מעוניין לקנות מחשב נייד בסביבות 5000 ש"ח - ייעוץ לפני רכישת מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מעוניין לקנות מחשב נייד בסביבות 5000 ש"ח

lanliran29

Recommended Posts

מעוניין לקנות מחשב נייד בסביבות 5000 ש"ח דרישות מיוחדות:

- זיכרון :לפחות 3 ג'יגה. ((יכול להיות גם 2 ג'יגה).

- כרטיס מסך טוב יחסית (לא X3100 למינהם) שיריץ משחקים לא כבדים אבל שיהיה נורמלי למחיר.(NVIDIA או ATI).

-תומך HD

-מסך מט (אם לא תהיה ברירה אז מסך מבריק) "15.4"

- ללא מערכת הפעלה (אם כן אז XP PRO).

מקווה שתעזרו לי למצוא נייד לפי הדרישות שלי.

ראיתי מחשב של DELL אשמח לעוד רעיונות. http://www.notebookclub.co.il/prod-dell-vostro-1510-Nvidia.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשרות טובה שעונה על כל הדרישות שלך. החסרון היחיד הוא כרטיס המסך הבעייתי.

בתקציב הזה אפשר להסתכל גם על מחשבים צרכניים ומבריקים אבל עם כרטיסי מסך יותר חזקים כמו הטושיבה A200 או ה- 5930G. במקרה שלך הייתי מעדיפה את ה-Vostro בגלל שצרכי המשחק אינם מאד גבוהים והוא מחשב קצת יותר איכותי ומגיע עם 3 שנות אחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה הכרטיס מסך : NVIDIA® GeForceTM Go 8400M GS with 128MB DDR2 dedicated graphic memory הוא כרטיס בעייתי??

יש עוד אופציה :של DELL

http://www.notebookclub.co.il/prod-studio-1535-t5750-ati.htm

או

של חברת HP עם מסף "14"(נגיד והתפשרתי על גודל המסך) וכרטיס מסך :Nvidia GeForce 9200M GS

http://www.buycenter.co.il/Product.asp?Pid=FM197EA&Cat2Cat1ID=7232&Cat2ID=9754&aff=Zap〈=he

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-Studio הוא מחשב צרכני מבריק. הוא אופציה אבל אם כבר אתה שוקל לוותר על הדרישה של מסך מאט אז המחשבים האחרים שציינתי יותר מוצלחים פשוט מכיוון שהם יתנו לך ביצועים יותר טובים במשחקים באותו המחיר (אלא אם כן מדובר על משחקים מאד פשוטים שבהם לא יהיה הבדל) על אילו משחקים מדובר?

ה-8400m GS נכלל בסדרת הכרטיסים של שהוכרו כסובלים מבעיה של חימום יתר. זה לא אומר שבהכרח תתקל בכזו בעיה (וכמובן שזה מכוסה ע"י האחריות) אבל זה כן אומר שיש סיכון מוגבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המשחקים שאני ישחק בהם : בעיקר כל הכדורגל Pro Evolution Soccer למינהם, משחקים בסגנון הזה לא יותר.

וחשוב שיהיה לי 3 שנות אחריות ושתהיה חברה אמינה.

הטושיבה נראה ממש טוב רק שהזיכרון שלו ממש קטן ואחרי ההגדלה אני כבר יגיע בערך למחיר של 6000 ש"ח.

תודה לך על התגובה המהירה והעזרה :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניחה שאתה מתכוון ל- הראשון? עם משחקים ברמה כזו אולי תרגיש הבדל בין כרטיס מסך בסיסי לכרטיס מסך יותר טוב אבל זה לא חיוני, ברוב המשחקים ברמה הזו תוכל לשחק על הגדרות טובות גם בכרטיס מסך בסיסי. למרות זאת אין ל-studio הרבה יתרונות על הטושיבה A200 ולכן הייתי הולכת על הטושיבה אם המחשב אמור לשמש גם למשחקים.

אתה יכול ללכת על משהו עם כרטיס מסך ברמה של ה-8400m gs או HD 3450.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ידוע לי על בעיה בדל של התחשמלות או משהוא כזה לפחות....

תנסה לראות את המחשב של MSI שגם טובים מאוד

http://computershop.co.il/product.asp?productid=1263&CatCode=315

יש לו גם בלו ריי אם תיתאמץ מעט יש גם סרטונים שמראים ונותנים המלצות עליו חמות

בכול מקרה אני הולך לקנות אחד כזה ....

תיתחדש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגובה שלי, מתוך ת'ראד מקביל..

אופציות אחרות עם מעבדים יותר חזקים וכרטיסי מסך טיפה חלש יותר - ATI HD3650

DELL Inspiron 1735

או ה-TOSHIBA P300-133

הם עולים 700 שקל יותר.. אבל מצד שני לטושיבה יש 36 תשלומים

המחשב ב-P1000 כמעט מתאים לך לדרישות והוא הכי טוב שתמצא בטווח הזה (אם אתה ממש לא רוצה באייבורי)..

מסך 17 אינצ', 3 ג'יגה זיכרון, דיסק 320 ג'יגה וכרטיס מסך שלוקח את כל מה שהציעו לך פה (הוא שני רק ל-9600)

36 תשלומים זה גם דיי נוח האמת

עריכה:

האופציה כי טובה בלי אייבורי מסתבר זה KSP..

יש להם את ה- Aspire 5930G באותו מחיר כמו באייבורי

יש לך שם מעבד טיפה פחות טוב (עדיין אחד לא רע בכלל T7350 אם אני זוכר נכון) וכרטיס מסך הרבה יותר טוב GF9600GT

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם נותנים את התמורה הטובה ביותר למחיר שהוא מבקש..

רק שהוא ביקש באופן מפורש 15.4".

מחשב עם מסך 17" שוקל בין 3 ל-4 קילו וגם תופס מקום רב. להתנייד עם מחשב כזה זה דבר לא הגיוני בעליל (מעבר ללהעביר את המחשב משולחן בחדר א' לשולחן אחר בחדר ב'). לכן צריך סיבה טובה מאוד כדי להעדיף מחשב כזה על מחשב קטן יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...