מכתב שניכתב ע'י אזרח בעיקבות המהומות בעכו - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מכתב שניכתב ע'י אזרח בעיקבות המהומות בעכו

huber

Recommended Posts

אנחנו אלה שלימדנו את ערביי שלהם מותר הכל!

(אנחנו הכוונה מהאזרח הפשוט ועד קצה הפירמידה, ובדרך - בתי המשפט, המשטרה).

מותר להם לבנות ווילות ומגדלים בלי תכנון ובלי אישורי בניה.

מותר להם לא לשלם ארנונה,

מותר להם להשתלט על שטחים לא להם.

מותר להם לקבל חשמל חינם כי הם מוסלמים. (יש רשימות כאלה בחברת החשמל);

מותר להם לקבל מקופת חולים חיסונים חינם לנוסעים למכה (כשאסע לאפריקה החיסונים שלי יהיו על חשבוני).

מותר להם שהמועצות שלהם יהיו בגירעונות של עשרות מיליוני שקלים ושאנו נשלם מכיסנו עבורם.

מותר להם להחזיק כמה נשים ועשרות ילדים על מנת לקבל עשרות אלפי ש'ח בחודש מביטוח לאומי (וכשאני אצא לפנסיה ביטוח לאומי יגיד לי שאין כסף בקופה).

מותר להם לדרוש מכל בעל עסק בבאר- שבע פרוטקשיין.

מותר להם לגנוב לחקלאים ציוד בעשרות מיליונים.

מותר להם להזרים שפכים בכוונה תחילה כדי לזהם את מקורות המים שלנו (ואל תפלו בפח כמו רבים אחרים - הביוב שזורם ברחובות הוא הרי למען יראו את מסכנותם כביכול, זה משרת את מטרתם).

מותר להם לנהוג עם עשרות הרשעות במשאיות לא תקינות ולסכן (ולהרוג) אחרים.

מותר להם לדרוש ולקבל דמי אבטלה ולעבוד כל היום 'בשחור'.

מותר להם לצדד בזמן מלחמה באויב ולהאשים אותנו בהרג (בנפילות של קטיושות עליהם).

מותר להם לא להישבע אמונים למדינה ולדגל (יש לחוקק חוק בנושא כדוגמת החוק שקיים בארה'ב).

מותר להם להסיט את ההמון ולהדליק אותם נגדנו הכל בשם הדת (וזו ההסתה המסוכנת ביותר).

מותר להם ביום הכיפורים, היום הקדוש ליהודים, לעשות מהומות מתוכננות, לדרוס למוות ילדה בכפר תבור, ושנה לאחר מכן מהומות והרס רב בעיר עכו. (שום התחשבות בדת של האחר).

ובנוסף הרי הם אזרחים ולכן מותר להם לבחור לכנסת ונציגיהם מקבלים משכורות של חברי כנסת ובאותה נשימה נוסעים למדינות אויב, מלעיזים על המדינה אותה הם מייצגים והכול עובר בלי תגובה בשם חופש הביטוי...

בנוסף מותר להם להיות בכנסת ולהטיף כנגד המדינה וצה'ל.

אני שואל את עצמי אם גם במדינות ערב או מדינות אחרות היו מאפשרים להם להתנהג כך? והתשובה ברורה.

אבל לנו אסור להגיד מילה וחסר לנו אם נגיד, מיד יתחיל הבכי שלהם 'גזענים' 'אפליה',

זו השיטה שלהם ושל נציגיהם.

אני הוא זה שמרגיש אזרח 'סוג ב' ' במדינה שלי, היחס אלי אינו שווה ליחס אותו 'האזרחים' הנ'ל מקבלים ואני לפחות משתדל מאד לשמור על חוקי המדינה (יש לנו ברירה?! אם אני הייתי יורק על שוטר או מכה שוטר או בונה בנגב מבנה לא חוקי מה היה אז קורה לי?...)

יוצא שאזרחים 'סוג א' ' נהנים מכל הזכויות של אזרח המדינה וחובות אין! בעוד שאזרחים

'סוג ב' ' נושאים בנטל כל החובות ועל הזכויות עליהם להילחם...

נחכה למנהיג אמיתי שיבין שבקצב הזה הגליל והנגב בעוד מספר שנים כבר לא יהיו שלנו.

מנהיג שיבין 'שעם כל הכבוד לקול הערבי' מדינת יותר חשובה מכל דבר.

מנהיג שיבין שיש חשיבות עליונה לחלק במתנה לכל לוחם, עם שיחררו מצה'ל, שטח אדמה

בגליל ובנגב לצורך שמירה, אחיזה בקרקע, ויהוד הגליל.

הכול עניין של מנהיגות ומנהיג שיוכל לעשות סדר בכל הריקבון. מנהיג שהמדינה תהיה בראש סדר העדיפויות שלו ולא רק משפחתו ותהילתו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כמו 90% זה או שטויות או שתקף גם לציבורים אחרים כדוגמאת, חרדים ומתנחלים.

אבל מה שמעצבן אותי, וחושף מידית את הכתוב כגזען, זה היחוס לערבים כגוף אחיד ומאורגן אשר אין בו חילוקי דעות ומגובש למטרה שטנית כזאת או אחרת. את הרטוריקה הזאת שמעתי כבר יותר מדי פעמים, בין עם האשמים היו יהודים, קומוניסטים או אפילו הומואים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו כמו 90% זה או שטויות או שתקף גם לציבורים אחרים כדוגמאת, חרדים ומתנחלים.

לא אני כתבתי את זה, ואני לא מסכים עם הכל, אבל חלק גדול מזה נכון. לקפוץ ולהגיד "90% אחוז שטויות" בלי נימוק או הסבר לא ממש עוזר להעביר את הטענה שלך בדיון, לא?

בתור אחד שגר בעכו, אני יכול להגיד לך שהרבה מאזרחי המדינה שלנו מאוד תמימים בחושבם שיש פלסטינאים וערביי ושיש הפרדה מלאה בנהם. כיום רובם המכריע של ערביי (המוסלמים ברובם) נוטים בצורה ברורה וחד משעית לטובת הפלסטינאים, וזה מפי אחד שכל יום שישי יושב על חומוס בעתיקה, שיש לו 6 משפחות ערביות (נכון, 5 מתוכם נוצריות אבל מסיבה ברורה) כחברים ושניהל אינסוף שיחות איתם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד פעם נכנסים להכללות

המדינה הזו בצורתה הנוכחית הולכת להיות מחולקת בין שלושה גושים חברתיים

1.ישראלים : זרם עיקרי בהם יהיו יהודים חילונים

2.יהודים : זרם עיקרי בהם יהיו יהודים חרדים

3. ערבים : זרם עיקרי בהם יהיו פלשתינים תושבי

לאחר זמן מה הישראלים יתאדו מהארץ

אחריהם היהודים שישאירו שרידים במקומות הקדושים וכו'

הערבים יחזירו את הארץ לשיממון בסוף ( לאחר מילחמות בינהם )

וחוזר חלילה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקרא:

תקף לגבי מתנחלים

תקף לגבי חרדים

תקף לגבי כל אזחי ישראל

[הערה]

אנחנו אלה שלימדנו את ערביי שלהם מותר הכל!

(אנחנו הכוונה מהאזרח הפשוט ועד קצה הפירמידה, ובדרך - בתי המשפט, המשטרה).

מותר להם לא לשלם ארנונה,

מותר להם לקבל מקופת חולים חיסונים חינם לנוסעים למכה (כשאסע לאפריקה החיסונים שלי יהיו על חשבוני).

מותר להם שהמועצות שלהם יהיו בגירעונות של עשרות מיליוני שקלים ושאנו נשלם מכיסנו עבורם.

מותר להם להחזיק כמה נשים ועשרות ילדים על מנת לקבל עשרות אלפי ש'ח בחודש מביטוח לאומי (וכשאני אצא לפנסיה ביטוח לאומי יגיד לי שאין כסף בקופה). [וגם שקר, בגמיה אסורה בישראל]

מותר להם לדרוש מכל בעל עסק בבאר- שבע פרוטקשיין. [נו באמת, זה שהמשטרה אימפוטנטית לא אומר שמותר. ופעם אחרונה שבדקתי משפחות הפשע הגדולות בישראל הם של יהודים]

מותר להם לגנוב לחקלאים ציוד בעשרות מיליונים. [ראה למעלה]

מותר להם להזרים שפכים בכוונה תחילה כדי לזהם את מקורות המים שלנו (ואל תפלו בפח כמו רבים אחרים - הביוב שזורם ברחובות הוא הרי למען יראו את מסכנותם כביכול, זה משרת את מטרתם). [ברור והיהודים מסתננים למקומות מפתח בממשלות העולם כדי להשתלט עליו]

מותר להם לצדד בזמן מלחמה באויב ולהאשים אותנו בהרג (בנפילות של קטיושות עליהם). [מוזר, בסקר שערכו בזמן מלחמת לבנון "רק" 18% מהערבים תמכו בחיזבאללה]

מותר להם לא להישבע אמונים למדינה ולדגל (יש לחוקק חוק בנושא כדוגמת החוק שקיים בארה'ב). [נשמע לי קצת פאשיסטי, לקבע דבר שכזה בחוק]

מותר להם להסיט את ההמון ולהדליק אותם נגדנו הכל בשם הדת (וזו ההסתה המסוכנת ביותר).

מותר להם ביום הכיפורים, היום הקדוש ליהודים, לעשות מהומות מתוכננות, לדרוס למוות ילדה בכפר תבור, ושנה לאחר מכן מהומות והרס רב בעיר עכו. (שום התחשבות בדת של האחר). [ראה הערה לגבי זיהום מאגרי המים בביוב. בנוסף, אין חוק נגד נסיעה ביום כיפור וזוהי זכותו של כל אחד לנסוע ביום כיפור (שאגב מבחינת קדושה פחות קדוש משבת). לעומת זאת, זריקת אבנים על מכונית ונסיון לבצע לינץ בנהג זה תקיפה ומהווה עבירה פלילית. וההמון הזועם מתנהג כהמון זועם (ראה מקרה פיגוע הדקירה בהתנחלות שלאחריו המתנחלים תקפו כפר פלסטנאי שכן)]

ובנוסף הרי הם אזרחים ולכן מותר להם לבחור לכנסת ונציגיהם מקבלים משכורות של חברי כנסת ובאותה נשימה נוסעים למדינות אויב, מלעיזים על המדינה אותה הם מייצגים והכול עובר בלי תגובה בשם חופש הביטוי...

אני שואל את עצמי אם גם במדינות ערב או מדינות אחרות היו מאפשרים להם להתנהג כך? והתשובה ברורה.

אבל לנו אסור להגיד מילה וחסר לנו אם נגיד, מיד יתחיל הבכי שלהם 'גזענים' 'אפליה',

זו השיטה שלהם ושל נציגיהם.

אני הוא זה שמרגיש אזרח 'סוג ב' ' במדינה שלי, היחס אלי אינו שווה ליחס אותו 'האזרחים' הנ'ל מקבלים ואני לפחות משתדל מאד לשמור על חוקי המדינה (יש לנו ברירה?! אם אני הייתי יורק על שוטר או מכה שוטר או בונה בנגב מבנה לא חוקי מה היה אז קורה לי?...)

יוצא שאזרחים 'סוג א' ' נהנים מכל הזכויות של אזרח המדינה וחובות אין! בעוד שאזרחים

'סוג ב' ' נושאים בנטל כל החובות ועל הזכויות עליהם להילחם...

הכול עניין של מנהיגות ומנהיג שיוכל לעשות סדר בכל הריקבון. מנהיג שהמדינה תהיה בראש סדר העדיפויות שלו ולא רק משפחתו ותהילתו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל מה שהדגשת כ"תקף גם לגבי החרדים" לא הופך את זה ללא תקף לגבי האוכלוסיה הערבית, ועליה נכתב כרגע המכתב של הבחור.

מותר להם לא לשלם ארנונה,

...תבוא איתי לסיור בכפרים ערביים בגליל ותבין כמה היקף התופעה נרחב. אני היום כאזרח צריך לשלם סכומי עתק על דירה ואדמה, ובכפרים האדמה נלקחת חינם. למה?...

...אז? אם יש רשימות כאלו זה עושה את זה צודק? השתייכות לדת מסויימת אמורה לתת הטבות בתשלום על שירות שכל אזרחי המדינה מקבלים? ממתי?...

...ברור שכשתסע לאפריקה זה יהיה על חשבונך, כשאני נסעתי למזרח זה גם היה על חשבוני, למה כשהם נוסעים למכה זה אמור להיות מסובסד על חשבוני גם?...

...נכון, גם לנו יש מועצות בגרעונות, אבל אצלהם זו שיטה. לא משלמים מיסים, גרעונות אינסופיים ואח"כ מתלוננים למה המדינה לא נותנת להם את אותם השירותים שהישובים היהודים מקבלים. כאילו - דא....

מותר להם להחזיק כמה נשים ועשרות ילדים על מנת לקבל עשרות אלפי ש'ח בחודש מביטוח לאומי (וכשאני אצא לפנסיה ביטוח לאומי יגיד לי שאין כסף בקופה). [וגם שקר, בגמיה אסורה בישראל]

...באמת? נסעת פעם לדרום? ראית את הגברים בשבטים הבדואים? ביגמיה שם היא תופעה רווחת ומקובלת ולא משנה מה חוק המדינה אומר. זו בדיוק הטענה של כותב המכתב....

מותר להם לדרוש מכל בעל עסק בבאר- שבע פרוטקשיין. [נו באמת, זה שהמשטרה אימפוטנטית לא אומר שמותר. ופעם אחרונה שבדקתי משפחות הפשע הגדולות בישראל הם של יהודים]

...מדובר פה על תופעה ספציפית בדרום - זה שיש משפחות פשע יהודיות לא מבטל את זה. בנוסף, כמה פעמים אתה רואה העמדה לדין של חברים במשפחות הפשע הישראליות וכמה פעמים ראית העמדה לדין של הכנופיות בדרום?...

מותר להם לגנוב לחקלאים ציוד בעשרות מיליונים. [ראה למעלה]

...ראה למעלה...

מותר להם להזרים שפכים בכוונה תחילה כדי לזהם את מקורות המים שלנו (ואל תפלו בפח כמו רבים אחרים - הביוב שזורם ברחובות הוא הרי למען יראו את מסכנותם כביכול, זה משרת את מטרתם). [ברור והיהודים מסתננים למקומות מפתח בממשלות העולם כדי להשתלט עליו]

...ראה את התגובה לגבי תשלום מיסים. לא משלמים מיסים - אין שירותים מוניציפליים, ככה העולם עובד....

...אני גר ליד כפרים ערביים כל חיי - הנהגים הערביים פשוט מטורפים - עובדה. רק אתמול נהג משאית ערבי החליט ליסוע מאחוריי במרחק של בערך מטר וקצת במהירות של 100 קמ"ש. נאלצתי להאט ולתת לו לעבור אותי כי ממש פחדתי לנהוג לידו. זו לא פעם יחידה, היום עשרות רבות של מיקרים בהם ראיתי במו עיניי נהגים ערביים שנוהגים כמו מטורפים. בנוסף, אחוז הנהגים שנתפס נוהג ללא רישיון במגזר הערבי גדול בצורה לא פרופורציונאלית לאחוז במיגזר היהודי....

מותר להם לצדד בזמן מלחמה באויב ולהאשים אותנו בהרג (בנפילות של קטיושות עליהם). [מוזר, בסקר שערכו בזמן מלחמת לבנון "רק" 18% מהערבים תמכו בחיזבאללה]

..."רק"??? "רק"??? 18 אחוז מאוכלוסיה שאמורה להיחשב תושבת המדינה מצדדת באויב - אפא נשמע כדבר הזה? ורק 18 אחוז כי רובם המכריע לא יגידו את האמת לסוקר. ניהלתי עשרות שיחות עם תושבי עכו העתיקה וישובים אחרים באיזור מגוריי, אחוז נרחב הרבה הרבה יותר סימפטיים לאוכלוסיה הפלסטינאית על חשבון נאמנות למדינה....

מותר להם לא להישבע אמונים למדינה ולדגל (יש לחוקק חוק בנושא כדוגמת החוק שקיים בארה'ב). [נשמע לי קצת פאשיסטי, לקבע דבר שכזה בחוק]

...פאשיסטי, לא פאשיסטי - זה קיים באחת המדינות הכי ליברליות ונאורות, ארה"ב. גם אני חושב שאזרח המדינה חייב להישבע אמונים, אחרת מה יש לו לחפש בה?...

...תעשה לי טובה!!! בעכו לפני כמה ימים המואזינים במסגדים השתמשו בהשפעה הדתית שלהם על ההמון על מנת לגרום להם לצאת לרחובות, להתפרע ולגרום נזקים מזעזים לרכוש. למזלנו זה היה בכיפור ככה שרב הרחובות היו ריקים, אני מבטיח לך שבזמן אחר זה היה נגמר גם בלינץ ביהודים....

מותר להם ביום הכיפורים, היום הקדוש ליהודים, לעשות מהומות מתוכננות, לדרוס למוות ילדה בכפר תבור, ושנה לאחר מכן מהומות והרס רב בעיר עכו. (שום התחשבות בדת של האחר). [ראה הערה לגבי זיהום מאגרי המים בביוב. בנוסף, אין חוק נגד נסיעה ביום כיפור וזוהי זכותו של כל אחד לנסוע ביום כיפור (שאגב מבחינת קדושה פחות קדוש משבת). לעומת זאת, זריקת אבנים על מכונית ונסיון לבצע לינץ בנהג זה תקיפה ומהווה עבירה פלילית. וההמון הזועם מתנהג כהמון זועם (ראה מקרה פיגוע הדקירה בהתנחלות שלאחריו המתנחלים תקפו כפר פלסטנאי שכן)]

...כן? ומה אתה חושב שיקרה אם אתה תכנס לכפר ערבי ברמאדאן ותעשה מנגל? אתה באמת חושב שמישהו ישים ביפ על העובדה שאין חוק נגד זה? רוצה לעשות את הניסוי ולחזור לדווח? אם תחזור?...

...על זה אין מה להרחיב. מזעזע שמרשים לנציגים שלהם בכנסת לחתו תחת המדינה - פשוט בושה למדינה שלנו....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בשורה התחתונה אתה מצפה מהערבים לעמוד בסטנדרטים גבוהים יותר מכך של היהודים ומתעצבן כשהם לא. איך שלא תעוות את זה בסופו של יום אחוז הפשיעה באוכלוסיה הערבית זהה לאחוז הפשיעה באוכלוסיה היהודית, פרט לבעבירות תנועה.

...ברור שכשתסע לאפריקה זה יהיה על חשבונך, כשאני נסעתי למזרח זה גם היה על חשבוני, למה כשהם נוסעים למכה זה אמור להיות מסובסד על חשבוני גם?...

ונשים פוריות לחלוטין מקבלות טיפולי פוריות יקרים ביותר, הרבה יותר מחיסון מסכן, רק בגלל שהרב אמר שאסור לשכב ביומים מסויימים.

..."רק"Huh "רק"Huh 18 אחוז מאוכלוסיה שאמורה להיחשב תושבת המדינה מצדדת באויב - אפא נשמע כדבר הזה? ורק 18 אחוז כי רובם המכריע לא יגידו את האמת לסוקר. ניהלתי עשרות שיחות עם תושבי עכו העתיקה וישובים אחרים באיזור מגוריי, אחוז נרחב הרבה הרבה יותר סימפטיים לאוכלוסיה הפלסטינאית על חשבון נאמנות למדינה....

לא סתם רשמתי רק בגרשיים, ועם זאת זה אומר ש- 82% נאמנים מספיק בשביל לא להעדיף את האוייב.

...פאשיסטי, לא פאשיסטי - זה קיים באחת המדינות הכי ליברליות ונאורות, ארה"ב. גם אני חושב שאזרח המדינה חייב להישבע אמונים, אחרת מה יש לו לחפש בה?...

אתה לא רציני נכון? ארה"ב נאורה ולבירלית? מדובר באחת המדינות הכי שמרנית במדינות המערב

...תעשה לי טובה!!! בעכו לפני כמה ימים המואזינים במסגדים השתמשו בהשפעה הדתית שלהם על ההמון על מנת לגרום להם לצאת לרחובות, להתפרע ולגרום נזקים מזעזים לרכוש. למזלנו זה היה בכיפור ככה שרב הרחובות היו ריקים, אני מבטיח לך שבזמן אחר זה היה נגמר גם בלינץ ביהודים....

והרבנים בהתנתקות לא קראו להתנגד לצבא?

...כן? ומה אתה חושב שיקרה אם אתה תכנס לכפר ערבי ברמאדאן ותעשה מנגל? אתה באמת חושב שמישהו ישים ביפ על העובדה שאין חוק נגד זה? רוצה לעשות את הניסוי ולחזור לדווח? אם תחזור?...

אני מבין שעל אותו משקל אתה מצדד בברוך גולדשטין ודומיו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

BigDick,

אתה ממש קופץ בראש ובשביל מה? (או יותר נכון בשביל מי?)

זה ברור שחלק מהכתוב זו דמגוגיה (זולה?) ויש צדק מסויים גם בדבריך ואת המכתב כנראה לא כתב אזרח מעכו.

אבל זה מאוד מוחשי ונכון ואף אחד במדינה לא מסוגל להרים את הכפפה ולהתחיל לטפל בבעיה (כן בעיה) שנקראת דו-קיום. אין למעשה דו קיום ואנו חיים על חבית אבק שריפה - לכולם ברור (טוב חוץ מלכמה "חולמים") שיום אחד זה יתפוצץ לנו בפנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הדברים שכתובים למעלה לגבי ארנונה והיתרי בניה הם ממש ממש ממש מעצבנים ונכונים

אני גר בלוד וכל חיי אני רואה ערבים בנוים ובונים טירות והשיטה שלהם זה לא לשים שפכטל ולא לחבר מכורות מים

(שזה מה שבעצם מראה על סיום הבניה ותחילת התשלומים) וככה הם בעצם חיים את חייהם מבלי לשלם ארנונה

אם אי פעם תעיז העירייה או פקח של העירייה רק להתקרב לשכונות האלה הבית שלו יהיה שרוף או גרוע מכך...

ברמלה שניסו לעשות משהו בנידון ראש העיר קיבל רימון לבית.

הכל אבל הכל מתחיל ונגמר מצורת החוק ומהמשטרה העילגת שאוכפת את החוק, צריך להכניס דרכי פעול חדשים למדינה

שוטרים מפחדים לעשות דברים מחשש לחיהם או לבני משפחותיהם (ובצדק), החוק מאוד פרוץ ואין מה לעשות אנחנו משלמים על זה

אני אישית חושב שזה פשוט בעיה של הציבור הישראלי והמנטליות שפשוט לא איכפת לאנשים

כי אם כן היה איכפת אז למשל כל בערך ה70 אחוז שכן משלמים מיסים בלוד היו מפסיקים לשלם כי למה בעצם שכן ישלמו?

ואותו דבר בכל עיר מעורבת, הערבים חיים פה על חשבון היהודים ולאף אחד לא איכפת, אף אחד לא מקים קול צעקה ואף אחד לא מביא את זה לסדר היום

יש פה אפליה שנגרמת מחשש לאפליה ומי שנפגע מזה זה היהודים ששומרים על החוק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שכתוב במכתב ברובו נכון אבל מה שלא נכון זה לשייך את זה רק לציבור הערבי הרי יש את החרדים יש את המתנחילם יש את עובדי חברת החשמל וכו... קיצר הבעיה היא שבמדינה יש המון אנשים שעושים מה שבא להם ואין אכיפה אז יוצה מי שעובד ומשלם מיסים נדפק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מכתב נוסף שקיבלתי היום. אני מכיר את הבחור, ומכיוון שאני עכואי במקור ויש לי שם משפחה וחברים אני יכול להעיד שכל מה שהוא כתב נכון ונתמך ע"י כל מה שסופר לי ע"י קרוביי וחברי בעיר שחוו את המעשה.

שמי ניר אסולין,

אכן קצין במיל וסטודנט לראיית חשבון שנה ד' בבר אילן.

להלן הגרסה האחרונה שפורסמה לעשרות מכרי ולעוד אלפים ברחבי בארץ.

אני כותב את המכתב הזה מזועזע ממה שראיתי בצאת הכיפורים ובימים האחרונים בעירי עכו.

אני מבקש לפני שאתם קוראים את המכתב, אנא פנו מספר דקות מזמנכם.

זהו אינו מכתב שגרתי והוא מצריך קריאה מעמיקה ומחשבה...

לפני הכול אני רוצה לספר קצת על עצמי...

אני תושב עכו, בן 29,קצין במילואים וסטודנט.

זה מידע חשוב נוכח הדמוניזציה שעושים לתושבי עכו היהודים בכדי להתנער

מאיתנו בניסיון שפל להאשים אותנו בכאוס ששורר היום בעכו.

אינני גר באזור שבו התרחשו המאורעות בליל הכיפורים אך בצאת יום הכיפורים

הספקתי להתעדכן בפרטים ואף הגעתי לאזורים הפגועים בכדי לחוש את הנזק.

התושבים מספרים שהגיעה מכונית אשר השמיעה מוזיקה בקולי קולות ואף נסעה

במהירות מטורפת וכמעט ונדרסה ילדה. בתקשורת הסיפור של הנהג שיקרי ומגמתי

וישנו ניסיון להקביל בין מה שנעשה לנהג ע"י צעירים יהודים תושבי השכונה

לבין ההתפרעות שבוצעו ע"י כ- 200 ערבים רעולי פנים לאחר מכן.

בתגובה להתגרות הנהג הערבי, צעירים יהודים תושבי השכונה יידו עליו אבנים.

זהו אקט שאני נגדו באופן כללי אך אין לי ספק שזה היה צפוי מראש.

הרי ברור לכל שאם אני אתה או את היינו מגיעים בחג הקדוש למוסלמים ומחללים אותו ופוגעים בכבודם,

התגובה לא הייתה שונה. כמו הפתגם "אל תגיע לאזור רווי באדי דלק עם גפרור".

לקראת חצות הגיעו כ- 200 ערבים רעולי פנים לשכונות היהודיות, והחלו לנפץ

שמשות של מכוניות וחלונות ראווה של חנויות, ואף הכו יהודים שהיו ברחובות.

חבר קרוב סיפר לי עם צאת הצום, אבא של מישהי בת גילי הוכה נמרצות, היא

ואמה חזו במאורע בפאניקה וצעקות תוך תחושת אוזלת יד וחשש כבד לחייו.

משפחתו התקשרה לכל גורמי התקשורת בכדי שיגיעו כתבים לבית החולים ויראנו

אותו. האיש עמד בפתח ביתו בשכונה שיש בה רוב יהודי מוחלט והוכה ע"י 10

ערבים רעולי פנים עד עילפון. כמובן בקשתם נענתה בשלילה, נשמע תמוה אך אמת.

התושבים התעוררו משנתם לאור הצעקות "אם תצאו מהבית נשחט אתכם" ו"מוות

ליהודים" ובחרדה התקשרו לתחנת משטרת עכו. תשובת המשטרה הייתה "אין כוחות

לשלוח". במשמרת היו רק שוטרים ערבים ותגובתם לשיחות הטלפון הייתה תמוהה מאוד.

דקות ארוכות לא הגיעו שוטרים,

והתלונה לא טופלה.

האזרחים לא התייאשו ואף התקשרו לתחנות המשטרה של קריית מוצקין, נהרייה וקריית שמונה,

לא יאומן, אך כך היה.

לפי התקשורת נראה כאילו כל צד הזיק לשני באותה מידה,

אך זהו שקר בוטה ונבזי אשר משקף כמה ההנהגה שלנו חלולה ולא אמיצה להשיר

מבט למציאות העגומה.

ניתן להשוות את המאורע לליל הבדולח,

נרענן את זיכרונכם:

(ליל-הבדולח הוא הכינוי ללילה שבין 9 ל-10 בנובמבר 1938, שבו נערך בכל

רחבי הרייך השלישי (גרמניה ואוסטריה) פוגרום ביהודים. האירוע כונה כך בפי

הגרמנים בשל רסיסי הזכוכית הרבים שהצטברו על הארץ כתוצאה מניפוץ הזגוגיות

בבתי העסק והמגורים של היהודים.

ומה היה בליל כיפור בעכו???

יהודים חששו לצאת מביתם, האפילו את ביתם, שכבו בחשיכה נוכח קריאות השטנה

של רעולי הפנים אשר זרעו טרור והרס בשכונות היהודיות. הנזק מן ההתפרעות

היה מעל 100 מכוניות עם שמשות מנופצות ובתי עסק שנבזזו. מספר אנשים הוכו

ונפשם של ילדים תמימים נפגעה "מי ישמור עלי?" הם שאלו. לפי טענת המשטרה,

לא היו פגיעות בנפש אך לא בזכותם נמנע האסון ,אלא בגלל בריחתם של יהודים

לביתם. מאוד מזעזע הוא שביום כיפור בישראל אנשים צעקו לפורעים שהם ערבים

בכדי שלא יפגעו בהם או ברכושם.

זה לא ברור לפי התקשורת אך חשוב לי להדגיש שכל המכוניות וכל החנויות היו של יהודים!

זאת האמת על מה שקרה,

ואיך זה נשמע בתקשורת, לא כל כך נורא, נכון???

הכי זעזע אותי הוא שכל האנשים העסוקים בפרשה מראש הממשלה, שר לביטחון

פנים, המפכ"ל וראש עריית עכו רוצים לשדר עסקים כרגיל,

בעוד שלמעשה בוצע פוגרום ביהודים בשנת 2008 בלב מדינת ישראל!!!

זה טרור לשמו, מטרת הערבים הייתה לזרוע פחד!

הם היו מאורגנים!

הגיעו רעולי פנים!

הנהג לא תמים וגם ח"כ הערבים משקרים ללא הרף בתקשורת!

בימים לאחר האירוע עשרות אלפי תושבי העיר המומים מושפלים וכואבים. קומץ

צעירים זועמים ניצלו את תחושת השבר ושרפו 3 בתים של תושבים ערביים בלב

השכונות היהודיות. אני קורא במכתב הזה לכל תושבי עכו לחדול ממעשי נקם

בתושבי העיר הערבים שלא ביצעו את מעשי האיבה.

אין זה מפתיע שהתקשורת בוחרת דווקא להציג את האוכלוסייה "החלשה" של עכו,

גבר זועם עם עברית קלוקלת המשתף את כעסיו באופן גס מעט בלבוש ביתי, לעומת

העמדה הערבית המיוצגת על ידי חברי מועצת העיר עכו הערביים בלבוש מחויט,

בדיבור שותף ורגוע...

בנוסף קראו תושבי העיר לחרם כלכלי על ערביי העיר בדומה לחרם שנערך לאחר

אירועי 2000 שבו תושבי העיר העתיקה זרקו בקבוקי תבעירה על כוחות הביטחון

הישראלים כאות הזדהות עם ההפגנות ששככו במדינה באותה עת.

יש כאלה המגנים תגובה זו. איך אתם הייתם בוחרים להתנהג אחרי שהיו מחריבים

את מכוניתכם? פוגעים בעסקיכם? מאיימים על חייכם? מפחידים את ילדכם? ואתם

הייתם מביטים בחשש במתרחש כמו עכברים מבוהלים מחלונות בתיכם???

החרם הוא כקולקטיב לאוכלוסייה הערבית, מהסיבה הפשוטה- הם התארגנו

כקולקטיב מבעוד מועד ללא פחד לחדור לשכונות היהודיות ולהזיק גרידא, תוך

חיזוק מהמואזין במסגד שקרא לצאת ולהלחם ביהודים (נראה לכם שהוא נעצר???לי לא נראה).

זו האמת על אירועי עכו!!!

יש לסנן את כל המידע שמופץ ע"י התקשורת ולזכור רק את האירוע של מאות

רעולי הפנים שגרמו ליהודים במדינת לפחד בגלל היותם יהודים.

אני קורא במכתב זה להקים ועידת חקירה!!!

על הציבור לדעת בדיוק מה קרה, אל תתנו לקומץ "מנהיגים" להחליט לנו מה לחשוב.

תגיעו לעכו, תתקשרו למכרים שגרים באזור.

אל תפנו עורף לאמת!

תתמודדו איתה כי היא לא תעלם כי ככל שנלך סחור סחור, האמת תידפק לנו שוב

על הדלת ממש כמו מטח טילי הקטיושות ששיתק שליש מדינה במלחמת לבנון

השנייה.

לאחר שקראת את המכתב,

אני מבקש להעביר אותו לכמה שיותר אנשים,

די לאטימות!!! צריך להסתכל למציאות בעיניים,

סיסמאות כמו "אספסוף עכואי" הינן חלולות וחלק ממערך שלם בניסיון לגמד את

האירוע. כל בעל תפקיד רוצה להעביר משמרת שקטה ונהפך ליחצ"ן במקום למנהיג,

בייחוד מפקדי המשטרה המקומיים.

אני זה אותו בחור ששירת בצבא,

אני זה אותו בחור שלמד באוניברסיטה,

אני גם אותו בחור שמאמין בזכויות אדם וכן מאמין שהדמוקרטיה זה דבר חשוב.

אך ביום כיפור ביצעו פוגרום ביהודים במדינת ישראל!!!

אני מבקש מכם לא לבחון את המצב לפי שמאל או ימין.

אני מדבר עם עשרות אנשים וחורה לי מאוד שכל אזרח קובע את עמדתו לפי העמדה

הפוליטית ללא קשר לפרטים ולאמת.

קחו את זה לתשומת לבכם,

תשפיעו על סביבתכם, על קרובכם וכל מי שאפשר,

אם לא תעשו זאת היום,

עוד 5 שנים ערביי חיפה יעשו זאת,

עוד 10 שנים ערביי ירושלים יעשו זאת,

ובעוד 15 שנה זה יבוצע בלב תל אביב...

ובעוד 20 שנה המדינה תבער ונבכה למה התעלמנו מכל הסימנים שהיו!!!

זה באמת נעים ונוח להאמין בערכים של צדק ומוסר,

ואני עדיין מאמין בהם,

אך מול טרור צריך לנהוג בצורה שונה.

אסור לתת לאותם פורעים רעולי פנים לצאת מחוזקים מהאירוע הזה,

אסור לנתח את המקרה הזה ברמה המקומית.

יש לבצע טיפול שורשי לבעיה,

אך בואו קודם נודה ונבין מהי הבעיה ומהן העובדות.

אני בטוח שהמניע לליל הבדולח היה שנאה עזה ליהודים,

ומה שהתחיל בליל הבדולח נגמר בשואה.

האם אתם מאמינים שהיהודים אשמים בליל הבדולח או בשואה,

או שמא זאת שנאה עזה ליהודים כי הם יהודים???

כמו אז כך גם היום, יש כאלה שרוצים להשליט בנו פחד וטרור וזה לא באשמתנו!!!

לסיום,

אני תושב עכו,

רוצה להאמין בדו קיום בעכו,

רוצה להאמין שאפשר אחרת,

אך בני עירי חוו בליל כיפור האחרון פוגרום!!!

בברכת שנת טובה,

מי ייתן ונדע רק ימים של שקט ושלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...