לחבר את המחשב לטלוויזיה - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לחבר את המחשב לטלוויזיה

diablo4u

Recommended Posts

שלום לכולם, אני לא יודע אם זה המקום הנכון אבל בכל זאת (מקסימום תעבירו אותי למקום אחר...)

ברצוני להיות מסוגל להציג שנמצאים על המחשב שלי בקומה אחת על הטלוויזיה הגדולה שנמצאת בסלון בקומה האחרת. על יד הטלוויזיה יש חיבור לרשת קווית וגם יש רשת אלחוטית.

מה האפשרויות לעשות את זה?

אני יודע שיש דבר שנקרא set top box שמיועד לזה, אבל ראיתי וזה נראה לי ממש יקר, אני גם יודע שסוני 3 מסוגל להתחבר לרשת ולטלוויזיה..

לא עדיף פשוט לחבר מחשב זול שיהיה תמיד ליד הטלוויזיה?

או שיש פתרון יותר טוב? זה מה שנקרא htpc?

ואם כן אז למה אני צריך כזה מחשב שעולה פה 6000 שח (מפרטים מומלצים)? בשביל הcapture? יש yes max בשביל זה...

בקיצור, הרבה שאלות סורי על ההפגזה, וסורי שוב אם זה לא המקום המתאים בשביל זה...

תודה מראש על התשובות והעזרה, קורן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד ממליץ לשים מחשב קבוע על יד הטלויזיה (מה שנקרא HTPC). ואם יש לך כבר ליד הטלויזיה כבל רשת זה בכלל מעולה.

אתה לא חייב לקנות מחשב ב- 6000 שקלים אפשר הרבה אבל הרבה יותר זול. הרי זה לא מחשב משחקים. רוב השימושים במחשב מסתכמים בהצגת וידיאו, תמונות והשמעת מוזיקה. יש כאלה שגם קונים כרטיס בשביל שאפשר יהיה לבצע CAPTURING.

אתה אפילו לא חייב לקנות מחשב חדש. אתה יכול לקחת איזה מחשב ישן שלא בשימוש ורק להחליף לו מארז מטעמי אסתתיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד ממליץ לשים מחשב קבוע על יד הטלויזיה (מה שנקרא HTPC). ואם יש לך כבר ליד הטלויזיה כבל רשת זה בכלל מעולה.

אתה לא חייב לקנות מחשב ב- 6000 שקלים אפשר הרבה אבל הרבה יותר זול. הרי זה לא מחשב משחקים. רוב השימושים במחשב מסתכמים בהצגת וידיאו, תמונות והשמעת מוזיקה. יש כאלה שגם קונים כרטיס בשביל שאפשר יהיה לבצע CAPTURING.

אתה אפילו לא חייב לקנות מחשב חדש. אתה יכול לקחת איזה מחשב ישן שלא בשימוש ורק להחליף לו מארז מטעמי אסתתיקה.

רות, אבל מה המחשב המינימאלי שיריץ לי סרטי bluray בצורה חלקה (בטח צאיך מעבד מסוים וכרטיס מסך חזק עם יציאות מתאימות...) ועוד דרך הרשת?

או שבכלל לא מדובר פה על הצגה דרך הרשת אלא חייבים קודם להעתיק את המידע למחשב ואז להציג משם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...