נחליף את הזיכרון לאחר אכזבה ב- OC השאלה מה לקחת? - עמוד 3 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נחליף את הזיכרון לאחר אכזבה ב- OC השאלה מה לקחת?

shlomid

Recommended Posts

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה מחפש משהו זול ויעיל או משהו יקר ותותחי ?

יקר ותותחי = מושקין 3500 שחור - 800 שקל

זול ויעיל = טווינמוס 3200 - 400 שקל

כמובן אני מדבר על 512MB.

אני פשוט חייב לשאול מאיפה הבאתה מחיר כזה לשבב של 512מגה PC3200? הוא עולה 450 הכי זול.

בכל מקרה אם יש לך כסף תקנה את המשקין 3200BLACK הם אמורים להיות ממש טובים לOC אני מביא לעצמי זוג כזה מחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנילא חושב שתיפול על מושקין דפוק ויכול להיות שללוח שלך יש בעיה עם זיכרונות של ווינבונד למרות שאני יודע שטווינמוס עם ציפים של ווינבונד עובדים על הלוח הזה מצויין אני לא יודע עם זה ש ה PCB הוא של חברה אחרת זה משפיע או לא.

אז זהו שלא!

לי היו WINBOND 256 3200, (צ'יפ של WINBOND BH5) שנתנו errors על 200 באס (בבדיקת MEMTEST).

הלוח 8RDA+ ביוס מעודכן.

בכל אופן קניתי TWINMOS 512 3200 חדש, והוא עובד כמו פנתר.

בנתיים אני רק על באס 200.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטווינמוס הרבה יותר משתלמים מהמושקין! תקרא פה בביקורת שהגיעו איתם לDDR490 בתיזמונים טובים http://www.liquidninjas.com/reviews.php?op=showcontent&id=32&page=7.

תזכור שהם עולים רק 440 ש"ח! ועוד זה היה על צ'יפ BH5 שהוא טוב ואפשר לקבל אותו בלי בעיה אבל יש יותר טובים כמו BH6' CH5' CH6. המושקין אולי קצת יותר טובים ועולים הרבה יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המושקין, הם ממש מדהימים... מה עוד שהם עולים פחות.

הם לא עולים פחות.

ולגבי הטווינמוס אין כרגע בארץ סטיקים עם ציפים של ווינבונד וזה בדוק יש רק את הציפים של MTEC שזה חרא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...