ויסטה 64 ביט לא מזהה את 4 ג'יגה זיכרון RAM שלי, אלא רק 3 ג'יגה [פתרון] - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ויסטה 64 ביט לא מזהה את 4 ג'יגה זיכרון RAM שלי, אלא רק 3 ג'יגה [פתרון]

TheSlayer

Recommended Posts

טוב אז הסיפור הולך ככה:

רכשתי עוד 2 ג'יגה זכרון כך שכרגע יש לי 4 גיגה סה"כ מסוג kingston hyperx 800.

בעבר היה לי ויסטה 32 ביט, אך לאחר קריאה בפורום הבנתי שצריך ויסטה 64 כדי שכל הזכרון יזוהה ולכן התקנתי (לאחר פירמוט) את הויסטה 64.

אך להפתעתי מערכת ההפעלה וגם הביוס מזהים רק 3 ג'יגה זכרון, בעוד CPUz מזהה את כל ה-4.

יש לי לוח אם P5B plus edition.

אשמח לעזרה בנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לעשות שינוי בביוס עצמו כידי שהוא יזהה לך את כל ה 4 ג'יגה .

לצערי אני לא יכול לכוון אותך בדיוק מה לעשות שם, אבל אני ממליץ שתעשה חיפוש קצר בגוגל על הנושא ושם תקבל את התשובה במהירות האפשרית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בדיוק את אותה הבעיה, ואצלי היא נובעת מהסיבה המחרידה שלוח האם שלי תומך ב-4GB בלבד, כולל את זה של כרטיס המסך ועוד כמה קטנים על לוח האם. ברגע שיש יותר מ-4 הוא מחסיר את זה מה-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אני לא טועה אז זה מה שאתה צריך לעשות:

תכנס ל-BIOS להגדרות של הגשר הצפוני ותשנה ל-DISABLED את האפשרות של MEMORY REMAPPING

http://img.neoseeker.com/v_image.php?articleid=1944ℑ=25

זה כבר היה על DISABLED אז שיניתי את זה ל-ENABLED וזה הסתדר. גם בביוס וגם בויסטה מזוהים עכשיו 4 ג'יגה .

תודה על העזרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש בדיוק את אותה הבעיה, ואצלי היא נובעת מהסיבה המחרידה שלוח האם שלי תומך ב-4GB בלבד, כולל את זה של כרטיס המסך ועוד כמה קטנים על לוח האם. ברגע שיש יותר מ-4 הוא מחסיר את זה מה-.

אין שום קשר בין הזיכרון של הכרטיס מסך ועוד כמה דברים קטנים?! על הלוח אם לזיכרון הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...