bamboo one הפסיק לעבוד לי! - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

bamboo one הפסיק לעבוד לי!

rikus

Recommended Posts

תנסה להתקין מחדש...

כלומר להסיר את הדרייברים של הלוח לגמרי (כולל כל השטויות של הWIN במידה ויש של וויסטה שקשורות ללוח) ולהתקין שוב.

אם לא אז התקלה כנראה בלוח (מה שקשה לי להאמין כי אם לא עושים לו משהו והוא עבד אין סיבה שיפסיק פתאום,למרות שסיכוי תמיד יש,ככה זה בכל הקשור למחשבים, יש להם קריזות) <-- במקרה כזה מאחל לך הרבה בהצלחה בטיפול ומימוש אחריות מול היבואן הכי פרובלמטי בארץ מבחינת שירותי אחריות (אריג'נט)...

יום טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה להתקין מחדש...

כלומר להסיר את הדרייברים של הלוח לגמרי (כולל כל השטויות של הWIN במידה ויש של וויסטה שקשורות ללוח) ולהתקין שוב דרייברים בגרסה האחרונה. (יכול להיות למשל שעדכון ווינדוס ל SP3 יצר בעיה).

אם זה לא עובד, צריך עוד מידע לגבי הנושא:

1) כשאתה מחבר את הטאבלט לשקע USB, בדוק האם נוצרת עבורו כניסה חדשה במנהל ההתקנים תחת Human Interface Devices. היא אמורה להיות מהצורה HID compliant device או וריאציה של זה עם השם Wacom עבור גרסאות חדשות יותר (יכולה להיות גם כניסה נוספת של התקן גנרי). בהרבה מקרים, אם הבעיה בדרייברים בלבד, תיווצר שם רק כניסה בודדת שמציינת התקן גנרי: "USB Human Interface Device", ואז אפשר להסיק די בבטחה שאין שום בעיה חומרתית.

2) אם לעומת זאת לא נוצרת שום כניסה חדשה עבור הטאבלט, אז משהו מונע מהדרייברים להטען. תבדוק אם התהליך .exe מופיע ב task manager. הוא אמור לפעול ברקע ולטעון את הדרייברים ברגע שאתה מחבר את הטאבלט. אם הוא לא מופיע, נסה להריץ אותו (מופיע Windows\System32), ואז לחבר את הטאבלט.

מחכה לעדכונים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חייב תשובה לכם והסוף די מר-

שימי, עשיתי את זה כבר-וגם בדקתי את הטאבלט במחשב אחר-והוא עבד!

סרפנט-הוא לא מזדהה כשום מכשיר אלא בשם UNKOWN DEVICE

זה ברגע שאני מכניס אותו ל USB

אני אבדוק את העניין עם ה .EXE -וזה הסוף המר, שהלך לי הספק כוח למחשב ואין לי מחשב כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי. שלא תדע עוד צער..

סתם ניחוש - יש גם את האפשרות שיש בעיה בשקע ה הספציפי אליו חיברת את הטאבלט. אז פעם הבאה כשתנסה להתקין, חבר לשקע אחר.

זה בגדול לא אמור לשנות לאיזה שקע מחברים, אלא אם כן יש בעיה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...