בירור לגבי מודם סלולארי בסלקום - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בירור לגבי מודם סלולארי בסלקום

yousux

Recommended Posts

אז במצב הזה עדיף להיות עובד ,

במצב כזה יהיה לך חבילת DATA בחינם : :silly:

נשמע ידידי שכאילו אתה נהנה בעבודה שלך.

אז שתי סיבות הגיוניות יש למצב הזה.

1. או שרק השתחררת מהצבא והתחלת לעבוד בסלקום (כל עבודה אחרי הצבא נראית כמו עולם מושלם) - במיוחד שמסיימים 3 שנים קשות של .

2. סיבה שניה היא שאתה חיי בסרט ומרמה אותך ואת כולם.

בכל מקרה ידידי, לכותב השאלה, שום חבילת גלישה שיציעו לך לא באמת שווה את המחירים שקיימים בשוק היום.

תקח מכשיר בעל Wireless ופשוט תגלוש איתו בחינם.

כיום בכל מקום ניתן למצוא חיבור זמין.

ותאמין לי שהמחשבה שתמיד תצטרך את החיבור הזה היא לא הגיונית וחסרת מחשבה לגבי הסכומים שאתה תצטרך לבזבז בשביל לקבל את מה שאתה מבקש.

בקיצור לא מומלץ להשיק שקל אחד על חבילות הגלישה המפגרות של חברות הסלולר שלנו בארץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שממש לא בכל מקום יש WIFI (מנסיון), במיוחד שאתה מסתובב עם פלאפון והוא מוכן בשליף ואתה רואה שבהרבה מקומות אין קליטה או שיש נקודת גישה מוצפנת (ועדיין אין איזה פורץ WEP לפאלונים לצערי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תאמין לי שממש לא בכל מקום יש WIFI (מנסיון), במיוחד שאתה מסתובב עם פלאפון והוא מוכן בשליף ואתה רואה שבהרבה מקומות אין קליטה או שיש נקודת גישה מוצפנת (ועדיין אין איזה פורץ WEP לפאלונים לצערי).

אחי אתה צריך להתייחס למצב שבו אתה צריך את הגישה לאינטרנט, ברוב זה במקום העבודה שלך, הבית שלך, בזמנים שאתה נמצא בהפסקות באיזה בית קפה או מסעדה.

בכל מקרה בזמן מנוחה, כיום ברוב המקומות שמספקות את השירותים שציינתי לעיל קיימות עמדות Wifi ללקוחות החנויות.

בכל מקרה גם אם אין בסביבתך עמדות כאלו, תאמין לי שלאחר חודש אחד של התנסות עם חבילת גלישה מחברת הסלולר שלך ושתקבל את התשלום עבור החשבון, אתה תבין שהנושא ממש לא משתלם לך עבור השירות הזה.

תאמין לי שאם אתה איש שכל כך חייב על הזמן גישה לאינטרנט מין הסתם אתה תמיד תהיה זמין לגישה Wifi שתאפשר לך גלישה מהמכשיר שלך.

בכל מקרה אם עדיין אתה חושב שאתה צריך דבר כזה, אתה מוזמן לפנות לנציג חברת הסלולר שלך ולעשות לו את היום בכך שתזמין את השירות הזה אצלו ותשלם את הסכומים שהוא מציין בפניך.

רק אחי תזכור שציינתי לך את הנושא של התשלום בחודש הבא שתבטל את החבילה הזאת בגלל עליות גבוהות שתקבל בחשבון שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה ממש לא מבין את הבעיה שלי...

אני יודע מה המחירים של DATA במבצע עם המודם ולמרות שהם אולי גבוהיים, בשביל גישה וגלישה בלתי מוגבלת אני מוכן לחיות עם זה (120 שקל לחודש). הבעיה היא שאני רוצה את זה במכשיר ולא במודם.

ותתפלא בכמה מקומות אין WIFI, סתם לדוגמא, בלפחות חצי מהמסעדות/בתי קפה שהייתי בהן לא הצלחתי לגלוש ב WIFI.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כן מבין את הבעיה שלך ידידי ולשאלתך המקורית כבר קיבלת תשובה מבחור שעבד בסלקום, התשובה היא שמה שביקשת לעשות לא אפשרי.

אין יותר מה להרחיב בנושא הזה.

לגבי שאר הדברים זה פשוט דעתי שהבעתי בנוגע למחיר של חבילת הגלישה ולגבי זה שאתה חושב שזה כל כך נחוץ לבן אדם פרטי.

במידה ואתה חושב שזה מתאים לך אז שיהיה לך בהצלחה, גש לחברת הסלולר שלך ובצע את העסקה.

שיהיה לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוקי, בסופו של דבר, לא משנה מהי דעתך בנוגע לנושא הזה.

פותח התר'ד שאל שאלה עניינית, משמע שהוא כבר חישב לעצמו את כל הדברים שקשורים לתשלום.

דבר שני, בהמון מקומות אין HOT SPOT, בין אם יש מוצפנים, ובין אם אין בכלל, לדוגמא הרכבת.

לא מעט פעמים יצא לי לראות אנשי עסקים או אפילו עצמאיים, משתמשים במודם סלולרי בזמן הנסיעה, כי זה יותר נוח להם, עכשיו בטח תחשוב לעצמך, אנשי עסקים, למה הם לא באים עם הרכב הפרטי שלהם, אז תחשוב על זה, לדוגמא אתה צריך לנסוע 3 שעות ממקום למקום, (לא מחשיב את ההגעה לנקודה A והעזיבה מנק' B (נגיד יש לך מישהו שיכול לקחת אותך לשם ומשם)), אז מה עדיף? 3 שעות שתנהג, לכל כיוון, ולא תוכל לעבוד במקביל, או 3 שעות נגיד ברכבת, ולהרוויח 6 שעות עבודה ככה?

ובסופו של דבר, 6 שעות עבודה, או אפילו שעת עבודה אחת, מכסה לאנשים האלה את עלות חבילת הגלישה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוקי, בסופו של דבר, לא משנה מהי דעתך בנוגע לנושא הזה.

פותח התר'ד שאל שאלה עניינית, משמע שהוא כבר חישב לעצמו את כל הדברים שקשורים לתשלום.

דבר שני, בהמון מקומות אין HOT SPOT, בין אם יש מוצפנים, ובין אם אין בכלל, לדוגמא הרכבת.

לא מעט פעמים יצא לי לראות אנשי עסקים או אפילו עצמאיים, משתמשים במודם סלולרי בזמן הנסיעה, כי זה יותר נוח להם, עכשיו בטח תחשוב לעצמך, אנשי עסקים, למה הם לא באים עם הרכב הפרטי שלהם, אז תחשוב על זה, לדוגמא אתה צריך לנסוע 3 שעות ממקום למקום, (לא מחשיב את ההגעה לנקודה A והעזיבה מנק' B (נגיד יש לך מישהו שיכול לקחת אותך לשם ומשם)), אז מה עדיף? 3 שעות שתנהג, לכל כיוון, ולא תוכל לעבוד במקביל, או 3 שעות נגיד ברכבת, ולהרוויח 6 שעות עבודה ככה?

ובסופו של דבר, 6 שעות עבודה, או אפילו שעת עבודה אחת, מכסה לאנשים האלה את עלות חבילת הגלישה.

ולכן ידידי כמו שאמרתי, אם מבחינתו המחיר לא מפריע לו שיעשה את זה.

הוא שאל שאלה אחרת והוא קיבל תשובה מבחור שעבד עם הנושא הזה בסלקום.

לגבי הפירוט שלך לגבי אנשי עסקים שנוסעים ברכבת אני מודע למצב, לצערי גם אני אחד כזה ותאמין לי שבסופו של עניין כל מה שתגיד לא ישכנע אותי לשלם את הסכומים שצריך לשלם לחברות הסלולר.

גם אם שעת עבודה שלי מכסה את עלות החבילה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...