המחירים המופקעים של משחקי הקונסלות - עמוד 2 - קונסולות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המחירים המופקעים של משחקי הקונסלות

שי Games

Recommended Posts

אנטי וירוס לא הייתי קונה, כי יש חלופות חנמיות, שאפילו הכי גרועה בניהן יותר טובה מנורטון. ובלי קשר אני נתתי דוגמא למקרה קיצון, משחקים אנשים בהחלט היו קונים אם לא היה ניתן להשיג בדרכים לא חוקיות, עובדה שלקונסולות אנשים קונים משחקים. ואני לא טענתי שאין הפסד, טענתי שההפסד הוא פוטנציאלי ולא מעשי, תסכים איתי שיש הבדל בין אם מישהו בא ומצלם תמונה של האוטו שלך או גונב אותו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 89
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

ומה עם WINDOWS? נכון היו כאלה שעוברים ללינוקס, אבל הרבה היו נישארים עם , ובמצב הנוכחי זה גורם להפסד ענק למיקרוסופט.

כנ"ל עם שירים, נגיד ברור שלרוב האנשים לא היו גיגות ועשרות גיגות שירים כמו שיש היום, אבל הם כן היו קונים שירים במקרה ואי אפשר היה לגנוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתי חד וחלק הייתי עובר ללינוקס גם אם וינדוס היה חינם, ובנוגע למוזיקה תמיד יש את Last.fm ודומותיה. הויכוח הוא חסר תועלת בכל מקרה, הרי גם אם משחקים היו חינם רובנו היו מוריד, רק בגלל שאנחנו עצלנים מידי ללכת לחנות וזאת בנוסף לסטיגמה שמי שקונה משחקים הוא פרייאר.

קנייה דיגיטלית היא העתיד, יש לי משהו כמו 15 משחקים מקוריים בסטים, רק חבל שהפלטפורמה כל כך מעפנה. המשחק היחיד שהוא Hard Copy שקניתי בזמן האחרון (לא כולל משחקי PS3) הוא קריסיס, אפילו עשיתי לו Preorder כי המשחק טוב המחיר היה זול 170 שקל והמשלוח חינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ומה עם WINDOWS? נכון היו כאלה שעוברים ללינוקס, אבל הרבה היו נישארים עם WINDOWS, ובמצב הנוכחי זה גורם להפסד ענק למיקרוסופט.

כנ"ל עם שירים, נגיד ברור שלרוב האנשים לא היו גיגות ועשרות גיגות שירים כמו שיש היום, אבל הם כן היו קונים שירים במקרה ואי אפשר היה לגנוב.

תראה אבל לא מדובר פה רק על WIN

אם קונים WIN אז מין הסתם קונים אופיס תוכנת צריבה וכו

העלות של זה זה אלפי שקלים למחשב וזה בלי שירים ומשחקים ובלי אפשרות חוקית להתקין את התוכנות על מחשב עתידי שתקנה

במצב כזה נגיד 4000 אלף שקל על כל מחשב חדש שאתה קונה +סכומים נוספים על תוכן

בטח שאנשים יחפשו חלופות

חלק לינוקס וחלק דברים אחרים תלוי בצרכים

היום יש מצב שאנשים משיגים תוכנות פרוצות וזה דווקא מקשה על תוכנות חינמיות

ותראה שאני מתקין מערכת הפעלה היום אני לא מתקין אופיס ופוטושופ וכו

הרבה יותר קל ומהיר להתקין אופן אופיס וגימפ שאתה מוריד בחינם חוקית בטיל מהרשת

ומתקין בלי מומבו גומבו של תוכנות פרוצות

לינוקס כרגע לא מתאים לי כי הכרטיס רשת אלחוטי לא נתמך וכי אין משחקים

למרות שמהרבה בחינות היא כן מספיקה לי (מריצה אופן אופיס גימפ FF ותוכנות אחרות)

ולדעתי בגלל הפרוצים הרבה פשוט לא מוכנים לנסות אותה

תן להם לשלם הרבה כסף על WIN וגרורותיו והרבה כן ינסו ברצינות לינוקס

שורה תחתונה - אחרי כל הקישקושים על נינטנדו וכו וירויחו ממך:

SSBB קנית?

SUPER MARIO קנית?

ZELDA TP קנית?

המשחקים האלו היו בשרות הורדות ?

הם כן הרוויחו על SMB3 שקניתי רק לבדוק

דפדפן אופרה

דוקטור מאריו

קורי קורי

הם כן ירוויחו בעתיד על בומברמן מגאמן וכנראה לוסט אוינד ובטח עוד

חוץ מזה אני חייב לקנות את בומברמן בגלל שאני מרוצה מהתמיכה של קאפקום לאחרונה בWII

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל- אבהיר כי אני בן אדם שקונה את הרוב המוחלט של המשחקים שלו.

בכלליות, אני אישית לא נהנה ממשחקים "פרוצים".

בכל מקרה, דווקא Simon Six דווקא נימק מדוע התופעה שאנו קוראים לה "פיראטיות" איננה זהה לחלוטין ל"גניבה".

אין ספק- לא כל בן אדם שמוריד משחק בהכרח היה קונה אותו. הרבה מורידים משחקים "בשביל הקטע". לפעמים משחקים בו 5 דקות וזהו.

אז נכון- בן אדם שקונה קונסולה מודע (כנראה) לכמה המשחקים שלה יעלו. אם זה יותר מדי בשבילו- אולי לא כדאי לו לקנות קונסולה (לכן אני עם מחשב).

אבל בכל זאת- המצב בארץ מגוכח. כשמשחק PS2 שעולה בארה"ב 20-30 דולר עולה בארץ 350 שקל, זה פשוט דפוק.

יש פתגם שאומר "הגונב מגנב- פטור". אמנם אני לא כל כך מסכים איתו, אבל שיהיה. :smile1:

מחירי המשחקים לקונסולות בארץ הם פשוט גניבה. מחיר של משחק קונסולה בארה"ב גבוה בכ 25-50% ממשחק מחשב. מחיר של משחק קונסולה בארץ גבוה בכ 70-100% ממשחק מחשב. המחירים בארץ לא סתם גבוהים כי "בארץ יקר". עובדה שדברים כמו זיכרונות, מצלמות, , משחקי מחשב ועוד לא יקרים בארץ בצורה עד כדי כך משמעותית מבארה"ב (לדוגמה). בקונסולות יש בארץ פשוט עיוות.

בכל מקרה, אני עדיין לא מסכים עם התופעה של רכישת קונסולת ישירות עם צ'יפ (כלומר לקנות קונסולה בידיעה שבחיים לא תקנה משחק) וכו'.

עם זאת- לא צריך להגזים. לא הגיוני לקטול צרכנים ברמה כזו- כי ביקורת אדירה צריכה להיות על החנויות בתחום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם לא הייתי גיימר חד וחלק הייתי עובר ללינוקס גם אם וינדוס היה חינם, ובנוגע למוזיקה תמיד יש את Last.fm ודומותיה. הויכוח הוא חסר תועלת בכל מקרה, הרי גם אם משחקים היו חינם רובנו היו מוריד, רק בגלל שאנחנו עצלנים מידי ללכת לחנות וזאת בנוסף לסטיגמה שמי שקונה משחקים הוא פרייאר.

סבבה, אתה תעבור ללינוקס, אבל בכללי, אתה מסכים איתי שהרוב היו קונים WINDOWS (לפחות ויסטה ביסיק).

קרירין, דווקא אופן אופיס אומנם לא טובה כמו MS אבל אני מאמיו שהרבה היו עוברים אליה ותוכנות צריבה חינמיות.

אני אישית קונה באיטונס, בגלל שמדהים עד כמה זה נוח, רוצה שיר חדש? מריץ את השם השיר מקליק עליו ותוך 10 שניות ~ הוא נימצא אצלך במחשב, באיפוד, בטלפון (במידה והיה לי איפון :-*) ולא צריך להסתבך עם לעביר שירים לנגן אחרי שאתה מוריד כל שיר, הכל מסונכרן בצורה מדהימה.

מעבר לזה זה באמת נותן הרגשה שירים כשאתה קונה ולא מוריד עם טורנטים :-X ואני גם מודע לכך שיש אפשרויות יותר זולות כדי לקנות , אבל הנוחות שווה את זה, ותאמת זה לא יוצא ממש יקר, אני משלם בסביבות ה70 שקל לחודש (3.5 שקל לשיר).

The Avatar, אתה צודק בקשר למחירים בארץ, מצד שני הישראלים הביאו את זה על עצמם, בעיקרון אם לא היו פה אחוזי מטורפים, מחירי התוכנה והמשחק היו נמוכים בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

NERO סתם תוכנה כבדה ומפגרת, אני מתקין את הNERO 7 רק עם מה שקשור לצריבה לוקחת לי 200MB+- ולא 2GB.

והם גם מוציאים גרסאות חדשות מהר מאוד ולוקחים על כל גרסא חדשה 70EUR אם אני לא טועה.

כבר יצאה NERO 9 לפני כמה שבועות :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לכם את האמת... לפעמים זה יותר נוח להוריד מאשר ללכת לחנות ללקנות.

מילא משחקים למחשב שצריך להתעסק עם פריצות קראקים וכל החרא הזה

אבל משחקים לקונסולות זה הכי קל בעולם אתה צורב וזהו זה פועל

ולדעתי אין הבדל בין תוכן חוקי לתוכן שמורידים מהאיטנרט

חות מהעטיפה היפה והדיסק היפה שאתה מקבל במקורי.. הכל אותו דבר

הרי אם אתה לא ילד בן 5 שמתלהב מהעטיפה עד מה כפת לך בכלל ? העיקר המשחק

אני שם כסף שכל אחד פה שקונה מקוריים הוריד לפחות פעם בחיים שלו משחק ואין כזה דבר שלא

עד שלא יורידו את המחיר של המקוריים אני ממשיך להוריד

אגב קניתי השבוע טקן 5 עבור הסוני 2 .. וואלה עלה לי 250 ואני מצטער שקניתי כי ב250 האלו הייתי יכול לעשות דברים שאי אפשר להשיג בחינם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אתה תעבור ללינוקס, אבל בכללי, אתה מסכים איתי שהרוב היו קונים (לפחות ביסיק).

...

...

The Avatar, אתה צודק בקשר למחירים בארץ, מצד שני הישראלים הביאו את זה על עצמם, בעיקרון אם לא היו פה אחוזי מטורפים, מחירי התוכנה והמשחק היו נמוכים בהרבה.

אם הייתי חייב לשלם על וינדוס כנראה שהייתי נשאר עם 2000. אין שום סיבה מעשית להוציא 600-700 שקל על שידרוג, בטח ובטח שלא לויסטה.

ושטויות אין קשר לאחוזי הפירטיות, מחירי משחקי המחשב היה ונשאר פחות או יותר אותו הדבר מתחילת שנות ה-90. אני חושב שמחירי משחקי הקונסולות והקונסולות עצמן יקרות בארץ היא בשל העובדה שאנחנו נחשבים לחלק מהשוק האירופאי, והמחירים באירופה הם אותו מחיר כמו בארה"ב רק עם סימן יורו. בנוסף משחקי הקונסולות יותר יקרים ממשחקי המחשב כי הרבה יותר קשה אם לא בלתי אפשרי להריץ משחק פרוץ.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לכם את האמת... לפעמים זה יותר נוח להוריד מאשר ללכת לחנות ללקנות.

מילא משחקים למחשב שצריך להתעסק עם פריצות קראקים וכל החרא הזה

אבל משחקים לקונסולות זה הכי קל בעולם אתה צורב וזהו זה פועל

ולדעתי אין הבדל בין תוכן חוקי לתוכן שמורידים מהאיטנרט

חות מהעטיפה היפה והדיסק היפה שאתה מקבל במקורי.. הכל אותו דבר

הרי אם אתה לא ילד בן 5 שמתלהב מהעטיפה עד מה כפת לך בכלל ? העיקר המשחק

אני שם כסף שכל אחד פה שקונה מקוריים הוריד לפחות פעם בחיים שלו משחק ואין כזה דבר שלא

עד שלא יורידו את המחיר של המקוריים אני ממשיך להוריד

אגב קניתי השבוע טקן 5 עבור הסוני 2 .. וואלה עלה לי 250 ואני מצטער שקניתי כי ב250 האלו הייתי יכול לעשות דברים שאי אפשר להשיג בחינם

כן פרט לעובדה שבקונסולה פרוצה אתה לא יכול לשחק ברשת, ולטעמי זו אחת הסיבות הגדולות שאני אקנה PS3 בעתיד.

בכדי לשחק ברשת משחקים כלשהם, ולא בכדי לצרוב [נתעלם לרגע מBD וכו'] ולשחק עם פונקציונליות מוגבלת ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אתה תעבור ללינוקס, אבל בכללי, אתה מסכים איתי שהרוב היו קונים WINDOWS (לפחות ויסטה ביסיק).

קרירין, דווקא אופן אופיס אומנם לא טובה כמו MS אבל אני מאמיו שהרבה היו עוברים אליה ותוכנות צריבה חינמיות.

אני אישית קונה מוזיקה באיטונס, בגלל שמדהים עד כמה זה נוח, רוצה שיר חדש? מריץ את השם השיר מקליק עליו ותוך 10 שניות ~ הוא נימצא אצלך במחשב, באיפוד, בטלפון (במידה והיה לי איפון :-*) ולא צריך להסתבך עם לעביר שירים לנגן אחרי שאתה מוריד כל שיר, הכל מסונכרן בצורה מדהימה.

מעבר לזה זה באמת נותן הרגשה שירים כשאתה קונה ולא מוריד עם טורנטים :-X ואני גם מודע לכך שיש אפשרויות יותר זולות כדי לקנות מוזיקה, אבל הנוחות שווה את זה, ותאמת זה לא יוצא ממש יקר, אני משלם בסביבות ה70 שקל לחודש (3.5 שקל לשיר).

The Avatar, אתה צודק בקשר למחירים בארץ, מצד שני הישראלים הביאו את זה על עצמם, בעיקרון אם לא היו פה אחוזי פיראטיות מטורפים, מחירי התוכנה והמשחק היו נמוכים בהרבה.

אבל תראה על מה אתה מדבר

נגיד לדוגמה שאתה פונה למשתמש מחשב שלא גימר

שגם משחקים מפגרים שיש ללינוקס (ניסיתי כמה) יספיקו לו

אם הוא עושה מעבר ישירות מWIN כולל IE כולל פוטושופ כולל מיקרוסופט וכו

הוא לא רגיל לתוכנות שחלקן מובנות בהרבה הפצות כמו FF\אופן גימפ וכו

ופה הוא צריך ללמוד גם את המערכת עצמה וגם את התוכנות החדשות

לאומת זאת אם יש תאג מחיר והוא קנה WIN בסיסי אבל התקין אופן גימפ וכו

מעבר ללינוקס כבר הרבה יותר קל

וככל שאחוז המשתמשים יגדל יהיה סיבה כלכלית לחברות פיתוח לתמוך במערכת

בגלל הפיראטיות זה לא קורה ונשמר מונופול

ואני לא באמת חושב שמיקרוסופט מעונינת ב0% או קרוב לזה

חוץ ממצב שהיא תמכור להרבה ארצות תוכנות בגרושים רק לשמור על המצב הקיים

אבל למכור WIN בדולאר לארצות נכשלות לא באמת יתרום לרווחים שלה

זה רק יכסה עלות מדיה והפצה

אם הייתי חייב לשלם על וינדוס כנראה שהייתי נשאר עם 2000. אין שום סיבה מעשית להוציא 600-700 שקל על שידרוג, בטח ובטח שלא לויסטה.

ושטויות אין קשר לאחוזי הפירטיות, מחירי משחקי המחשב היה ונשאר פחות או יותר אותו הדבר מתחילת שנות ה-90. אני חושב שמחירי משחקי הקונסולות והקונסולות עצמן יקרות בארץ היא בשל העובדה שאנחנו נחשבים לחלק מהשוק האירופאי, והמחירים באירופה הם אותו מחיר כמו בארה"ב רק עם סימן יורו. בנוסף משחקי הקונסולות יותר יקרים ממשחקי המחשב כי הרבה יותר קשה אם לא בלתי אפשרי להריץ משחק פרוץ.

אבל פה הבעיה של רישיונות וטכנולוגיה שמתקדמת

אני לא זוכר כמה התקנות חוקיות יש ברישיון של WIN 2000 אולי אחד אולי טיפה יותר

בסופו של דבר חוקית יהיה צריך לקנות עותק חדש

בנוסף לזה בגלל שאין DX10 בסופו של דבר למשחקים השדרוג יהיה בגדר חובה בעתיד

בנוגע למשחקי מחשב בטח שהם עלו

פעם משחק חדש לגמרי ונחשב עלה 200 שקל

היום משחקים ישנים כבר כמו Assassins Creed עולים 200

משחקים חדשים לפעמים 250

ולא מורידים מחירים מהר

ותראה Crysis Warhead בחול עולה 30$ בארץ אתה שואל ?

159 או נעגל ל160

זה אומר נגיד הדולר עלה ל4 (הוא לא 3.5בערך)

זה 160 בארץ מול 120 שקל בחול ואני סתם מיקר מחיר של חול

זה אבדל ענקי

200 שקל למשחק כמו GTA4 זה מובן למרות שבטח יעלה בארץ לפחות 250

200 שקל למשחק ישן לא חשוב כמה גדול זה ביזיון

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויסטה עולה 400 ש"ח , והיא מעולה - בתנאי שיש לך 2 גיגה זיכרון כרטיס מסך ומעבד סבירים.

קרירין - איזה כרטיס רשת יש לך ? 90% שיש לו כמו גדול (אם הוא - 100%)

ולגבי זה שאתה לא קונה משחקים גדולים אבל אתה נהנה מהם -> הוכחתי , אם היה אפשר לצרוב DLC -> גם את זה היית עושה כמו פנטר.

טקן 5 - 100-150 ש"ח , יש אפילו מבצעי אחד פלוס אחד אפילו בבלוקבאסטר.

משחקים ישנים עולים כ150 ש"ח וחדשים עד 250 ש"ח , שוב סביר ביותר.

D2D - שירות מצויין וכנ"ל סטים , אולי לא נוח כמו טורנטים (תלוי לדעת מי) אבל אמין , מעודכן וזול יחסית.

אין מה לעשות , אנשים ממציעים לעצמם תירוצים כדי להצדיק את זה.

וכמו שאמרתי - אני לא אומר קנו את הכל! ואל תורידו ותפרצו , אני אומר - אהבתם משחק , פעם בחודש - קנו אחד.

לא יצאתם פריירים , ולא בזבזתם כסף שהיה הולך למשכנתא או שום אנלוגיה אחרת של לגור ברחוב - תמכתם בתעשייה שבזכותה יש לנו כאלו , מחשבים ומשחקים נפלאים.

ליביו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...