לאא אני חושב שרדאון 9700 פרו שלי הרוס - עמוד 4 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לאא אני חושב שרדאון 9700 פרו שלי הרוס

shloosh

Recommended Posts

• תגובות 59
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תלך לאחריות

כרטיס של 2000 שקל לא הולך ביד!!!

אישית אם היה קורה לי משהו כזה הייתי רץ לחנות ודורש שיחליפו לי אותו באחריות שילמת עליו ממיטב כספך ואתה אמור לקבל לפחות אחריות נאותה

אל תתעסק עם הלחמות לך תדרוש שיתקנו\יחליפו לך את זה במסגרת האחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגיד.. מעניין אותי איך אף אחד לא שאל.

איך זה קרה?!?!?! לא סתם חלקים מהכרטיס מסך נשברים! מה עשית? בשביל מה בכלל התעסקת עם זה?

עכשיו זה יכול להיות שתי סיבות לדעתי

1. שיחקתי עם זה... וזה נשבר לך... זה אומר שיש לך מה לדאוג

אבל אם זה סתם נשבר וזה לא היה באשמתך הם יחליפו לך כי אתה בטח לא הראשון שזה קורה לו. מקסימום תארגן תביעה.

אבל בוא נהיה ראלים.. למה שיחקת עם הכרטיס מסך????? :bash: ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שששששששששששששששששששששששש :-X

גיליתי שהוא ערך את ההודעה הראשונה

כנראה שיש סיבה.. אקיצר צנזר את ההודעה האחרונה שלך :smoke:

LOL

אני חושב שהייתי מתאבד אחרי דבר כזה! הוא בטח מרגיש כזה לא יוצלח! אני אומר לך! הייתי פשוט קופץ מהחלון!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה מעודד אתה ;) , אני עשיתי נזקים חמורים יותר למחשב שלי דוגמא: הפלתי תהיטסינק של המעבד על הלוח אם ועשיתי בו נזקים חמורים, כולל שבירת הזיכרון וגרימת נזק בלתי הפיך ללוח עצמו ::), שרפתי את הספק ע"י משחק עם הכפתור שמאחוריו, ועוד הרבה הרבה דברים אחרים, אז להפיל מאוורר זה לא כזה BIG DILL!!! ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האאא אתם כישרוניים ::) ::) ::)

אני לא פותח אף פעם את המחשב שלי אלא בשבל להתקין כרטיס חדש או לנקיון החודשי.

ובכלל אני לא מבין אוברקלוקרים, יש מחשב 2 גיגה הרץ עם רדאון 9700 פרו שצריך כדי להריץ איזשהוא משחק שקיים או שיהיה קיים שנתיים הקרובות ולא ירוץ חלק בלי?

אז למה???

יאיר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשבתי על משהוא אולי זה ישמע מוזר למה שלא תחתוך את אחד החוטים של המאוורר קח אותו לחנות ממנה קנית אותו ותגיד שישלחו את זה למעבדה שיחליפו לך שם את המאוורר כשהמעבדה שגלה שהכרטיס לא עובד הם יחליפו לך אותו ואם הם יגלו את הקוביה תטען שזה נשבר במשלוח אליהם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

100%! תעיף את החלק ותתן לחנות ותגיד לא עובד! הם לא יתחילו לבדוק אם כל ציפ נימצא במקום! יחברו! לא עובד יחליפו לך!

*כל וכל שינוי בכרטיס שלא נעשה על ידי מישהו מהחברה או מוסמך לעשות את זה מAti\Gigabyte האחריות מבוטלת! זה כולל גם החלמה!!!!

תקרא את האחריות!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה, אם הכרטיס לא עובד כשאתה מפעיל משחק או , אז פשוט תלך לחנות ותגיד שיום לפני בפעם הראשונה ניסית לשחק באיזה משחק וזה לא עבד. אף אחד לא יבוא לך בטענות בחנות, ואף אחד לא ישאל אותך שום שאלות. או שיתקנו, או שיחליפו לך את הכטיס. לפני שאתה הולך לחנות אבל, או שתיישר את החלק, או שתתלוש אותו(אני הייתי מיישר).

תאמין לי, שאין לך יותר מה לחפש פיתרונות. זה הפיתרון הכי טוב והכי הגיוני. בהצלחה! ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...