משטח קירור למחשב הנייד האם יש בו צורך ואיך בוחרים? - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

משטח קירור למחשב הנייד האם יש בו צורך ואיך בוחרים?

doscape

Recommended Posts

קניתי ואני מתלבט האם לקנות לו משטח לקירור, ראיתי שהוא מתחיל להתחמם מאוד בחלקו התחתון מלמטה במידה ואני מניח אותו על המיטה או על כיסא מרופד מאחר והאוויר יוצא מלמטה, כמו כן הייתי רוצה למנוע כניסת אבק.

מאחר ויש המון סוגי משטחי (חלקם מפלסטיק\אלומיניום), הייתי רוצה לדעת איזה מהם מומלצים והאם יש בהם צורך והאם הם פולטים אוויר מלמטה או מהצדדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כניסת אבק אתה לא תמנע בכל מקרה, אבק יכנס למחשב עם הזמן ופשוט צריך לנקות אותו.

בכל מקרה, משטחי הקירור טובים בעיקר למחשבי הגיימינג. על מחשב רגיל שעובדים איתו בגלישה ופעולות בסיסיות הוא לא אמור להתחמם יותר מדי. לגבי משטחי , יש של חברות מותג ויש של חברות פשוטות. קראתי ביקורות של אנשים על משטחים פשוטים שעשו את העבודה בעשירית המחיר ממשטחי המותג. אבל זה שיקול שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רכשתי לא מזמן את ה-Spire - PacificBreeze, ואני חייב לציין שהוא פשוט מצויין ונותן תמורה מלאה למחיר שלו(150~)

תוכל למצוא עליו הרבה ביקורות ברשת, ואם תרצה - אני אתן לך סיקור על היתרונות והחסרונות שלו.

באופן כללי: הוא מתאים יותר למצב שבו המחשב מונח על משטח מוצק(שולחן)

במצבים אחרים(על הספה/מיטה/רגליים וכד') - הוא לא כ"כ יתאים לך, משום שהוא לא יהיה יציב כ"כ במצבים כאלה.

יש לו שני מצבים לקביעת ה-RPM של המאווררים(2,100 ~ 2,600 RPM +/-10%)

ובנוסף כולל רכזת USB(שני התקנים)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...