WinXP- קריסות רנדומליות של explorer/drwtsn32 בעת קליק ימני *SOLVED* - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

WinXP- קריסות רנדומליות של explorer/drwtsn32 בעת קליק ימני *SOLVED*

1_Nike_1

Recommended Posts

אוקיי מדובר בקליק ימני על הקיצורים שבתפריט התחל- לא משנה אם הם קיצורים קבועים (למעלה) או קיצורים זמניים (למטה)

בהתחלה חשבתי שזה רק למטה ורוקנתי את הרשימה (Clear list)- כמובן שזה לא הועיל.

כשאני פותח את תפריט התחל ולוחץ קליק ימני על אחד מהקיצורים, לא קורה כלום. צריך ללחוץ כמה פעמים. זה רנדומלי, לפעמים קורה בפעם הראשונה ולפעמים קורה אחרי 6-7 קליקים.

בנוגע לשגיאות המתקבלות- כל פעם שגיאות אחרות.

לפעמים מתקבלת שגיאה של explorer והשורה נעלמת- ואני מריץ שוב את ה-explorer שוב הכל חוזר לפעילות

אם אני זוכר נכון קיבלתי גם פעם שגיאה של doctor wattson הזה..

בגלל שרציתי לתת מידע יותר מדויק, החלטתי לעשות מלא קליקים ולרשום כל מיני שגיאות.

1. שגיאה שעוד לא קרתה בהקשר של הקליק הימני:

ms visual c++ runtime library

Runtime error! ל-explorer.

2. הנה עוד משהו חדש- עוד לא קרה.

explorer.exe - Application Error

The instruction at "0x7c9111e0" referenced memory at "0x00000004". The memory could not be "read".

Click on OK to terminate the program.

3. עכשיו התפריט (כל האקספלורר) פשוט נתקע עם סמן של שעון-חול. יצאתי מדוקטור ווטסון וזה חלף. היו שם שני קבצים drwtsn שתפסו 2000 ואחד שתפס יותר 8000. אחד מהקטנים הוא זה שהחזיר הכל, האחרים לא הגיבו.

4. סיבוב רביעי.. עכשיו שורת המשימות נעלמה וחזרה לאחר כמה שניות.

5. SAME AS 4

הערה: שמתי לב עכשיו- אם אני לוחץ קליק ימני מלא פעמים על אותו קובץ אז לא קורה כלום. רק אם אני לוחץ כל פעם על משהו אחר.

6.

the exception unknown software exception (0x40000015) occurred in the application at locan 0x781346b4

Click on OK to terminate the program.

וזהו.. אין לי סבלנות להמשיך P:

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הפיתרון מצאתי כאן:

http://www.techsupportforum.com/microsoft-support/windows-vista-support/268182-solved-right-click-recent-items-start-menu-crashes-win-explorer.html#post1609833

בקצרה.. אם התקנתם משחק שמגיע עם SecuROM, זה הגורם לבעיה. בקישור הבא קובץ תיקון מבית EA

http://support.ea.com/cgi-bin/ea.cfg/php/enduser/std_adp.php?p_faqid=19996

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...