מצב המדינה ולמה אנחנו בחרה !!!! תשובה ל GLOOK - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצב המדינה ולמה אנחנו בחרה !!!! תשובה ל GLOOK

prince amir

Recommended Posts

כמובן אחרי המון זמן שהרבה מדברים על המצב הביטחוני והמצב הגרוע במשק קל מאוד להאשים את הטרור בגרימה לנזק לכלכלה

ולעוני הרב שקיים.

דבר זה לא נכון , ההסטוריה מלמדת אותנו על מדינות אשר עברו יותר מטרור ונשארו והצליחו,

קחו לדוגמא את אנגליה במלחמת העולם השניה , אחרי הפצצות אין ספור וטילים ומצב מלחמה, הצליח צרציל להעניק לעמו כוח

להלחם בנאצים, וחף הנזק וההרס עמדו כנגד הכול.

אז למה לא אנחנו, עם שסבל כלכך המון ???

תשובה פשוטה, אנחנו אשמים, ואי אפשר להאשים מישהו אחר, נכון זמנים השתנו אבל יש דברים שלא משתנים לעולם.

בעיות אבטלה, כספי מדינה שנעלמים, צרות עין של אנשים, והכי הרבה מדינה אוכלת יושביה

ישראלי לישראלי זאב, מלחמות סתם, אשכזים וספרדים , הכול שטויות שנוגסות בנו מבפנים.

כבר אף אחד לא רוצה בטובתן של האחר אלא לטובתו שלו עצמו.

מדינה סוציאלית תחת כאילו משטר דמוקרטי, שיוצר רפובליקת בננות שאין כמוה בעולם.

רובכם שעברו יודעים מה הדבר הראשון שמחכה לכם ביום שאתם משתחררים ויוצאים מהבקום

כלום נכון, אז אתם לוקחים את הרגליים והולכים למדינה אחרת לחפש עתיד ולמה?

כי המדינה יום לא מאמינה בהשקעה לעתיד באוכלוסיה של עצמה.

אולי אני לא למדתי כלכלה ואין לי תואר ראשון אבל כלכך קל לעצור את האבטלה, ליצור מקומות עבודה חדשים,

לבנות מפעלים ולגרום לשגשוג כלכלי למדינה, זה פשוט, ושלא יגידו לכם שזה לא נכון, אבל איפה הבעיה?

פשוט מאוד, במשרדי ההמשלה,בכולם, כולם נגועים בשחיתות,בטימטום מוחלט, אנשים שלא יודעים כלום חוץ מלרפד לעצמם את

הכיס הכי טוב שיש.

רוצים פיתרון , יש פתרונות, להטיל מיסים על יבוא מארצות המזרח, למה ארה"ב הגדולה יכולה להטיל 80% מס יבוא מהמדינות הללו

כדי לעודד יצור פנימי ומסיבי כי זול יותר לייצר במדינה מאשר ליבא, למה מה שעובד אצלם לא יכול לעבוד אצלנו?

פשוט, קוראים לזה שחיתות,אין מנהיג כולם זבלים אחד אחרי שני , כולם אפסים, תבציעו היום על מנהיג , אין כולם שקרנים פחדנים,

ועוד יותר מפחדים מהתקשורת, מה יגידו עליהם,למה יש חצי מיליארד שקל לדוסים, ולנכים אין שקל אחד, כי הרגלנו אותם לכך,

פה אתה יכול להגיד כל מה שאתה רוצה , לעשות מה שאתה רוצה , כנגד המדינה , כנגד השלטון, אחלה, למה לח"כ טיבי מותר להגיד שהרמטכ"ל שלנו הוא כמו נאצי , אז גם לי מותר להגיד שצריך לרצוח את אחמד טיבי ומשפחתו כי הכול מותר להגיד.

והלוואי שיעשו ככה,במדינה בארה"ב היה נאסר טיבי כנגד החוקה של המדינה שיש להגן על אויבים מבית ומחוץ ואצלם הוא היה נחשב

בוגד, אז למה לא אצלנו, למה התקשורת תמיד מראה את הצד המסכן של הפלסטינאי המסכן והיהודי הרע.

הפלסטינאים חיים ברעב ובעוני רק בגלל עצמם שהם לא רוצים לצאת מזה , אז מה רוצים מאיתנו.

אפילו לפתוח את הפה אנחנו לא רוצים, כי אנחנו מפחדים.

ואם לא נעשה משהו בקרוב גם מדינה לא תהיה לנו אלא רק חלום שהיה פעם על מדינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני מסכים... הטרור הוא רק תירוץ למצב הכלכלי הגרוע שאנחנו נמצאים בו.

האמתי היא שהמצב מתחיל מגוף שלטוני לוקה שהסמכות שמעבירה בו החלטות מפורזת

למפלגות רבות מידי וכדי להחזיק קואליצה תקינה צריך לעשות כ"כ הרבה ויתורים לכל כך

הרבה מפלגות שדואגות לסקטורים שלהם בלבד...

הנזק של חוקי הנגב וחוק משפחות ברוכות ילדים נמדד בהרבה יותר מילארדים מהמערכה הצבאית שאנו מנהלים.

המדינה הזאתי פשטה רגל...

תקנו מניות של AMD! ;D

ד"א מלחמה שמנוהלת טוב לאו דווקא מזיקה לכלכלה - יש כאילו שאפילו מביאות לצמיחה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נון.. תראה את גרמניה הנאצית.. נהנו לאללה במלחמה.. המצב הכלכלי עלה ועלה...

אבל מה עושים בסוף? נשארים עם מדינה שלמה שמושתת עם כלכלה של מלחמה?

דווקא עכשיו במצב העולמי הנוכחי.. שזקוקים להשכלה.. להתעלות על האלימות.. ולהתעסק בעניינים דחופים.. סביבה ..

זיהום.. מחסור במים.. אסונות טבע... נכים.. מחלות וכו'..

הבעיה אצלנו היא כזאת!

3 מיליון ש"ח בשנה לדיקור סיני לכל החכים. ועוד 19 מיליון ללימוד אנגלית!

ועוד 50 מיליו שהם גונבים מהצד...

ועוד המכוניות... והבית... והרמקולים שהם מקמבנים... (בלי שםה משלמים מכס מניאקים! בגלל זה הם לא עושים כלום!)

ועוד 3 מיליון ש"ח למשרד הפנים.. ולא זוכ רכמה מליונים לאתר משרד האוצר..

ואף אחד מהם לא עודכן שנה ומשהו!!!

אתם קולטים מה אלפיים שקל היום עושים לאתר שלנו?!?!!?!?!?!?

ואיזה עורך של האתר שלהם מקבל 500,000 ש"ח על זה שהוא לא עושה כלום שנה פלוס?!

עומרי... אולי תעבוד באיזה אתר ממשלתי... לערנב... אתה תסודר בגדול.

כולנו צריכים לעשות את זה... היכ משתלם.. מה לא?!

אז זהו שלא! זאת הביעה של הישראלי... הוא תמיד בודק מה הכי משתלם לו.. מה לקמבן.. ומאיפה לגנוב.

וזה פשוט נכון... תראו את הכנסת שלנו... הנבחרים! שהעם בחר!

מה מראה אותנו יותר טוב מהם?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא לגמרי מסכים.

לדעתי, הטרור לא מהווה "תירוץ" למצב אלא הוא חלק מאותו מצב.

הרי בין אם היתה אינטיפדה או לא הייתה אינטיפדה, הוצאות הצבא והתקציבים שהוא מקבל היו נשארים ענקיים (יחסית) כי ככה זה כשחיים בין אויבים.

לדעתי, הבעיה הכלכלית של המדינה נעוצה בעיקר בדתיים ובמתנחלים (מצטער שאני מעלה כאן סוגיה רגישה, אבל אין מנוס מלהכיר באמת).

אלו הם שני מגזרים שמקבלים הון עתק מהמדינה ללא שום סיבה!

תגידו לי בבקשה, למה ההורים שלי לא מקבלים פטור ממסים או קצבאות ענקיות?

למה הדוס שיושב כל היום בחדר ממוזג וקורא בספר מטומטם יותר טוב ממני? למה מגיע לו יותר? כי הוא לא עושה כלום?

למה המתנחל שנמצא על קרקע שלא שייכת לו ומציב את עצמו בסכנת חיים מתוך בחירה יותר טוב ממני? למה מגיע לו יותר? כי הוא עובר על חוקים בינלאומיים?

אני יודע שעכשיו מישהו יקפוץ ויגיד שקל להאשים את שני המגזרים האלו ולכן אני אביא כאן עוד סיבה למצב:

אנחנו. "הישראלים"/"היהודים"

כל אלו שמעדיפים לבוא כל יום ראשון ללשכת הביטוח הלאומי, לחתום על טופס ולחזור הביתה לעוד שבוע של מנוחה במקום ללכת לעבוד במפעל או בפרדס. כל אלו שבוכים על כך שאין עבודה כאשר ממש מולם נמצאת חווה מלאה בעובדים זרים (שהובאו בגלל שהישראלים לא רוצים לעבוד ב"עבודה מלוכלכת" כזאת). כל אלו שרוצים עוד ועוד ועוד ועוד הטבות ועוד ועוד ועוד העלאה בשכר ועוד ועוד ועוד כסף.

בגלל כל אלו אנחנו נמצאים במצב הזה.

עד שלא תהיה רפורמה כוללת במדינה, בכל התחומים המצב לא ישתנה וכל מה שנשאר לנו לעשות זה לשבת בבית ולהתבכיין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש כאלה נבלות במדינה ואני מדברעל ראשי הארגונים הגדולים, כגון ביטוח לאומי, חברת חשמל, משרד התחבורה.

למה לא להפריט את חברת החשמל,איזה עוד מדינה מקבלים חשמל חינם ומשכורת ענקית? , למה מי הם ?

ביטוח לאומי שובת, הם באמת " עובדים" קשה.

מתוך נסיון איתם כאשר הם עובדים פעמים בשבוע בין 8 ל 12 זה באמת עבודה קשה

לדעתי ארגונים גדולים אשר שובתים ושייכים למדינה , אפשר לפטר משם את כולם , יש 200000 איש שברצון יעבדו במקומם

ואחרי נסיון אחד אפילו משרד ממשלתי אחד לא ישבות.

למה לא להפריט את התחבורה בארץ, לתת חזקה ל 20 שנה לבניה של מנהרה כמו בכרמל שהיה פותר את כל הפקקים בחיפה

אבל במקום זה משקיעים מיליארד שקל במנהרה מתחת להר הצופים להתנחלות במעלה אדומים!!

למה למה?

לא חבל , אפשר להרים פה מדינה יותר חזקה מדינות אירופה, יש לנו המון שכל, אבל לא במקומות הנכונים לצערי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט סקנדל אחד גדול שני מליון שקל לאתר של משרד החוץ שלא שווה כלום, למה מה יש שם , אפילו האתרים הכי מאובזרים בעולם לא משקיעים כזו כמות כסף לאתר מסכן, זה רק מראה על הבזבוז עצום, לפי דעתי צריך לפתר את העובדים שם , לקחת 50 אנשי מחשבים

אם או בלי השכלה אבל ידע באתרי ומחשבים, לשלם לכל אחד 7000 ש"ח לחודש + עדיין יותר זול פי 100 ממה שמדינה נותנת לאתר המסכן שלהם, כאלה טיפשים, פשוט טיפשים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה באמת טוב לדעת שלאנשים שבאים לאתר הזה בגלל התעניינות במחשבים יש גם דאגות על דברים אמיתיים בחיים ובמדינת ISRA-HELL יש הרבה מה לדאוג. השאלה הבסיסית היא : אם אני ואתם ועוד אנשים שטרם הגיבו פה ועוד אנשים שלא מכירים את האתר או שאין להם בכלל כסף למחשב ואינטרנט ולא יכולים להיכנס לאתר, מסכימים על מה שנאמר פה, למה לעזאזל אנחנו לא עושים שום דבר ? צריכים ללכת למוסד המושחת הזה שנקרא כנסת ולטלטל את האמ-אמ-אמא שלהם עד שיחטפו זעזוע מוח. עד שיבינו שלעם נמאס מהשחיתות. לא פלא שאין שלום ואין ביטחון ! איך אפשר לנהל דברים מסובכים כאלה בין כל כך הרבה ערבים כשחלק מאותם ערבים הם חברי כנסת והורסים אותנו מבפנים (כן כן . .טיבי, הגניקולוג של ערפאת :AR15: ) ? אם הם לא נאמנים למדינת (ואין שום סיבה שהם יהיו בעצם) אז קודם שיעיפו אותם לכל הרוחות. אחר כך את החרדים ששותים לנו את הדם תרתי משמע (גם גוזלים את רוב התקציב וגם לא נלחמים על המדינה הזאת) ומכאן והלאה אפשר להמשיך ולבנות במקום להרוס.

הבעיה אולי הכי גדולה היא שאין אלטרנטיבה לשלטון המסריח שלנו. אולי כדאי קודם לקצץ כמה עשרות ח"כים עלובים ומיותרים ואת מוסד הנשיאות שלא נותן שום דבר ורק עולה הון למדינה ואז יהיה על מה לדבר. הבעיה היא שאף אחד לא עושה כלום, למה ? ? ? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שאף אחד לא עושה כלום, למה ? ? ? ???

למה שמישהו יעשה משהו....כולם מדברים....כולם מעוצבנים....

וכולם מחכים שמישהו (אחר כמובן) יעשה את העבודה....

תמיד היה ככה....ולצערנו תמיד יהיה.....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו בנימה רצינית:

אניכבר הרבה זמן חושב שמה שיקרה פה בסוף זה פשוט מהפכה.. כי המצב לא יתוקן.

לחכים .. פשוט טוב מידי מכדי שהם יעשו משהו...

עד שבסוףלעם יימאס. או שמשוגע יתעורר וינצל את המצבלטובתו, או טובתנו..

מוכר, לא?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...