אולמרט: "צריך לסגת כמעט מכל השטחים" - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אולמרט: "צריך לסגת כמעט מכל השטחים"

davidreznic

Recommended Posts

אפשר לדעת למה הוא אחראי למלחמת לבנון II? (אני באמת עוד לא שמעתי את הטענה הזו..)

הוא אולי אחראי לתוצעות שלה ע"י כך שהוא הציב את התולעת ושאר הדגנראטים הרופסים בעמדות מפתח בקדימה, והייה אחראי על מינוי רמטכ"ל מעפן, אבל למלחמה עצמה?!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן לי לנחש: אולמרט היה נגד המלחמה אבל פרץ, חלוץ (שבכלל היה מינוי של שרון ולא של אולמרט) ושאר הדגנראטים הרופסים הכריחו אותו?

אריאל שרון הוא אחד מראשי הממשלה הטובים שהיו למדינה המחורבנת הזאת

רק אם אתה חושב שדיקטטורה היא רעיון טוב. ייקח לנו הרבה מאוד זמן להתאושש מהמעשים המגונים ששרון עשה בדמוקרטיה שלנו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחד הטובים? ךםך

הדבר הטוב היחיד שהוא עשה זו ההתנתקות, למרות שהטיפול במפונים הוא פשוט בזיון לדעתי.

אה, והוא אחראי כמעט באופן בלעדי למלחמת לבנון השניה.

עזוב לא נריב, אבל אני מבין שהיית אמור לרשום שם LOL

:lol:

דרך אגב, שרון ומופז הם מלכים.

הלוואי ומופז היה חוזר להיות שר הביטחון, אז על כל פלוץ קטן של אנשי המדורה הם היו חוטפים בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הוא התעלם לחלוטין מההתקפות הבלתי פוסקות של חיזבאללה על גבול הצפון, במשך כל שש שנות הקדנציה שלו. הוא אפשר לחיזבאללה לשבת פיזית על גדר המערכת, מה שהוביל ישירות למלחמה. מי שלא סייר באזור באותה תקופה לא יכול לדמיין איפה היינו אנחנו ואיפה היה החיזבאללה, ומה הוא עשה שם (רמז: מגדלי התצפית שנמצאים שלושה מטרים מהגדר.. אז זהו, שמסתבר שהם לא היו שם בשביל היופי בסופו של דבר. איזה קטע אה?).

אם פעם אחת, פאקינג פעם אחת, הייתה מגיבה בצורה מסיבית על אחת ממאות ההתקפות של חיזבאללה שהתרחשו בשנים המדוברות, מאזן הכוחות היה משתנה באותו רגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאות התקפות?! ולמה לא שמענו על זה שום דבר?

הייתה את החטיפה הקודמת וכמה התקלויות בהר דב, אבל אני יודע על עשרות בודדות אולי, שצה"ל כן הגיב אליהן (אולי כמו שהייה צריך, אבל הגיב....)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חמש שנים, לא שש. ולא היו התקפות בלתי פוסקות, רוב הזמן הגבול היה שקט (אבל אני מסכים שהכתובת היתה על הקיר). ההתקפה החמורה מכולן היתה עוד בקדנציה של ברק, שגם בחר לא להגיב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאות התקפות?! ולמה לא שמענו על זה שום דבר?

כי לא כל דבר מפרסמים בתקשורת.

והגבול לא היה שקט אף פעם - אם עבר יום שבו החיזבאללה לא הפציץ מוצבים בהר דב, אז זה יום שהוא נערך לפיגוע אחר. בתקופה שאני שירתתי בחרמון (2004-2005), אפשר היה להגיע להר דב רק פעם בשבוע במקרה הטוב (אני לא מגזים), וגם זה - בשיירה משוריינת עם חיפוי טנקים, מחשש להתקפה של החיזבאללה. ואנחנו מדברים פה על בסיסים צה"ליים בתוך שטח . זה נראה לי אבסורדי שצבא יפחד להגיע לבסיסים שלו עצמו, אבל זו הייתה התוצאה של מדיניות ההכלה של שרון, שהובילה להתקפה של ה-12 ביולי.

אי שם בקיץ 2005 היה יום שהחיזבאללה הפציץ את כל הגזרה, מראש הנקרה ועד החרמון, במשך יום שלם. במוצב הסמוך (אסטרה למי שמכיר) נפלו 300 פצמ"רים. ה-highlight של התגובה הישראלית היה הסיקור של זה באולפן שישי בסוף אותו שבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...