למה אין פורום קניה ומכירה?!?!??! תוסיפו בבקשה... - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אין פורום קניה ומכירה?!?!??! תוסיפו בבקשה...

tazok

Recommended Posts

נישבר לי מ....

עושקי קברים

קברנים

אוכלי נבלות

ועשקנים

והכוונה היא לכל המשתמשים במושגים אלו !!!

אז

דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריח נעילת ת'רד מתקרבת ...

החהחהחהחהחהחהחהחהחהחה!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בקשר לזה ששם אין מריבות...מממ... פה תיתן להם רק הזדמנות להתוכח על משהו... תפתח ת'רד כדי לשאול משהו הם יענו על משהו ואז איזה אחד יגיד ההפך ובמקום לענות לך על השאלה הת'רד הלך על ויכוחים. תלמד לחיות עם זה... ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מריח נעילת ת'רד מתקרבת ...

החהחהחהחהחהחהחהחהחהחה!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

בקשר לזה ששם אין מריבות...מממ... פה תיתן להם רק הזדמנות להתוכח על משהו... תפתח ת'רד כדי לשאול משהו הם יענו על משהו ואז איזה אחד יגיד ההפך ובמקום לענות לך על השאלה הת'רד הלך על ויכוחים. תלמד לחיות עם זה... ;D

פחחחח או קיי..... עכשיו אני יפתח סקר נראה מה אנשים חושבים....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון! למה לא???

כי בדרך כלל המילה האחרונה היא של ענקודר וחשבתי שהוא כבר החליט שמספיק עם הויכוח הזה. הוא גם ציטט מישהו שאמר שכבר היה פורום כזה והיו עליו מספיק ויכוחים וטוב שזה נסגר..

אני לא מבין מה הבעיה של אנשים לפרסם בלוחות של נענע, וואלה, אחלה ועוד...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היות והדיון הזה התארך בלי שהייתה לי הזדמנות להגיב, אני אגיב בת'רד אחד ארוך.

seven היקר, אני לא החלטתי שאני עוזב את הפורומים בגלל המריבות סביב קבירה ועשיקה - יד שנייה, אלא בגלל דברים אחרים.

זה שהיו לי פה מריבות עם משתמשים שנרשמו רק בשביל לקבור או לעשוק משתמשים קבועים פה בפורום זה נכון, זה שהחלאות אייימו על החיים שלי זה נכון וניסו לשלוח לי לדואר האקלטרוני(הWeb Based, הם פשוט לא קולטים שזה פשוט לא יעבוד). איומים בתביעות דיבה רצו מכאן עד טוקיו מהאנשים האלה, שלא אהבו כשהיו תופסים אותם על חם מוכרים חלקי מחשב בלוחות של נענע וואללה לאחר שהם עשקו אותם ממשתמשי הפורומים. אגב, אני גם מצאתי איזה עושק שעובד באיזור גוש דן שנוהג לקנות מילדים בפורום כמו פיסי פרו ומפרסם מודעות במקומון בגוש-דן מחשבים עם מפרטים מאוד כוללנים, כי הוא לא יודע איזה חלקי קבר הוא יעשוק מילדים או איזה חלקי קבר יפלו לידיו לשם בניית הקבר שהוא יעשוק עליו מחיר מופקע מסטודנט מרושש או משהו בכיוון.

Gil, אני יכול לומר לך מה הבעיה של אנשים לפרסם בלוחות של נענע ואוולה, כי שם האנשים האלה(ויכול מאוד להיות שtazok גם מתכנן לעשות את זה) מפרסמים את מה שהם קונים מהילדים התמימים פה במחירים של פקקי קוקה-קולה מהמבצעים. מן הסתם, אני חושב שגם אני וגם אתה וגם משתמשי הפורום האחרים שמו לב שמאז שנסגר פורום "קנייה ועשיקה - יד שנייה" משתמשים מאוד מסויימים פשוט נעלמו פה מהפורום.

ולמר tazok, שמתי לב שאתה משתמש די חדש, שמנסה להתשלב בצורה מאוד מלאכותית בפורום ולאחר מספר מסויים של הודעות דורש את החזרתו של הפורום המאוד שנוי במחלוקת הזה שרק ניצול יצא ממנו. וכשאתה שואל לגבי פיסי פרו או האתר השני(לא מנטור) ופורומי הקנייה ומכירה שלהם, אני רק יכול לומר לך שאני רואה שם ילדים כל יום נעשקים ע"י סוחרי קברים, שלאחר זמן מה מפרסמים מודעות מכירה בנענע ובוואלה במחיר מופקע או מוכרים אותם לאחר מכן לסטודנטים או בונים מהם קברים. זה שאף אחד לא מתקומם נגדם לא אמר שהכל שם שקט, המנהלים של הפורומים באתרים האלה לא מוכנים לעשות שם כלום, והם מעדיפים את טובת הפורום שלהם, שיהיו בו הרבה הודעות ומשתמשים על פני טובת המשתמשים שנעשקים ונקברים שם על ימין ועל שמאל.

לכן, אוסר להחזיר את פורום קנייה ומכירה יד שנייה(קבירה ועשיקה) לפעולה. סתם אנשים יקברו ויעשקו על ימין ועל שמאל בפורום הזה, ויחזור אותם איומים של סוחרי הקברים בתביעות דיבה(מעניין למה הם אף פעם לא מימשו את האיומים). תבין, פורום קנייה ומכירה הוא מעולה בשביל עושקים קברים(סוחרים) שמתחמקים מרשויות המס, ולא יכולים לקנות חלקי מחשב בצורה מסודרת מיבואנים ומפיצים, כי הם לא יכולים להרשות לעצמם שיהיו רישומים של הדברים שהם קונים כי הכל נעשה ללא רישום מס, ואת המחשב מהילד הם קונים בשביל הגרושה של דודה של בת אחותם שהתחתנה עם הכלב של בעלה המנוח, ואחרי זה מוכרים עקב ניתוח קליות, גירושים, גיוס לצבא(בן אדם בן שלושים מתגייס לצבא), חתונה, ליקוי ירח או סתם חג כל הקברנים.

בתקווה, שדברי ישפיעו על מקבלי ההחלטות,

athlon

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ATHLON, אני חושב שדבריך כבר השפיעו (בינתיים בצורה הנכונה) על מקבלי ההחלטות באתר. לא נראה לי שעינקודר יחזיר את הפורום הזה שלא הביא כבוד גדול לאתר. יש מספיק תחומים אחרים שמשתמשי האתר (ויש הרבה כאלה בתקופה האחרונה) יכולים ליהנות מהאתר הזה ולתרום לו. אותם משתמשים שכותבים שתי הודעות בנסיון עלוב ואומלל למכור איזו גרוטאה שהיתה פעם המחשב שלהם, ממש לא רצויים כאן כי התרומה שלהם לאתר שלילית בלבד.

מאז שפורום קניה-מכירה נעלם, האתר מתרכז בדברים הנכונים והרמה רק עלתה. אם זה לא היה ככה אני בטוח שגם אני וגם עוד משתמשים ותיקים שבעיקר עוזרים וכמעט לא מבקשים כלום בשביל עצמם, כבר היו פורשים מכאן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נישבר לי מ....

עושקי קברים

קברנים

אוכלי נבלות

ועשקנים

והכוונה היא לכל המשתמשים במושגים אלו !!!

אז

דייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייייי !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

מעניין מאד... יש לך רק 27 הודעות, כלומר בקושי נרשמת לאתר וכבר נשבר לך ? אתה צריך אולי קצת סופר-גלו כדי להדביק את מה שנשבר לך ? :lol: :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תשמע אל תזלזל באמינות שלי טוב?

כי זה הדברים שהכי מעצבנים אותי....

אני בן אדם תמים שבאמת מחפש לקנות מחשב משומש בנוסף לשלי.....

אז אל תזיין לי את השכל שאני אחד שמרמה אנשים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...