שאלה על רזולוציה למסך 22 +4850.. לא יודע על איזה רזולוציה לשחק.. - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שאלה על רזולוציה למסך 22 +4850.. לא יודע על איזה רזולוציה לשחק..

asi1998

Recommended Posts

אז ככה אני לא יודע עד כמה חזק הכרטיס, האם אני צריך לשחק ברזולוציה הכי גבוהה במשחקים כבדים?

ומזה refresh rate? על כמה הוא אמור להיות?

תודה מראש!! אם זה לא קשור לפורום אז מצטער..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לשחק על הרזולוציה הכי גבוהה שמתאפשרת לך, ואם אתה רואה שהמחשב לא סוחב או שמקרטע, תוריד אותה עד שתיהיה מרוצה מהביצועים

לגבי ה-Refresh rate אצלי זה על 75 (המקסימום) אני לא ממש מבין בזה אז תחכה למי שכן...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה לשחק על הרזולוציה הכי גבוהה שמתאפשרת לך, ואם אתה רואה שהמחשב לא סוחב או שמקרטע, תוריד אותה עד שתיהיה מרוצה מהביצועים

לגבי ה-Refresh rate אצלי זה על 75 (המקסימום) אני לא ממש מבין בזה אז תחכה למי שכן...

הבנתי אותך אחי זה מה שאני יעשה.. מה נירלך 4850 +מסך 22 צריך לשחק ברוב המשחקים על הביצועים הכי גבוהים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קרייסיס מקרטע בהכל, אלא אם אתה מיליונר צעיר שיש לו מכונת יום דין ממוצעת שתריץ את קרייסיס.

הרעיון מאחורי הקטע הלא מובן שכתבתי קודם הוא, תוריד הגדרות. Mainstream יעבוד לך 100% חלק עם הכרטיס הזה, אלא אם המעבד ממש ממש ממש ישן [לא נשמע לי סביר]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אשאל ויכול להיות שהתשובה תבהיר הכל..

מה המעבד שלך?

יש לי מעבד חזק אחי e8400 המחשב נקנה לא מזמן..

גם משחקים חוץ מקרייסיס אני לא מפעיל על שיא ההגדרות זה הגיוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמ... תראה, לי יש E4500@2800MHZ שחלש בלא מעט מהמעבד שלך... ואני משחק קרייסיס VHIGH 1600X1200 ללא AA

לא יודע מה לעשות לא מעניין אותי כל כך הקרייסיס הבעיה גם במשחקים אחרים flat out למשל אני משחק לא על ההגדרות הכי גבוהות.

איזה מותקנים אצלך?

***דרך אגב למה בקרייסיס אני לא יכול לסמן תאופציה v.high?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בחיאת, תתמקד רק באחד מהדיונים שפתחת...

אני משתמש ב CCC8.9

צודק פשוט העבירו מפורום אחר..

גם אני משתמש בה, לא יודע אני לא מבין איך זה שאני לא משחק על ההגדרות הכי גבוהות לא בקרייסיס. שאני משחק בהם המשחק פשוט קורס אחרי כמה דקות.

יש לך אולי מושג מה הבעיה? לא ניראלי שהבעיה בכרטיס עצמו כי המשחקים עובדים יופי על רזולוציה יותר נמוכה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...