איזה ווינדוס עדיף לי ? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איזה ווינדוס עדיף לי ?

B@By-KiLLeR

Recommended Posts

אני לא מבין את הקטעים של כולם עם המילניום.. זוהי מערכת הפעלה מעולה. מה הבעיה איתה??

למרות שהייתי ממליץ לך השימוש בwin2k, היא הרבה יותר טובה. (וכמו שאמרו, עם קצת הורדות . היא לא הכי תואמת!)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לך על אקס פי !!

אין הודעות כחולות כאלה , פועל בצורה נקייה ומהירה .

0 תקלות !

אין צורף להתקין אפילו , הכל כבר מוכן !tigerj1.jpg

דבר בשם עצמך ! :)

היו פה כבר מספיק תרדים של אנשים שקיבלו המון מסכים כחולים ב- ואפילו המחשב איתחל את עצמו בלי שידעו מה הסיבה. כמו בכל מערכת הפעלה גם רגישה לבעיות חומרה או לתוכנות/דרייברים לא טובים ועלולה לקרוס. ברור שאם מתקינים הכל נכון והמחשב מספיק טוב כדי לסחוב את אז קריסה זה דבר מאד נדיר, הרבה יותר מאשר בחלונות 9X. אצלי למשל אין קריסות והמחשב דולק כל הזמן. לפעמים אני אפילו לא מאתחל במשך כמה ימים ו- מסתדר עם זה. ב-9X זה לא היה ככה, הייתי מאתחל לפחות כמה פעמים ביום. (שלא לדבר על קריסות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

XP מתאים לכל מעבד מ-300 מגה הרץ ומעלה (מינימום 266 מה"צ) כך שפנטיום 2 בהחלט נכלל בדרישות המינימום.

לא בדיוק, pII מתחיל את הסדרה מ200Mhz, אבל במקרה שלנו -(סס4) זה בסדר גמור..

בכל אופן - תומך בכל voodoo בשוק, אם אתה צריך עזרה -אני פה לצידך. אחרי הכל, גם אני משתמש בvoodoo.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שפנטיום שתיים התחיל מ-200 מה"צ ? הייתי בטוח שהמעבד הכי איטי היה 266. בכל מקרה זה לא משנה כי דרישות המינימום הם לפי מיקרוסופט ויש דברים שאפשר לעקוף אם מבטלים דברים מיותרים שה- מתקין (בעיקר גירסת ה-PRO), ומצמצמים את האפקטים-דפקטים של הגרפיקה. ואז אפשר להריץ את גם על מחשב איטי יותר (רק לא לנסות על 1 100 מה"צ למרות שזה יהיה בהחלט מעניין... ;D ;D )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...