חבר הכי טוב שלי ,מאכזב. - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חבר הכי טוב שלי ,מאכזב.

sh2006

Recommended Posts

יש לי חבר טוב כמו אח. אנחנו מכירים מהתיכון, יוצאים כל שישי רואים משחקי ביחד על האש אני והוא תמיד מארגנים לכל החברה אתם יודעים חבר הכי טוב .

אבל

הוא מאכזב!

אני זה שתמיד מביא את הבחורות והוא תמיד לוטש עיניים ונוגע בזאת שהוא יודע שאני רוצה, כל שישי אני מסיע אותנו ברכב שלי נסיעות ארוכות שעולות ים כסף( דלק)

אני לא מבקש ממנו כלום...לא מדבר על הנושא הזה בכלל...הוא אפילו לא מציע לעזור!, הוא לא מחזיר דברים שאני מלווה לו(סרטי די וי די וכו).

הוא מפונק! כל דבר צריך שיעשו בשבילו ,לא מפסיק להתלונן.

אתמול זה היה השיא בנוסף שהוא בוהה מול העיניים שלי בבחורה שלי מכף רגל ועד ראש בצורה לא נסתרת ,הייתי צריך לבלום לפני רמזור הוא החזיק כוס וודקה ונשפך עליו טיפה התחיל לקלל אותי . התעצבנתי ושתקתי לא ידעתי אם זה נכון להכניס אגרוף לחבר הכי טוב שלך.

אני לא יודע כבר מה לעשות...חשבתי להעיר לו אבל הוא כל הזמן בטוח שהוא צודק ואני הדפקט.

מה לעשות חברים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 46
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

Murder-suicide is always the answer.

ברצינות, יש לך בעיות איתו? למה לעזאזל אתה כותב על זה פה?

1- תפסיק להסיע אותו

2- תפסיק להלוות לו דברים

3- תן לו איזו זאפטה ופשוט תגיד לו מה אתה חושב S: אין דרך פלא לפתור דברים כאלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תדבר איתו על זה , אם זה לא עוזר , תפסיק להיות חבר טוב שלו .

אבל קודם תדבר איתו על זה , כי חבר טוב חבל לאבד .

אני לא יודע אם אתה כותב עם 6 רווחים בין כל מילה או שאתה מחקה את זה שפתח את הנושא אבל זה מצחיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי חבר טוב כמו אח. אנחנו מכירים מהתיכון, יוצאים כל שישי רואים משחקי ביחד על האש אני והוא תמיד מארגנים לכל החברה אתם יודעים חבר הכי טוב .

אבל

הוא מאכזב!

אם כל ההקדמה והדרמטיות הייתי בטוח שאתה מתכוון שהוא מאכזב הורים, ואתה לא יודע איך להתמודד עם הסיטואציה החדשה, ולא שהוא סתם מעפן

::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חבר זה? הוא סתם חבר שלך כי הוא מנצל אותך, ואתה הפראייר/שפוט/ביטש שלו... תנסה להפסיק לתת לו דברים ותראה איך הוא שם עליך זין!

אחי מי שלוטש עיניים בבחורה שלך הוא לא חבר שלך....

תיפטר ממנו ומהר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע אם אתה כותב עם 6 רווחים בין כל מילה או שאתה מחקה את זה שפתח את הנושא אבל זה מצחיק

תודה על ההערה וההארה .

אין לי כוונות נסתרות . לא שמתי לב לזה , ככה יצא לי .

מה שכן אני משתדל להיות ברור .

כי תגובות של 1000 מילים בשלוש שורות עושות לי כאב ראש . :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תקשיב,

אני יסביר לך למה אתה מרגיש שאתה הדפקט והוא הצודק, כי הוא רגיל לקבל את כל זה. או שזה בגלל שהוא מגיע מבית שהרגילו אותו שלקבל את הדברים האלו זה סטנדרט או שלפי איך שאתה כותב שאתה לא מדבר איתו על זה( לחלק כסף לדלק\להעיר לו על ה"עיניים" שהוא עושה לבחורה שלך) זאת אשמתך ואתה הרגלת אותו לזה והוא לא חושב שהוא עושה שום דבר רע, עד שהוא יקבל את הכאפה.

אתה אומר שאתם חברים מהתיכון? מתי הוא השתנה להיות כזה? או שהוא תמיד היה כזה?

אם הוא השתנה למה שהוא עכשיו בתקופה האחורנה אז שיחה איתו יכולה לעזור...אבל אם הוא היה ככה מאז הוא מתמיד, שום דבר לא יעזור, אם יש משהו שלמדתי בחיים זה אנשים לא משתנים אולי רק כשמאלצים אותם או שוללים מהם משהו אז הם מצליחים להשתנות זמנית אבל בסופו של דבר חרא לא יהפוך לזהב אפילו לא לנחושת אם אתה מבין... אז אם הוא תמיד היה כזה, מצטער להודיע לך אין מה לעשות תמצא חבר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...