קירור מים/רגיל מה עדיף? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קירור מים/רגיל מה עדיף?

MW

Recommended Posts

אם לא מרכיבים נכון, יתכן ותהיה תקלה. ואז לא נעים... [תשאל את Arik.G . הלך לו הכרטיס מסך בגלל זה(אם אנ'לא טועה)]

אבל בכל אופן, אויר איכותי אמור להיות יותר יעיל מקירור מים. פשוט הוא מרעיש! (5-6 מאווררים ירעישו לך כמו משאית זבל ענקית!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא מרכיבים נכון, יתכן ותהיה תקלה. ואז לא נעים... [תשאל את Arik.G . הלך לו הכרטיס מסך בגלל זה(אם אנ'לא טועה)]

אבל בכל אופן, אויר איכותי אמור להיות יותר יעיל מקירור מים. פשוט הוא מרעיש! (5-6 מאווררים ירעישו לך כמו משאית זבל ענקית!)

WTF????

נראה לך??

אולי כשמדובר על ערכות ENTRY LEVEL אבל בשום פנים ואופן לא כשמדובר בערכות איכותיות....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא אמר אם לא מרכיבים נכון... בלי קשר לאיכות של המערכת קירור

יש מאווררים שקטים וחזקים שעושים את העבודה אבל כמה כאלה יעלו לך הרבה כסף... מדבור בערך במחיר של 130 שקלים למאוורר שקט וחזק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם 11 מאוררים של 80, אחד של 92, ושלושה של 120 שזה 15 בייחד, ורק למארז!, יש כמובן גם שלושה של 40 לכרטיס מסך ואחד , מעבד וכו'... (וכן, שומעים את המחשב מהסלון.. ואפילו מחדר השינה של ההורים ואפילו מהמסדרון של החדר מדרגות בבניין!!

וכל זה לא משתווה למערכת מים איכותית...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על אוויר מעולה(את הטוב ביותר או אחד הטובים)

ושיהיה מארז מאוורר .....הרבה כניסות ויציאות של אוויר.

אני חושב שקירור מים זה סיכון גדול.

Water Cooling---------------------> :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למשל את הוונטק סטלף שכל אחד עולה 80 שקל של 80mm אבל הוא בלתי נשמע ואם תשים חמש כאלה במארז עם טוב ושקט למעבד כמו וונטק ארו פלו תוכל לקבל תוצאות קטלניות ורעש ממש ממש משש מינימלי, דוגמא שהקירור הזה טוב היא שיש אותו לחבר שלי והוא הוציא את כל המאווררים מהמארז ונשאר רק עם של המעבד (כמובן גם ספק וכרטיס מסך) והטמפ של המעבד הייתה 38 במאמץ!

אז הכל תלוי התקציב אם יש לך תקציב גבוהה לא יהיה לך בעיה לקנות את כל אלא ולקבל תוצאות קטלניות ושקט מינימלי!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש למשל את הוונטק סטלף שכל אחד עולה 80 שקל של 80mm אבל הוא בלתי נשמע ואם תשים חמש כאלה במארז עם קירור טוב ושקט למעבד כמו וונטק ארו פלו תוכל לקבל תוצאות קטלניות ורעש ממש ממש משש מינימלי, דוגמא שהקירור הזה טוב היא שיש אותו לחבר שלי והוא הוציא את כל המאווררים מהמארז ונשאר רק עם של המעבד (כמובן גם ספק וכרטיס מסך) והטמפ של המעבד הייתה 38 במאמץ!

אז הכל תלוי התקציב אם יש לך תקציב גבוהה לא יהיה לך בעיה לקנות את כל אלא ולקבל תוצאות קטלניות ושקט מינימלי!

יש לו 1 ?

או מארז פתוח.. אני לא מבין את הקשר הוא משתמש במאוררים האלו לספק ולמעבד או מה ?

כשאני עשיתי זאת עם מארז סגור בלי המאווררים טמפ' המעבד עלתה ל 58, כרטיס מסך ל56 והHD פשוט בערו מרוב חום

הם היו לפחות 60C ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי הולך על אוויר מעולה(את הטוב ביותר או אחד הטובים)

ושיהיה מארז מאוורר .....הרבה כניסות ויציאות של אוויר.

אני חושב שקירור מים זה סיכון גדול.

Water Cooling---------------------> :nono:

מסכים, אני גם לא חסיד קירורי מים, זה בלאגן לפי דעתי, אני הולך עכשיו על הZALMAN CNPS 7000, פשוט תותח ומקרר כמו שצריך ושקט מאוד, מספיק לOC ענק עם , באמת שלא צריך יותר רק אם יש לך איזה 1700+ AXP ואתה רוצה לעבור את ה2500.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נורא אבל, הוא לא נופל והוא יושב טוב, מה שאני חושב שיכל לחזק אותו זה אם החלק העליון של החיבור היה צמוד מאוד למעבד כי אני בטוח שהמשקל הכבד שלו מושך אותו כלפי הצד, מה לעשות אנחנו בכדור הארץ. אבל... עוד לא ניסיתי אותו ויכול להיות שהחיבור כל כך חזק שהוא יושב כמו שצריך, בכל אופן זה מפחיד ללכת איתו בבית בטוח המארז, עדיף להתקין אותו ולשכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...