יש לי בגרות ראשונה ביום ראשון ואני כל כך בלחץ!! אוףףף - עמוד 7 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בגרות ראשונה ביום ראשון ואני כל כך בלחץ!! אוףףף

JAMOOS GADOL

Recommended Posts

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מרחתי מחברת בחינה שלמה חלק א' וג 'לא היו בעיה אבל איזה שאלות תקעו בחלק ב' יוווו התעצבנתי חרשתי על גרמנצאיה ועל המרד הערבי הגדול בסוף תקעו שאלה מסכנה על התרבות והחינוך בגרמניה בקושי היה חצי עמוד על זה בספר בסוף אישהו נזכרתי אבל העצבנתי :asthanos:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ורשמתי בהצהרת בלפור שאחת הסיבות היו שעזר וייצמן פיתח את האציטון ובריטניה רצתה להודות לו :bash:

זה נכון.. בדיוק מה שאני רשמתי אבל הוספתי עוד מלא דברים אחרים כמו יהדות ארה"ב ורוטשילד וגם הגדודים העבריים

עריכה:

חחחחח רק עכשיו שמתי לב שרשמת עזר וייצמן ולא חיים וייצמן

אולי לא יורידו לך על זה כי הם היו קרובי משפחה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישהו יכול להגיד לי כמה סעיפים הוא כתב בשאלה על עיקרי חוזה וורסאי?

רשמתי שלושה אבל אני בטוח שהיו יותר :P

אבל חוץ מזה המבחן היה קל!!!!!!!!! סתם למדתי עליו!!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל פירטתם? אני לא ממש ידעתי איך לעשות את השאלה וגם היה הרבה זמן בסוף אז התחלתי לשפוך כל מה שזכרתי. פירטתי על כל שטח טריטוריאלי שהשתנה ועל כל מיני כלים צבאים וההגבלות שלהם.

מה שלא זכרתי בזמן המבחן הוא איפה נלחמו גדוד נהגי הפרדות במושג על הגדודים העבריים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היו הרבה חלקים שבהם סיפרתי ופירטתי ולא חילקתי לסעיפים כמו עם אנלגיה וצרפת. גם על הסיבות לגזירות ולמה הם לא עוררו תגובות סיפרתי הרבה וגם לא הזכרתי את כל מה שנאמר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובון הזה שווה לת*ת. אם הייתי מגיש כזאת בגרות הייתי נכשל. הם לא פירטו על כלום.

אגב, לדעתי השאלה על תוצאות סכסוך פאשודה מאוד בעייתית. יכולות להיות שלוש תשובות:

*צרפת נוסגה בעקבות חולשת הממשלה הצרפתית וסודן נכבשת ע"י בריטניה.

* ביסמארק מכנס את קונגרס ברלין כדי לקבוע חוקים למירוץ האימפריאליסטי.

* פיצוי הצרפתים בשטחים במדבר סהרה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...