גוף קירור חדש-דחוף עד מחר! בבקשה - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גוף קירור חדש-דחוף עד מחר! בבקשה

McJ

Recommended Posts

בטמפרטורה כזו של מארז הייתי קונה מארז טוב דבר ראשון, תקנה כמו שלי, Chieftec Aluminum עם חמישה מאוררים,

כבר לא מייבאים לארץ את הדגם הזה אבל בחו"ל יש מלא חברות שמוכרות את המארזים האלו מאלומיניום ומאוררים שם זה גרושים....

ואני רוצה לראות אם הטמפרטורה בתוך המארז תעבור את ה-26 מעלות {לפחות אצלי זה לא עובר את ה-26 אפילו במאמץ,

ועל המעבד תשים SK7 + SF2 {גם כמו אצלי} והטמפרטורה של המעבד {AXP2100 AIUHB0307} תחת ל-2GHZ

עם באס של 181 במנוחה 33.5C ו-37 במאמץ שיא........

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ועל המעבד תשים SK7 + SF2

עם טמפרטורת מארז כמו שלו ממש אבל ממש גוף עם כמה שפחות נחושת ויותר אלומיניות וכאן בא הAX7 עם התשובה הזו כלומר הוא מסתדר מצויין עם טמפרטורות סביבה גבוהות כי הוא משולב מבסיס נחושת עבה בערך 8מ"מ והשאר אלומיניום בגובה 3.5ס"מ והוא ממש מפלצת קירור! תיקח אותו עם הSF2 למרות שאתה יכול גם להפעיל את הSF2 על חצי מהעוצה כי הAX7 גם מיסתדר עם עוצמות דחיפת אויר נמוכות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הצעתי לו לקחת גם מארז אלומיניום עם חמישה מאוררים וגם SK7 + SF2, בארצות הברית זה גרושים.

אבל תסכים איתי שהAX7 והSK7 מציגים אותם ביצועים ואפילו הAX7 מציג ביצועים זהים עם מאוורר יותר חלש..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל ה-AX7 יותר יקר {אפילו שזה לא הרבה הרבה יותר יקר אבל עדיין.......}

אם המארז שלך מאורר {כמו שלי} אז ה-SK7 יתן ביצועים הרבה הרבה הרבה יותר טובים מה-AX7

ואפילו יעקוף קצת את ה-SLK800.

זה כל הרעיון ב-SK7... להשים אותו במארז מאוד מאורר ולקבל ביצועים של היטסינק שיקר ממנו בהרבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

AX7 עם SF2 למארז ממוצע

SK7 עם SF2 למארז מאוורר=רועש/קר

שים לב בגרף העליון איך הSK7 מאבד את הביצועים כשהמאוורר על 52CFM הבדל של 3 מעלות!!

לעומת זאת ההבדל בAX7 הוא זניח באותה דחיפת אויר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...