Dual Layer X20 LightScribe Black

מחיר: ¤124

סה"כ: ¤1499

"זיכרון: קח 2gb אין שום צורך, ביקשתי דרכים רק להוריד במחיר"

אם אתה מתכוון להשתמש ב xp אז אין צורך אבל אם ב - vista אז יש

"אולי הכרטיס מסך שלי הוא לא הכי אידאלי לבקשה אבל אני מעוניין בכרטיס חיצוני בלבד"

בשביל מה אתה צריך כרטיס מסך חיצוני כדי לגלוש לאינטרנט ולהשתמש ב - אופיס וסרטים (אני מניח שלא 1080p)? ולמה ההתעקשות הזאות רק על אינטל אתה רוצה לקבל מפרט הכי טוב לכסף? קח את הכי משתלם ולא לפי מותגים ותאמין לי ש ו ati אמינים בדיוק כמו ו - nvidia

"גם באופצייה הזאת אין ממש צורך, אחרי הכל ההורים שלי רק גולשים באינטרנט ואולי רואים שם 10 סרטים בחצי שנה"

לשיקולך אבל אם אתה מוסיף 15 ש''ח אתה מקבל 80gb נוספים

"גם זה אפשרות הזאת מיותרת לחלוטין, מה הטעם לחסוך 10-20 שקל ולקבל צורך הרבה פחות איכותי?"

אתה לא מקבל פחות איכות חברה איכותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עד כה נראה שחוץ מהלוח אם וזה שלא הוספת כ.מסך אני חושב שמה שהבאת סבבה

תוכל לומר לי מאיפה המחירים האלה? (הם בטח לא מTMS...)

ובקשר לזכרון, אין מצב שאני אצקין להורים שלי (עד שהם התרגלו סוף סוף לXP)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...