שבב הגברה לCMoy - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שבב הגברה לCMoy

ori14

Recommended Posts

אני בונה את הCMOY הראשון שלי, ואני מתלבט בין שלושה שבבי הגברה.

opa2132pa

opa2132p

opa2134pa

איזה מהם יתן לי את השיפור הכי טוב לאיכות הסאונד? אפילו אם ההבדל קטן ציינו מה טוב יותר, כי ההפרש במחיר קטן מאוד.

דרך אגב, ראיתי שלמגבר יש gain, ואם הוא יגיע לרמה מסוימת הוא יכול לשרוף IEM בעיקר, איך מורידים GAIN?

עוד שאלה, האם שימוש בנגדים וקבלים שנחשבים לטובים יותר, ולא ג'נריים (הבדל של דולרים בודדים בלבד לכולם ביחד) יתן שיפור באיכות הסאונד? משמעותי?

תודה לעוזרים,

אורי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מייעד את זה ל-IEM? אתה מודע לזה שה-cMoy מיועד ל-300אוהם ולכן IEM לא ינוצלו למיטב איתו, כן?

בכל מקרה, מדובר על מגבר זול ופשוט מאוד אז זו לא בעיה גדולה לבנות אותו. אני מציע לך ללכת על קבלים זולים יחסית, אך של חברה סבירה (גם אם על סדרה נמוכה שלהם) ככה לפחות תדע שהם יעמדו במתח שרשום עליהם.

gain אני מציע לך להשאיר על הסטנדרטי או להוריד טיפה אם אתה הולך להפעיל עם זה IEM.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הולך להשתמש איתו גם באוזניות עם ניגודיות גבוהה, אבל רק בנסיעות עם אבא או להתנייד איתן בבית, לא באוטובוס, למרות שהוא יכול לשפר גם את איכות הסאונד, ובגלל זה אני רוצה להשתמש בו עם IEM בנוסף, זאת בסך הכל ההתחלה, אני מתייחס לזה יותר כמשהו שאני אכנס איתו לתחום הזה וארחיב את הידע שלי.

בכל מקרה, מה שאמרתי על הGAIN זה נכון? אם בשימוש בIEM אני אנמיך במקור ובמגבר הGAIN ירד? כאילו זה מה שקובע את העוצמה? או משהו אחר וזה יכול לשרוף לי IEM על GAIN רגיל עם ווליום נמוך בשניהם? כי אני בסך הכל לא אוהב לשמוע חזק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרעשים הם רעשים סטטיים? אם כן זה תלוי בהגברה (עוצמה), לא?

אם לא, איזה GAIN אני אצטרך לשימוש בIEM 16אוהם אבל גם פול סייז בסביבות ה300 אוהם? ואיך מורידים? ההסבר בטנגנטסופט (האתר שקרפד נתן) לא היה לי ברור כ"כ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מכיר את המגבר הזה, ולכן לא יודע להגיד לך איזה גיין אתה צריך, ואיך משנים אותו. אמור להיות הסבר דיי פשוט של אילו ערכים לשים לכל נגד כדי לקבל מה שרוצים.

Anatoli.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...