האם Windows Server 2008 יותר יציב מWindows XP בשיתוף קבצים? - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם Windows Server 2008 יותר יציב מWindows XP בשיתוף קבצים?

3d7

Recommended Posts

למחשב הזה יש מעבד +AMD Athlon X2 3800 עם 2GB זיכרון. בעבודה יש מחשב שמותקן עליו Windows Server 2003, ויש לו מעבד כפול ליבה טיפה יותר מהיר משלי אבל בסוקט 939 וגם עם 2GB זיכרון.

יש פה אולי עוד מישהו שמוריד מאימיול כ100 קבצים בו-זמנית, ביחד עם uTorrent שמוריד גם כן כ5 קבצים בו-זמנית על (והמערכת שלו יציבה במשך שבוע פלוס), או שאני המשוגע היחיד?

לגבי , זו אפשרות, אבל יש לי במחשב הזה מספר דיסקים קשיחים די מלאים שכולם מפורמטים בNTFS, ככה שזה סיפור לגבות את הכל ולהעביר לEXT3. תומך בקריאה וכתיבה אמינה לNTFS?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"כן, ברוב המקרים" אתה מוריד מאימיול כ100 קבצים ב-זמנית (לא אחד אחרי השני)?

איך אתה מגדיר חיבור רגיל? יש לי 5/512, ואני מגביל את אימיול ל20KB/s ואת uTorrent ל20KB/s (העלאה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הכן היה לשאלה שלך לגבי NTFS בלינוקס. אני לא מוריד 100 קבצים בו-זמנית פשוט כי upload שלי יקרוס מרוב תיאומים מול כלכך הרבה חיבורים. זה פחות עניין של כמה אפלוד אתה מגדיר אלא כמה חיבורים, בד"כ אומרים שמומלץ חיבור אחד לכל קילו ביט (אם יש לך 512 אז אולי זה דווקא בסדר, לא בדקתי). אם יש לך ראוטר זה גם משפיע (מרבית הראוטרים הביתיים מסתבכים עם יותר מדי חיבורים).

חוץ מזה, אתה תמיד פשוט יכול לנסות להתקין ולראות אם זה יותר טוב (אפשר גם אם אתה רוצה, הליבה שלה זהה ל 2008).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי הראוטר, יש לי ראוטר אלחוטי Compex NP28G, ואני ממליץ עליו בחום גם למטרות של שיתוף קבצים (לא זכור לי מתי הוא נתקע, אם בכלל).

אני אמצא זמן לפרמט את המחשב, ואני אתקין עליו . הפעם, אני לא אתקין עליו שטויות ואני מקווה שהוא יעמוד בעומס.

תודה על ההכוונה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלפיים שקל? אם אני לא טועה, המחיר קצת גבוהה יותר ::)

באמת אולי עדיף להתקין , לשאול בפורום איזה הפצה הכי מתאימה לך ואני מניח שיש המון אפשרויות לא פחות טובות מWS08 בחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין זה "לא מומלץ" מול דיסק שעליו מותקנת המערכת של הווינדוס, כי משום מה לווינדוס יש עניין שחלק מהקבצים אפילו לא יזוזו מהסקטור שהם בו וכדומה.

אבל כל דיסק שאין עליו את מערכת ההפעלה והוא פשוט מפורמט לNTFS, אין שום בעיה לקרוא ולכתוב עליו מלינוקס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם ככה, אז אין בעיה. גם אימיול וגם uTorrent עובדים על דיסקים קשיחים פרטיים משלהם.

דרך אגב, לתאימות מלאה גם מWindows וגם מלינוקס, מומלץ לפרמט מחיצה משותפת לNTFS או לEXT3?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...