יש לי בגרות ראשונה ביום ראשון ואני כל כך בלחץ!! אוףףף - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בגרות ראשונה ביום ראשון ואני כל כך בלחץ!! אוףףף

JAMOOS GADOL

Recommended Posts

יש משגיחים ויש משגיחים.

אני יודע שהרבה מאד מקלים ראש, במיוחד הסטודנטים שבנינו.

בכל מקרה, אנחנו לא יכולים להפסיק/לפסול בחינה, רק לדווח, ולרוב לא מדווחים, רק משתיקים תלמידים, אף אחד לא רוצה להרוס לכם את הבגרות.

אישית, אני בד"כ רק נועץ מבטים "מפחידים" (יש לתלמידים קטע מצחיק - ברגע שמישהו עושה משהו רע הוא ישר מסתכל על הבוחן במבט דאוג ובעצם מסגיר את עצמו...) ומשתיק באמת כאלה שמגזימים, עוד לא קרה לי, אבל אם אני אתפוס פתק יש מצב שאני אגיב בצורה יותר חמורה.

כמובן שיש משגיחים מחמירים שכן ידווחו עליך, וישנם גם מקרים מיוחדים ששבהם גם אני הייתי מדווח.

למשל - בבחינה הראשונה שהייתי בה, מישהו בכיתה אחרת הדליק סיגריה באמצע המבחן - ישר המשגיחות דיווחו לאחראית והוא סולק מהבחינה... ממש אדיוט.

בכל מקרה לא מומלץ להעתיק, אם מאשימים אותך בהעתקה ואתה יצא אשם (יש ועדת משמעת כזאת אם אני לא טועה) - והם ממש משווים בגרויות, יש רשימה של איפה כל אחד ישב ויש טכניקות שונות לגלות העתקות, במיוחד אם המשגיח דיווח על משהו חריג - העונש המקסימלי הוא שאתה לא יכול לגשת לאף בגרות במשך 5 שנים!

תחשוב על זה, זה לא כדאי, עדיף כבר לגשת למועד חורף או להשלים אחרי הצבא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אורי, בוא ננסח את זה ככה.

אם אני יכול לעשות 3 פראגים בסיבוב אחד עם HK33, אתה יכול להוציא ציון טוב בבגרות בהיסטוריה :)

R-O-F-L

עשית 3 פראגים בסיבוב אחד עם HK33?!?!? חחח אני גאה בך דן!!!

אמרתי לך כבר שבסוף תהיה טוב ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש משגיחים ויש משגיחים.

אני יודע שהרבה מאד מקלים ראש, במיוחד הסטודנטים שבנינו.

בכל מקרה, אנחנו לא יכולים להפסיק/לפסול בחינה, רק לדווח, ולרוב לא מדווחים, רק משתיקים תלמידים, אף אחד לא רוצה להרוס לכם את הבגרות.

אישית, אני בד"כ רק נועץ מבטים "מפחידים" (יש לתלמידים קטע מצחיק - ברגע שמישהו עושה משהו רע הוא ישר מסתכל על הבוחן במבט דאוג ובעצם מסגיר את עצמו...) ומשתיק באמת כאלה שמגזימים, עוד לא קרה לי, אבל אם אני אתפוס פתק יש מצב שאני אגיב בצורה יותר חמורה.

כמובן שיש משגיחים מחמירים שכן ידווחו עליך, וישנם גם מקרים מיוחדים ששבהם גם אני הייתי מדווח.

למשל - בבחינה הראשונה שהייתי בה, מישהו בכיתה אחרת הדליק סיגריה באמצע המבחן - ישר המשגיחות דיווחו לאחראית והוא סולק מהבחינה... ממש אדיוט.

בכל מקרה לא מומלץ להעתיק, אם מאשימים אותך בהעתקה ואתה יצא אשם (יש ועדת משמעת כזאת אם אני לא טועה) - והם ממש משווים בגרויות, יש רשימה של איפה כל אחד ישב ויש טכניקות שונות לגלות העתקות, במיוחד אם המשגיח דיווח על משהו חריג - העונש המקסימלי הוא שאתה לא יכול לגשת לאף בגרות במשך 5 שנים!

תחשוב על זה, זה לא כדאי, עדיף כבר לגשת למועד חורף או להשלים אחרי הצבא.

אתה חושב שלדבר עם הבוחנים/משגיחים ככה בסבבה לפני המבחן כדי שיכירו אותי כזה זה רעיון טוב (יענו ואז במקרה של חס וחלילה ספק הם ירחמו עלי..? )

ועוד משהו: כמה משגיחים/בוחנים (מה ההבדל?) יש בכיתה?

ודבר אחרון: כמה כסף עושים משגיחים? שחר מינימום? חחח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוחן/משגיח סה"כ עניין של סמנטיקה.

יש משגיחים בני 24 ויש משגיחים בני 64 ככה שלא תמיד תוכל להסתחבק... וגם, יש כאלה שזה סתם מעצבן אותם אם מסתחבקים איתם יותר מידי.

בכיתה עם פחות מ20 תלמידים יש משגיח אחד ועל כיתות יותר גדולות יש שניים, אם אפשר גבר אחד ואישה אחת (בגלל שצריך ללוות כל מי שהולך לשירותים).

אבל לרוב יש הרבה יותר נשים זקנות מכל השאר. כאלה שזו השנה ה15 שהן משגיחות, שום טריק לא יעבוד עליהן.

לגבי שכר, שכר נמוך, בערך 21-22 ש"ח.

אבל זה יותר טוב מכלום, אין לי זמן לעבוד עבודה נורמלית בתקופת מבחנים (אני מדבר על מבחנים של האוניברסיטה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

tomB, אז אתה נותן להעתיק ?

בבחינת הבגרות האחרונה שלי בתנך שהיתה ממש בית זו*ות הבוחנת העלימה עיין ונתנה לדבר אחד עם השני רק לא להגזים ולהתחיל לטייל בכיתה

הבחינה הראשונה תמיד מלחיצה כצת אבל זה רק ב 5 דקות הראשונות אחרי זה אתה מתחיל להרביץ תשובות (במידה ואתה יודע ???)ולא שם לב לדברים אחרים

אני כבר מזמן הפסקתי להתרגש מהבחינות לפני כמה חודשים היה לי את הבגרות באנגלית של 5 יחידות קמתי מוקדם ב 10 בערך כדי להיות עירני ב12 וחצי שוב הרגשתי עייף אז חזרתי לישון (וישנתי כמו תינוק :saint:)קמתי 10 דקות לפני התארגנתי לאט והלכתי...הגעתי באיחור

של 10 דקות ככה שאתה רואה שזה עובר לך

אה ד"א המשגיח בבגרות באנגלית תיקן לי שתי טעויות בבחינה ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תפחד גם אני עושה את הבגרות ביום ראשון ראיתי בגרויות של שנים קודמות והם ממש קלים יש הרבה בחירה!

עם אתה רוצה יש לי קובץ של כול החומר מסוכם מהמורה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אל תהיה כל כך לחוץ אם אתה מתכוון לבחינה בתע"י יש מספיק בחירה, לא תידע משהו ישר לשאלה הבאה מקסימום תחזור אח"כ לשאלה הזאת.

נ.ב

הזכרת לי שאני צריך לחזור לגג ולחרוש :) :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה משהו מוזר...היה משגיח אחד קבוע בכל הבחינות בגרות שלי, כנראה סטודנט, כי הוא נראה יחסית צעיר.

בכל מקרה, הוא נתן לנו להעתיק חופשי, ואפילו עמד על מפתן הדלת להשגיח שהאחראית, או מנהלת החטיבה לא יפתיעו פתאום.

וזה קרה ברוב הבחינות שלי...עכשיו, אני לא ניצלתי את זה כל כך, כי לא הייתי צריך להעתיק כל כך, חוץ במתמטיקה שהשוותי תשובות.

בקיצור, היה בית זונות רציני, וזה לגמרי ערער את ערך בחינות הבגרות בעיני. :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי זה משהו מוזר...היה משגיח אחד קבוע בכל הבחינות בגרות שלי, כנראה סטודנט, כי הוא נראה יחסית צעיר.

בכל מקרה, הוא נתן לנו להעתיק חופשי, ואפילו עמד על מפתן הדלת להשגיח שהאחראית, או מנהלת החטיבה לא יפתיעו פתאום.

וזה קרה ברוב הבחינות שלי...עכשיו, אני לא ניצלתי את זה כל כך, כי לא הייתי צריך להעתיק כל כך, חוץ במתמטיקה שהשוותי תשובות.

בקיצור, היה בית זונות רציני, וזה לגמרי ערער את ערך בחינות הבגרות בעיני. :-\

חחחחח חפיף אחי! כולה בגרות (כן אני בטוח שאני מתכוון למה שאני אומר..)

בכל מקרה מה אכפת לך כל עוד עברת את הבחינות? הרי כולנו נמות בסוף ;D

ולכל אלה שרוצים סיכומים יש לי דברים מעולים, יענו חבלכם על הזמן אתם בטוח עוברים :)

בואו לאיי סי קיו שלי אני אביא לכם: 156349138

ואגב אני כבר ממש לא מפחד מהבגרות, כאילו אני אומר לעצמי, עכמו שהזכרתי מקודם, שכולנו נמות בסוף ומתישהוא, אז זה מעלה לי את הביטחון! :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...