"חשיפה: במשטרה נערכים לקיצוצים באגף התנועה" - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

"חשיפה: במשטרה נערכים לקיצוצים באגף התנועה"

SciFi7

Recommended Posts

400 שוטרי תנועה יפוטרו, 71 ניידות ו-35 אופנועים יימכרו ותבוטל רכישת ערכות לבדיקת נהגים שיכורים כך עולה מדוח פנימי של המשטרה שהגיע לידי מעריב וחושף את הקיצוצים שמתכנן האוצר בתקציב הבטיחות בדרכים. גורמים באוצר: הם לא הביאו תוצאות

http://www.nrg.co.il/online/1/ART1/800/706.html?hp=0&loc=3&tmp=8014

ראיתי את זה בעיתון והייתי בשוק!

ה-71 ניידות זה מתוך 200!

ה-35 אופנועים זה מתוך 70!

ה-400 שוטרים זה 2/3 מהכוח!

לא יאומןןןןןןן

במיוחד אחרי מה שהולך עכשו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

139.

מעשה נבון

יוסי, 20/10/08 12:30

משטרת התנועה לא מוסיפה בכלום למלחמה בתאונות דרכים. הדבר היחיד שהם עושים זה גביית קנסות על מהירות, נסיעה בלי רשיון (למי שבמקרה שכח בבית), ובד''כ סתם עומדים בצד הדרך ונחים/מקשקשים. צריך לבטל לחלוטין את אגף התנועה, לפטר את כל הפיקוד של האגף (למשל ממפקד האגף ועוד2 דרגות מתחתיו לשלוח את כולם הביתה), ולהפסיק את הכשלון הה שנקרא משטרת התנועה. ואז, יש לקחת מישהו רציני, בכפיפות ישירה למשרד ראש הממשלה, עם סמכויות אכיפה ולא רק גביית קנסות. את משטרת התנועה אף פעם לא אניינו תאונות הדרכים, וטוב שביזבוז הכספים הזה נפסק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל שנה יש משא ומתן על התקציב...

האוצר: בוא נקצץ חצי ממשטרת התנועה, במילא היא לא יעילה

שר התחבורה: יש לי תוכנית להכפלת משטרת התנועה שתוריד את מספר התאונות

ומתפשרים איפשהו באמצע...

השנה זה לא יקרה, כי למופז אין עניין או דעה בתחבורה, בכל ראיון הוא ידבר רק על איראן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם יקצצו זה יהיה הצעד הנכון!

משטרת התנועה שתופסת אנשים שלא מאותתים זה לא עוזר נגד תעונות

גם השוטרים שב4 בבוקר תופסים אותך נוהג על 150 בכביש החוף כשהכביש ריק אז זה לא עוזר נגד תעונות

אין כל כך הבדל בין נסיעה של 100 ל140 וגם אין הבדל בנזק בתעונה!

לפני חודש ראיתי משטרה שעמדה בצומת והיו שם 10 מכוניות שנתפסו בו זמנית!!!!

זאת פשוט דרך של המשטרה לעשות כסף

השוטרים מחוייבים לבוא עם כמות מסויימת של כנסות וזה מה שהם עושים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהורג אותי כל פעם מחדש זה ההגיון העקום, יש קיצוצים אז נקצץ בבדיקת שיכרות ובפסולי רשיון. עד כבר שבמקרה (רק בגלל שזה קל) הם עושים משהו רלוונטי למניעת תאונות דרכים זה הדבר הראשון שהם מקצצים בו. אולי לקצץ במכמונות המהירות? לא לא, זה הגורם מספר 1 לדעתם. 120 קמש בכביש החוף - מסוכן, נהג שיכור - זניח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל בכל זאת

כל התקציבים המנופחים ואין תוצאות

המשטרה משתמשת בתקציבים כדי לבנות בנינים מפוארים

הנוכחות בכבישים לא יעילה, על פי רוב מי שתראו זה מתנדב בן 70 מאחר ומרבית השוטרים נמצאים במשרדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שהורג אותי כל פעם מחדש זה ההגיון העקום, יש קיצוצים אז נקצץ בבדיקת שיכרות ובפסולי רשיון. עד כבר שבמקרה (רק בגלל שזה קל) הם עושים משהו רלוונטי למניעת תאונות דרכים זה הדבר הראשון שהם מקצצים בו. אולי לקצץ במכמונות המהירות? לא לא, זה הגורם מספר 1 לדעתם. 120 קמש בכביש החוף - מסוכן, נהג שיכור - זניח.

Couldn't agree more.

או יותר נכון - באתי לכתוב את זה בעצמי ואז ראיתי שכבר כתבת את זה... אתה גנב.

אבל הי, אין לי איך להתלונן עלייך - כי המשטרה מראש הודיעה לי על סגירת התיק מ"חוסר עניין ציבור"... :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מכמונות

אין להם תקציב להחזיק אותם

הרוב כבר לא פעילות ויש כמה בודדות מפוזרות בכביש החוף שפועלות

ההמצאה של "מצלמות שעובדות בימים מסויימים בשבוע" זו המצאה ישראלית רק כי אין משאבים להחזיק אותן עובדות כל השבוע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...