שאלה על קספרסקי בפרט ועל אנטי-וירוסים בכלל - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על קספרסקי בפרט ועל אנטי-וירוסים בכלל

Psy

Recommended Posts

נראה לי די תמוה שלאנטיוירוס 'מכובד' לוקח 3 ימים שלמים לסרוק את המחשב מוירוסים...... על הדרך לא למצוא כלום

בעוד שבתוכנות ספייוואר ואד-אוור מוצאים כל מיני באקדור וטרויאנים......

אני אומר, חבל על המשאבים, הזיכרון והמחיר של האנטי-וירוס הזה אם הוא לא עושה את העבודה שלו בכלל.....

בלי קשר לזה שביומיים האחרונים הוא האט לי בצורה דראסטית את כל הדפדפן (מבלי שעשיתי סריקת , עצם העובדה שהוא על מצב פעיל מאיטה את מערכת האקספלורר), וגם העובדה שלוקח לו 3 ימים לסרוק במחשב עם בקושי 300 ג'יגה קבצים

ממש ביזיון.....

יש למישהו הארות לגבי הקספרסקי הזה לפני שאני מוחק אותו לצמיתות מהמחשב שלי ?

יש סיבה להשאיר אותו בכלל ? הרי את העבודה שלו בפועל הוא לא עשה...תוכנות פשוטות יותר וחינמיות עשו ומצאו לעומת הדבר האומלל הזה' שנקרא קספקסקי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני הרבה מאוד זמן התקנתי קספרסקי ככה בשביל לראות איך הוא. הוא לוקח הרבה משאבי מעבד וזיכרון מה שגורם להאטה בפעולת המחשב.

יצא לי לעבוד עם כמה אנטיוירוסים: מקאפי, קספרסקי, נוד32, נורטון.

מכל אלא אני מאוד ממליץ על מקאפי. הוא בקושי לוקח משאבי מעבד וזיכרון הוא אמין מבחינת איתור מזיקים והוא מתעדכן כמעט כל יום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לך דיון מרוכז בכל הנושא של תוכנות .

בכל אופן: אני אישית ממליץ לך על Nod32.

אנטי-וירוס מצויין המתעדכן בצורה שוטפת ויעיל מאוד מבחינת הסרת וירוסים/טרויאנים.

(ואצלי המצב הפוך: הוא מצא בעבר לא מעט קבצים בעיתיים, לעומת תוכנות אנטי-ספיוור אחרות שלא מצאו כלום)

בנוגע לקספרסקי: מבחינה אישית, הוא לא כ"כ מצא חן בעיניי(יותר מבחינת המשאבים הרבים שהוא דרש)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר...

כולכם מדברים שטויות,

קודם כול אני יענה לך על השאלה, למה קספרסקי כבד גם מבלי שתעשה סריקת ?

מבלי שתדע, קספרסקי עושה לך כול כמה זמן לבד סריקת , וכול קובץ או אתר שאתה ניכנס הוא מפעיל גם סריקה אוטומתית, הסריקה עצמה היא זאת שמכבידה.

עכשיו למה ביכלל קספרסקי כבד? קספרסקי משתמש בכמה משאבים כדי למצוא ווירוסים, זה כמו לקחת 7 אנטי של נוד32 ולהפעיל.

בקשר לזמן שהוא סרק לך:, זה לגמרי בסדר שהוא יסרוק 3 ימים 300 GB, תחשוב בעצמך פאקינג 300 GB של מיליוני קבצים, והוא סורק ביעילות רבה קובץ אחר קובץ ולא אנטי אחרים שעושים לך סריקה של 10 דק' ולא מוצאים כלום.

בקשר לזה שהוא לא מצא לך כלום בסריקה: קודם כול תוודא שמצב הסריקה הוא על מקסימום ולא על בינוני

שתיים - אם זה על מקסימום: כניראה שאם הוא לא מצא אז לא היה לך ווירוסים.

אין שום קשר בין זה שAD AWARE או SPYWARE מצאו לך וקספרסקי לא, קספרסקי נועד למצוא ווירוסים ולא AD AWARE/SPYWARE, דבר נוסף, קספרסקי מדורג כאנטי וירוס במקום השני בעולם, משתמשים בו מיליוני משתמשים, חברות ענק ואל תשכח את העובדה שהוא מתעדכן יותר מהר מכול אנטי וירוס קיים.

בכול אופן - אני אמרתי את שלי, אני משתמש באנטי וירוס מעל ל 5 שנים והוא מושלם, ואני לא יחליף אותו, תעשה מה שבא לך.

אם יש לך עוד שאלות אתה מוזמן לפנות אלי, יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3 ימים? :| זה מלא... ב3 ימים תסרוק כבר ת'הארדיסק לבד.. :lol:

בכל מקרה, Unknown_User, כל אנטיוירוס נורמאלי סריקה אוטומטית, זה לא סיבה לגמור את כל הכח של המחשב.

והטיעון המצחיק שלך

קספרסקי משתמש בכמה משאבים כדי למצוא ווירוסים, זה כמו לקחת 7 אנטי של נוד32 ולהפעיל.

אז כל הכבוד לו.. זה לא אומר שזה נכון או חכם.

זה כמו להגיד למישהו להסתובב כל היום לבוש בשריון של אביר כי ככה הסיכוי שלו להפגע הוא הרבה יותר נמוך,

בלי להתחשב בכלל בעד כמה זה מגביל ומפריע ומאבד את כל הפואנטה.

צריך למצוא איזון נכון בין הפארנויה של להדבק בוירוס, לרצון שהמחשב יעבוד כמו שצריך.

בסופו של דבר תמיד יש סיכוי לקבל וירוס, גם אם תיאורטית תריץ את כל האנטיוירוסים ביחד...

השאלה היא איפה הגבול ואיפה זה עושה יותר נזק מאשר מועיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא הולך להתווכח איתך,

ולמה לדעתך הטיעון שלי מצחיק ? אני ציינתי עובדה - אולי לא ציינתי אותה נכון אבל קספרסקי אכן משתמש בכמה משאבים כדי למצוא וירוסים.

זה אנטי וירוס מצויין, הוא עושה את העבודה שלו כמו שצריך, ועוד דבר - ה 3 ימים שזה סורק לו זה מחוסר זיכרון.

במחשבים אם זיכרון גבוהה, לא לוקח יותר מ 24 שעות.

ואני יגיד לך משהו, הדבר שהוא הכי חשוב באנטי וירוס שזה עידכונים, אז אצלי קספרסקי העידכונים יותר מהירים וגדולים מכול אנטי וירוס אחר.

לא סתם הוא מדורג כאנטי וירוס במקום השני בעולם, וזה עובדה לא משהו שהיא דעתי האישית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטיעון שלך מצחיק כי להגיד שהוא עובד כמו להפעיל 7 פעמים Nod32 זה חסרון ולא יתרון. והסברתי למה בהודעה הקודמת שלי :)

וגם הNod32 מתעדכן כל יום, וכל האנטיוירוסים המובילים.

אני לא יודע מי קבע שהקפרסקי הוא מקום שני בעולם (מי המקום הראשון?) או על מה הוא התבסס, אבל זה לא משנה שום דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...