מהומות בעכו- ערבים השחיתו שכונה שלמה - עמוד 6 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מהומות בעכו- ערבים השחיתו שכונה שלמה

IG

Recommended Posts

זה נראה כאילו חלק מהאנשים כאן ובכלל לא מבינים עדיין מה קורה כאן.

ערבי שונאים אותנו היהודים, והם ינסו להעיף אותנו מכאן ברגע שהם יוכלו. מה שקרה בעכו זאת רק ההתחלה. כדאי להתחיל להבין ומהר שישראל לא תוכל להתקיים כמדינה יהודית כך לאורך זמן, ולדעת שערבי הם ברובם המכריע איום ישיר על , מי שלא מבין זאת או לא רוצה להבין זאת, סופו לא יהיה יותר טוב משל האחרים.

אני כולי תיקווה שהממשלה תתחיל להורות למשטרה לינקוט בכוח מסיבי נגד כול המתפרעים אשר קראו קריאות: מוות ליהודים בשיא יום הכיפורים , וגרמו למשפחות יהודיות שלמות למות מפחד ולא לצאת מהבית פן יפגעו, וכול זה במדינת היהודים .

הערבים הם אולי איום על הדמוקרטיה שלנו, אך החרדים הם איום לא פחות. אם אני הייתי נוסעת לבית חולים או משהו בסיגנון, סביר להניח שגם אותי היו סוקלים באבנים.

לכן אני לא יודעת מי יותר גרוע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

לא מבין מה הבעיה לירות אש חיה במפגין ערבי שצועק אללה הוא עכבר תוך כדי שהוא רץ לכיוון המון יהודי.

על אחת כמה וכמה כשהוא מחזיק פטיש / גרזן/ אלה/ טילון עם עוגיות או אגוזי פקאן,

או סתם דובי ירוק (ומגעיל שרק ערבים יכולים לקנות לילדים שלהם, שאחרי זה מתפלאים למה הם אונסים כבשים).

עלינו לזכור כי כדורי פלסטיק וגומי מזיקים לטבע ואינם מתמחזרים בקלות, לעומת נחושת, פליז ועופרת.

יש להשתמש במוצרים ירוקים בלבד.

זה ממש הסתה. הכבשים לא מתנגדות וגם לא אומרות לא, מקסימום מה, אז איך זה אונס?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם,

מתאו, הרבינגר, BLA7 תודה רבה על ההתחשבות אנשים. אני לא מצפה מעומרי להיות כזה ואני גם לא אתפלא אם הכל (כל הגישה שלו) יתהפך לו בפנים יום אחד.

לדרור, לגור בשכונה עם ערסים זה אולי דומה אבל זה לא זה. אני גר פה עם ערבים שאשכרה ביום אתה קונה מהם מוצר, עבודה או כל דבר אחר. מחייך אליהם ומדבר איתם כאחד האדם ובלילה הם באים לעשות פוגרום רעולי פנים. למען האמת לערסים אני חייב להודות היה חלק נכבד בהגנה על כבודנו ובמאבק מול הערבים כאן. כך שאני לא יודע איך, אבל אני מודה להם.

אני עוד מודה "על הדרך" ל"גרעין אומץ" ולכל הדתיים והמתנחלים שהגיעו לכאן על מנת להילחם איתנו. תאמין לי, תאמינו לי, אין עליהם. הם חיכו פה מאתמול באוטובוסים במחסומים. (כן יש מחסומים בעכו).

OC,הנהג לא תמים ולא בטיח, הנהג ידע לאן הוא נכנס, איזו פרובוקציה הוא גורר וחיים של מי הוא מסכן. זה היה מתוכנן היטב, היטב.

TSCR לגבי המשטרה רק שתדע שהמשמרת שהייתה כאן ביום כיפור הייתה רק של ערבים. המשמרת הזו לא ניסתה אפילו לעצור את הפוגרום שעשו כאן. כשרעולי פנים (40 במספר למקרה הספציפי) נותנים מכות עם גרזן לדלת של צעירה שהייתה עם הילדה לבד בבית וצועקים לה אללה אכבר, המשטרה לא עשתה כלום !!! רק כשהתושבים התקשרו לתחנות משטרה שהמשמרת של יום כיפורים בהם הייתה יהודית כגון תחנת קריית שמונה וקריית מוצקין, רק אז !!!! הגיעו שוטרים, אבל אז כבר היה מאוחר מידי.

לעומרי, אנחנו אולי חבורה של גזענים מטונפים אבל אתה הבנת הנקרא כנראה לא למדת וטיפשות היא כנראה דרך חיים אצלך. אני מספר לך שהייתי (וגם קודם אמרתי) נוכח במקרה. ראיתי את מה שקרה, כמעט הכל. אז אל תאמר לי שנוי במחלוקת. הדבר היחיד ששנוי במחלוקת הוא בריאותך הנפשית.

אני מספר מה קרה שם ואתה מדבר איתי על חומוס. אז אל תעיר לאף אחד על רצינות בדיון, כי הרצינות שלך שואפת לאפס כמו גם אישיותך כנראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ערבים וערסים נורא דומים בכמה תחומים -

1. חמולות

2. כבוד

3. דאוינים

הגיוני לחלוטין שאותו הערבי שהתחיל את הכל נכנס בצורה פרובוקטיבית לשכונה ואולי אולי אולי גם עשה כאילו הוא דורס איזו ילדה.

אבל לכל מי שהיה ניסיון עם ערס\ערבי שרוצה סיבוב על לא יודע מה ואתה מסרב לו, והוא מתחיל לאיים - פשוט צריך להתעלם ולהתלונן אח"כ.

קשה לי לצפות מהערסים של עכו שזה מה שיעשו, ובגלל זה זה התפוצץ. אותו הערבי כמו הערס המשועמם ביום שבת, רצה לגרום לפיצוץ בשביל קצת אקשן, והוא קיבל את זה בזכות הערסים.

כולנו יודעים איך ערסים וערבים מתנהגים כשהם רוצים לעשות דאוינים על מישהו, וזה בדיוק מה שהלך שם ביום כיפור, כל אחד רצה להראות שם מי יותר גבר בלי לחשוב יותר מדי על מה יהיה אחר כך.

זה לא סוד שהדו-קיום שקיים היום בערים המעורבות הוא שברירי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה נמצאת בקוראן ובתורה כאחד!.

יום כיפור שלנו הוא יום כיפור גם אצל המוסלמים, הבעייה שיום כיפור המוסלמי (יום עשורה) בשמו, חל בתאריך אחר (בשל לוח השנה המוסלמי השונה), למעשה הוא יכול לחול בכל יום בשנה, גם ביום כיפור שלנו.

אצל הסונים שהם 80% מהאסלאם, היום נחשב כיום כיפור שלנו, רצוי לצום בו (כל מוסלמי קיצוני צם), והוא בנוי על היום שלנו, כאשר מוחמד נביא האסלאם (זה נביא זה?) בא אל היהודים שחיו באל-מדינה, ראה אותם צמים ביום כיפור, ושאל מדוע אינכם אוכלים או שותים?, אמרו לו ביום זה הושיענו ממצרים אללה, נביאו משה הורה עלינו לצום ביום זה, ובו אמר אללה:

כ??י ב?י?ו?ם ה?ז??ה י?כ?פ??ר ע?ל?יכ?ם, ל?ט?ה?ר א?ת?כ?ם מ?כ??ל ח?ט??את?יכ?ם, ל?פ?נ?י ה' ת??ט?ה?רו?. ש??ב??ת ש??ב??תו?ן ה?יא ל?כ?ם, ו?ע?נ??ית?ם א?ת נ?פ?ש??ת?יכ?ם ח?ק??ת עו?ל?ם. ו?כ?פ??ר ה?כ??ה?ן א?ש??ר י?מ?ש??ח א?תו?, ו?א?ש??ר י?מ?ל??א א?ת י?דו? ל?כ?ה?ן ת??ח?ת א?ב?יו; ו?ל?ב?ש? א?ת ב??ג?ד?י ה?ב??ד, ב??ג?ד?י ה?ק??ד?ש?. ו?כ?פ??ר א?ת מ?ק?ד??ש? ה?ק??ד?ש?, ו?א?ת א?ה?ל מו?ע?ד ו?א?ת ה?מ??ז?ב??ח? י?כ?פ??ר, ו?ע?ל ה?כ??ה?נ?ים ו?ע?ל כ??ל ע?ם ה?ק??ה?ל י?כ?פ??ר. ו?ה?י?ת?ה ז??את ל?כ?ם ל?ח?ק??ת עו?ל?ם, ל?כ?פ??ר ע?ל ב??נ?י י?ש??ר?א?ל מ?כ??ל ח?ט??את?ם א?ח?ת, ב??ש???נ?ה; ו?י??ע?ש?, כ??א?ש??ר צ?ו??ה ה' א?ת מ?ש??ה.

אמר מוחמד: אנחנו (ישמעאל) קרובים אל מוסה (משה) יותר ממכם, יום זה גם לנו צום ותענית!. (עלק יותר מאיתנו).

מאז כל מוסלמי המכבד את עצמו צם.

אם רק היה חל צום עשורה ביום כיפור, הנה הורדנו עוד סתירה\מחלוקונת בין היהדות לאסלאם!.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מעולם לא הצדקתי פיגוע, יש הבדל בין להבין מניעים לבין לתת לזה לגיטימציה

ברגע שאתה אומר שאתה מבין את המניע לפעולה מסויימת של בנאדם, אתה נותן לה לגיטימציה, גם אם אתה אומר שאתה חושב שהפעולה הזאת פסולה.

עלינו לזכור כי כדורי פלסטיק וגומי מזיקים לטבע ואינם מתמחזרים בקלות, לעומת נחושת, פליז ועופרת.

יש להשתמש במוצרים ירוקים בלבד.

:iamstupid:

זה ממש הסתה. הכבשים לא מתנגדות וגם לא אומרות לא, מקסימום מה, אז איך זה אונס?!

הן קטינות. זה אונס סטטוטורי. :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומרי, אנחנו אולי חבורה של גזענים מטונפים אבל אתה הבנת הנקרא כנראה לא למדת וטיפשות היא כנראה דרך חיים אצלך. אני מספר לך שהייתי (וגם קודם אמרתי) נוכח במקרה. ראיתי את מה שקרה, כמעט הכל. אז אל תאמר לי שנוי במחלוקת. הדבר היחיד ששנוי במחלוקת הוא בריאותך הנפשית.

אני מספר מה קרה שם ואתה מדבר איתי על חומוס. אז אל תעיר לאף אחד על רצינות בדיון, כי הרצינות שלך שואפת לאפס כמו גם אישיותך כנראה.

קשה לי להאמין לערס מטומטם, מה אני אעשה...

אני מכיר את החומר האנושי (אולי אנושי זאת מילה גדולה מדי) ומה עושים לרכבים שנוסעים ביום כיפור

גם אני עברתי את זה (לא לינץ' רק בלוק על מכסה המנוע)

אגב, לכל הצבועים פה, הזכרון הקצר שלכם כבר שכח התגרות של גורמים יהודיים שהצדקתם (למשל להציע להם כסף בשביל שיעזבו את הארץ)

והאשמתם את הברבריות של הערבים בתגובות הזועמות שלהם.

אבל מה שמותר ליהודים כנראה אסור לערבים...

הרי כל הבלאגן בעצם התחיל משמועה שהתפשטה כאילו אותו נהג שנכנס לשכונה יהודית עם ביום כיפור נהרג ע"י היהודים

השמועה לא היה נכונה, היא גם בקלות יכולה היתה להיות נכונה.

ברגע שאתה אומר שאתה מבין את המניע לפעולה מסויימת של בנאדם, אתה נותן לה לגיטימציה, גם אם אתה אומר שאתה חושב שהפעולה הזאת פסולה.

אחד המשפטים הכי מטומטמים ששמעתי בחיים שלי

מצד שני, אתה מצליח להפתיע אותי כל פעם מחדש אז אני אופטימי שני אשמע עוד "פניני חוכמה" ממך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד המשפטים הכי מטומטמים ששמעתי בחיים שלי

מצד שני, אתה מצליח להפתיע אותי כל פעם מחדש אז אני אופטימי שני אשמע עוד "פניני חוכמה" ממך

מה מטומטם בזה? תחשוב על זה רגע... :kopfpatsch:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה אתה אומר...אני שונא רוסים בגלל התרבות/חינוך/אופי שלהם ולא בגלל הצבע/דת ושאר המאפיינים הגזעיים

זה נשמע לך פחות גזעני?אני מקווה שאתה לא מתכוון אליי כי אני ממש לא נותן לגיטימציה לפעולה של הערבים ובטח לא הייתי רוצה שמישהו יידרס

ואם אתה בכל זאת מתכוון אליי, אז אתה רק ממחיש את מה שאני טוען כל הזמן

יו עד פה

כול האחרים פשוט הורסים את הארץ והרוסים היחידים שלא התרבות החינוך אופי זה ריספקט ולהיות ישרים

בזמן שכולם פה בארץ יחשבו שיעשו שלום ויתנו את כול הארץ ואז יהרגו את כולם בזמן שאם הרוסים פה היו בשלטון כול ארצות הערב היו שלנו וכול מי שגר בהם קודם היה מת והיינו יותר עשירים אחרי לקיחת דובאי בזמן שהלא רוסיים פה היו מתים מזמן :bash: :bash: :angryfire:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המדע גם יודע היום מה מניע אדם להיות אנס או רוצח סדרתי

כנראה שמנסים לתת לפעולות האלו לגיטימציה.

יש הבדל בין להגיד שאתה יודע למה אדם אונס או רוצח, לבין להגיד שאתה מבין אותו (=מזדהה איתו =מקבל את המעשה שלו כלגיטימי, גם אם אתה מתעב אותו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו עד פה

כול האחרים פשוט הורסים את הארץ והרוסים היחידים שלא התרבות החינוך אופי זה ריספקט ולהיות ישרים

בזמן שכולם פה בארץ יחשבו שיעשו שלום ויתנו את כול הארץ ואז יהרגו את כולם בזמן שאם הרוסים פה היו בשלטון כול ארצות הערב היו שלנו וכול מי שגר בהם קודם היה מת והיינו יותר עשירים אחרי לקיחת דובאי בזמן שהלא רוסיים פה היו מתים מזמן :bash: :bash: :angryfire:

זה היה בהקשר להודעה של חבר הKKK של הפורום IG

זה לא משקף את דעותיי אלא בא להמחיש כמה הוא ראוי לתואר יו"ר ארגון הKKK הישראלי.

יש הבדל בין להגיד שאתה יודע למה אדם אונס או רוצח, לבין להגיד שאתה מבין אותו (=מזדהה איתו =מקבל את המעשה שלו כלגיטימי, גם אם אתה מתעב אותו).

אני לא מזדהה איתו, אני לא מקבל את המעשה כלגיטימי (חס וחלילה)

אני מצליח להבין איך אנשים מגיעים למצב שהם הולכים ומתפוצצים ברחוב

(זה כולל שטיפת מוח, תחושת נקמה, כעס, תחושת קיפוח ועוד)

זה שאתה לא מצליח להבין את זה, זאת כבר בעיה אחרת

שקלת טיפול בכדורים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בואו ונחזור רגע לבדואי שדרס למוות ביום כיפור ילדה בת 8 בכפר תבור לפני שנה בדיוק-

אני מכיר לא מעט אנשים בכפר תבור, וגם ראיתי את זה במו עיני במשך כמה ימי כיפור, אז אני יכול לומר בוודאות שעד יום כיפור האחרון, שבו מחסומים של משטרה הוצבו בכל כפר תבור בגלל מה שקרה, הם היו עושים את זה כל שנה.

הם היו נכנסים ביום כיפור עם טרקטורונים לאיזור עירוני, שקט והומה ילדים ומשליטים טרור עם רייסים כאילו אין מחר.

למה ? ככה , סתם, כדי לעצבן. כדי להתגרות.

כדי לבוא אליך כשאתה לא מוכן ולהתסיס אותך.

ללבות את האש.

לעשות את מה שהם עשו בעכו ביום כיפור משול (מבחינתי לפחות) ללהגיע אליך ולנסות לפגוע בך כשאתה ישן.

תמיד הם היו כך ותמיד יהיו - מספיק שפנים כדי לא להתעמת מולך פנים מול פנים, אלא לבוא באישון ליל, או בזמנים בהם אתה לא במיטבך ולא מתפקד כמו ביום רגיל, ולנסות לפגוע בך מאחורי הגב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...