10 הסרטים הכי גרועים המבוססים על משחקים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

10 הסרטים הכי גרועים המבוססים על משחקים

huber

Recommended Posts

• תגובות 62
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בנוגע לסרט- סרט נחמד, קצת מעצבן אין הרבה אקשן. הסאונדטרק פשוט מזעזע, במשחק יש כל הזמן של כינורות צורמים, ובסרט פשוט אין את זה, וזה הרס, כי אם היה סאונדטרק טוב הסרט היה דומה הרבה יותר למשחק, ובאמת חבל על זה!

צורת המשחק והדיבור בסרט גובלת בזולה, כאילו הוציאו את הסרט בשביל להוציא סרט להרוויח ממנו מיליונים בגלל השם, ולא בשביל להוציא סרט טוב.

הקטע עם השדים, ממש ממש מפגר!!!!!!!!!!(כפול מיליון !!!!!) לא יכלו לחשוב על משהו יותר נורמאלי!

מן הסתם. סרט מבוסס משחק מחשב תמיד נידון לכישלון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מסקרנות, ראיתי אתמול את DOA ב HD ואני חייב לציין שזה סרט לא רע בכלל. העלילה זועתית (מה יש לצפות מסרט שמבוסס על משחק מכות), אבל קטעי הקרב מצויינים, הנופים עוצרי נשימה והבחורות, אוי הבחורות. סרט אקשו קליל וחביב, לא חושב שהיו צריכים להכניס אותו לרשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מן הסתם. סרט מבוסס משחק מחשב תמיד נידון לכישלון.

זה לא מחויב המציאות. בפירוש אפשר לעשות טובים שמבוססים על משחקי מחשב, כי יש משחקים שהם חומר גלם מעולה - לדוגמא מקס פיין. הבעיה היא שהאולפנים כנראה מחפשים את הכסף המהיר - to cash in on the name, במקום לייצר סרט איכותי באמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד בתור קופאי בבית , ו90% מהאנשים שבאים לראות את מקס פיין בחיים לא נגעו אפילו במשחק מחשב... קוראים לסרט מקס Fine ושאני אומר להם "זה מבוסס על משחק מחשב" הם מסתכלים עליי כאילו אין להם מושג מה זה משחק מחשב בכלל... אז אני לא יודע כמה אפשר To Cash In על טייטל של משחק מחשב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי אתמול את מקס פיין.

אז ככה, האולם מלא בגברים בני 16-25 ששיחקו במשחק, אולי ראיתי אישה אחת או שתיים בקהל. כל הסרט לחשושים "זה כמו במשחק" או "זה בכלל לא דומה למשחק" וכו'.

בנוגע לסרט- סרט נחמד, קצת מעצבן אין הרבה אקשן. הסאונדטרק פשוט מזעזע, במשחק יש כל הזמן של כינורות צורמים, ובסרט פשוט אין את זה, וזה הרס, כי אם היה סאונדטרק טוב הסרט היה דומה הרבה יותר למשחק, ובאמת חבל על זה!

סרט ומשחק הם מדיות שונות לחלוטין. אתה לא יכול לצפות ואסור שהם יהיו דומים. במאי טוב לוקח את הרעיון, את רוח הדברים ואלמנטים מסוימים מהעלילה וממריא משם הלאה.

לא זכור לי שאי פעם במאי בעל שם ומעוף ביים סרט מבוסס על משחק. לרוב לוקחים במאי אקשן נדושים, במאי פרסומות תזזיתיים וכו', כי האולפן משקיע הרבה על אפקטים ושחקנים בעלי שם (מה שלא משאיר כסף לתסריטאים) וכל מה שמעניין אותו זה לדחוף את הסמטוחה הזאת לזכרים בגילאי 13 עד 25 ולעשות קופה. זה לא סרט, זה מוצר צריכה, מראים קליפים לקבוצות מיקוד, בוחרים שחקנים לפי מדד הפופולריות שלהם בקרב קהל הצרכנים המיועד ולא על פי כישרון המשחק שלהם ועוד.

ועד שלא ישנו את הגישה הזאת, מה שצימעס אמר נכון בעיקרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקס פיין זה משחק שכל כך קל לעשות עליו סרט טוב. תוסיף לסרט הזה סאונדטראק טוב, דם, כמה קפיצות של מקס פיין וקטעי FLASHBACK טובים כמו במשחק וזה היה יכול להיות סרט לא רע בכלל. אבל במקום זה עשו סרט לילדים קטנים (RATED T) עם 2 קפיצות של מקס פיין בכל הסרט, בלי דם עם חרא ו FLASHBACK זול!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא מחויב המציאות. בפירוש אפשר לעשות טובים שמבוססים על משחקי מחשב, כי יש משחקים שהם חומר גלם מעולה - לדוגמא מקס פיין. הבעיה היא שהאולפנים כנראה מחפשים את הכסף המהיר - to cash in on the name, במקום לייצר סרט איכותי באמת.

אני אהבתי את הסרטים של מורטל קומבט ושל RE

ככה שגם אני חושב שזה בהחלט אפשרי

אפילו את הסרט הראשון של פוקימון אהבתי :P

לצערי השיטה ההוליוודית זה בדרך כלל כמו שאמרתי הרבה פעמים

זה להכניס הרבה דיבורים דרמה בגרוש קצת פעולה ואפקטים בסוף

והכי חשוב זה פרסום שכולל טונות של היפ

יש יוצא דופן כמו בטמן האחרון

אבל לרוב זה ככה בסרטים מבוססי ומבוססי משחקים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקס פיין זה משחק שכל כך קל לעשות עליו סרט טוב. תוסיף לסרט הזה סאונדטראק טוב, דם, כמה קפיצות של מקס פיין וקטעי FLASHBACK טובים כמו במשחק וזה היה יכול להיות סרט לא רע בכלל.

כמו זה? http://www.youtube.com/watch?v=D-cKYKOXp7I

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א) פוסטל צריך להיות במקום הראשון ברשימה הזאת לדעתי.

ב) רק לפי הטריילר של מקס פיין אפשר כבר לומר שהוא יהיה כשלון פנומנלי בקופות, אנטי-תזה מוחלטת למשחק.

כנראה שלא הבנת את תכלית הסרט. במשחק שיחקת ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

hitman אם אף אחד עדיין לא אמר..

היטמן הוא סרט פעולה ממש טוב..

ואני לא יודע מה יותר טוב, לעשות סרט שמבוסס על משחק או משחק שמבוסס על סרט?

בנתיים משחקים שמבוססים על היו די גרועים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני לא יודע מה יותר טוב, לעשות סרט שמבוסס על משחק או משחק שמבוסס על סרט?

בנתיים משחקים שמבוססים על היו די גרועים

יש מקרה מעניין של משחק שנחשב לקאלט של ממש שמבוסס על סרט בינוני. אני מדבר על "חולית" המקורי (וכן, הוא מבוסס בעיקר על הסרט של לינץ' ופחות על הספר).

אפשר גם לומר ש-castle wolfenstein לדורותיו מבוסס על ארכיטיפ של סרט פעולה על מלחמת העולם השנייה. כנ"ל חלק גדול משאר FPS של מלחמת העולם השניה. הם גם מעוצבים כמו סרט ולעיתים מקבלים השראה ישירה מסרטים ספציפיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון "מדל אוף אונר" לקח חלקים מסרטים - אבל! אל תשכח שסרטים לקחו קטעים שהתרחשו במציאות לפי עדויות...

מה שאומר שמשחקים מתבססים על WW2- כמו הסרטים- ולא תמיד יש קשר בניהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למזלי לא הייתי בשדה קרב של ממש, בוודאי שלא בקנה מידה של קרב ממלחמת העולם השניה. מה שראיתי היו מספר מקרי פציעה (החל מסתם חור קטן וכלה באתה לא רוצה לדעת) שלאחר מעשה ושמעתי תיאורים, בעיקר מהסבים שלי, שניהם ווטרנים (פרטיזנים וצבא אדום).

המשחקים נראים כמו (לפעמים בכוונה, לפעמים ככה יצא), ומי שחושב שכך נראה קרב אמיתי בסדר גודל של מלחמת העולם השניה, חי גם הוא בסרט. אנשים שממש היו בחרא (כמו הסבים שלי שאכלו קש 3-4 שנים ברציפות) בקושי מדברים על זה או לא מדברים כלל. סבא שלי מסרב עד היום לתת פרטים על קרב מסוים ממלחמת השחרור שנגמר רע.

בכלל אני חושב שיש טעם לפגם במשחקים האלו, אבל זה נושא לדיון אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...