מהן טמפ' נורמאליות (מנוחה/מאמץ) של 5200X2 BRISBANE ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהן טמפ' נורמאליות (מנוחה/מאמץ) של 5200X2 BRISBANE ?

jacko_il

Recommended Posts

שלום,

התקנתי היום לחבר 5200X2 2700MHZ BRISBANE 65NM (על סטוק של EVERCOOL ב 2800RPM) ואני לא מצליח למצוא ברשת או כאן באתר מהן הטמפ' הנומאליות שלו (ללא OC). משחה טרמית AS-5.

כאן בסטיקי של הטמפ' המעבדים האלו לא מוזכרים ומדברים שם רק על אלו הישנים יותר שיוצרו ב 90NM, בנוסף מדברים על טמפ' מקסימלית מומלצת של 55C ואני שואל על טמפ' מנוחה.

EVEREST מראה לו טמפ' במנוחה באזור ה 40-41 מעלות ובמאמץ של 10 דקות בערך ב ORTHOS הוא מגיע ל 53C. (מתח על AUTO בביוס ו CPU-Z מראה על מתח של 1.375V)

הטמפ' האלו נראות לי מעט גבוהות אך מאחר ואני לא מכיר את הסדרה הזו חשוב לי לשמוע את דעתכם.

אם הן גבוהות מידי אז אולי פשוט המריחה לא היתה מוצלחת ו/או המשחה כבר גמורה (היא ישבה אצלי בארון משהו כמו שנה והרגישה לי מעט צמיגית מהרגיל כאשר מרחתי אותה)..

תודה לעונים, שחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AS5 ידועה בסמיכותה..בכל מקרה הטמפ' שלך לא חורגות..ואף סבירות במיוחד במצב של מאמץ מלא..

ורק שתהיה רגוע..הטמפ' המקסימלית המומלצ למעבד הנ"ל היא בין 55 מעלות עד 68 מעלות..

בלי OC אני לא מאמין שתעבור את ה55-60 מעלות..

מה גם שקירור המארז גם תורם לעניין..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובה :xyxthumbs: , נחמד לשמוע..

המארז מספיק מאוורר ולמעשה יש מאוורר ענק (אני חושב שהוא באזור ה 160מ"מ) בדלת המארז ממש מעל המעבד.. (מכניס איתו גם הרבה אבק, אבל אויר קריר - יש).

מהי הטמפ' שבה המעבד מתוכנן להוריד תדר ? והאם מתח של 1.375 זה המתח הנכון ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...