יש לי בגרות ראשונה ביום ראשון ואני כל כך בלחץ!! אוףףף - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי בגרות ראשונה ביום ראשון ואני כל כך בלחץ!! אוףףף

JAMOOS GADOL

Recommended Posts

יום ראשון אני הולך לעבור את הסיוט (כמו שהרבה קוראים לה)- בחינת הבגרות!

זה הולך להיות הסטוריה ואני ממש ממש מפחד!!!

כאילו יש לי מגן 89 (בצדק) ועברתי את המתכונת ב 91

אבל זה לא קשור, כי אני יותר לחוץ נפשית כזה, זה מפחיד אותי שאני לא אדע כלום אחטוף בלאק ואני אצטרך לעבור מועד חורף מזדיין!

השעה עכשיו אחת עשרה ועוד לא התחלתי ללמוד בכלל...

מה אתם עושים כדי להרגע לפני בחינה חשובה? יש לכם טיפים לתת לי? (בין אם זה לפני הבחינה, בבית בזמן הבחינה וכו')

אני ממש אשמח, כי אני כבר מתחיל להרגיש את הרגליים הרועדות כשיחלקו את הטפסים ביום ראשון :'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

היי, גם אני עושה את הבחינה הזאת! וגם בשבילי זו בחינת בגרות ראשונה! וגם אני לחוץ ביותר....

ולא הבנתי, עוד לא התחלת ללמוד לבחינה בכלל בכלל??????

אהה וגם אני אשמח לקבל טיפים מועילים ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני הייתי לחוץ מבחינת הבגרות הראשונה שלי (שהיתה גם הסטוריה ;)) אך אל תדאג, ברגע שתקבל את חוברת הבחינה

ותראה את השאלות אני בטוח שתרגע, זאת בהנחה ואתה יודע את החומר ;) (ולפי הציון שלך נראה כי אתה מתמצא בחומר).

יהיה לך גם מים לשתות בבחינה, תשתה כמה שיותר כי המים עושים את הבן אדם צלול יותר.

אז אל תדאג.. ותזכור - זאת רק בחינה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש בראשון בהיסטוריה אבל הייתה לי כבר בגרות בפסקל.

אל תדאג זה בול כמו בחינה רגילה רק בחוברת קטנה ואתה עונה במחברת, תאמין לי יותר נוח אפילו מבחינה רגילה.

בפסקל היינו יכולים לשלוח שאלות לחדר מורים (לא ממש לגבי השאלות אלא הבהרות כמו ששואלים מורה בכיתה) וזה מוריד את הלחץ - לא יודע אם יש את זה בהיסטוריה.

הבגרות בהיסטוריה היא שעתיים או שלוש? או שעתיים וחצי?

עריכה - מה? איזה מים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון עוד לא התחלתי ללמוד לבגרות

אבל אני עוד זוכר קצת מהמתכונת שהיתה לפני שבועיים...

אז מחר אני אחרוש קצת ואקווה לטוב...

מים? יענו שאני אביא מים? או שמביאים לי מהביצפר (אנערף..)?

ואיזה עוד טיפים יש לכם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מביאים לך ג'ריקן לכיתה. אבל אתה יכול להביא גם מים מהבית.

מותר לכתוב רק בעטים ואם אני לא טועה אסור לכתוב באדום, אז תביא לך 2 עטים מאותו הצבע, למקרה ולאחד מהם יגמר הדיו.

אממ... טיפים.. תראה הטיפ הטוב ביותר הוא פשוט לדעת את החומר.. וסך הכל היסטוריה זהו מקצוע בעל גוונים רבים

כלומר אין תשובה מפורשת כמו במטמטיקה, ככה שאם אתה לא בטוח באיזה שאלה תנסה לפלסף, סביר להניח שהבוחן יתן לך משהו על זה.

מותר לך גם לצאת לשירותים ככה שאל תחזיק את זה אם זה מגיע, זה רק יפריע לך :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל כמה עצות מאחד שעבר את הבגרויות מזמן ועכשיו כסטודנט משגיח פה ושם בבגרויות (ואני משגיח גם בבגרות בהסטוריה) -

1 - במוצ"ש - אל תלמד, תנקה את הראש, תנוח קצת ותלך לישון בראש נקי.

2 - בבוקר של הבחינה רק תעבור על נקודות בחומר שאתה יודע שאתה לא זוכר מושלם, עדיף דברים קטנים שקל לשכוח או להתבלבל בהם כמו תאריכים, שמות וכו'.

בכלל, אל תתעורר בדיוק לפני הבחינה, תתעורר מספיק זמן לפני, תתקלח, תאכל משהו קטן, הכל כדי שתהיה לגמרי מאופס בבחינה.

3 - תבוא לבחינה עם בקבוק ליטר וחצי מים קרים - יש בתי ספר שמחלקים מים בכיתות, יש כאלה שלא.

4 - תביא איתך משהו לא רועש לכרסם (לא ביסלי וכאלה, אלא פירות, שוקולדים, מסטיקים או משהו מתוק אחר) זה עוזר להתרכז והסוכר עוזר לעירנות.

5 - אל תשכח להביא שעון, לא נותנים לשים פלאפונים על השולחן גם לא רק בתור שעון.

6 - אל תעצבן את המשגיח. :smoke: אנחנו בסה"כ אנשים נחמדים (בד"כ) שמנסים לגרד עוד קצת כסף בשביל לסגור את החודש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני לחוץ לאללה

למרות שאני מתכונן די רציני אחרי זה ששואלים אותי על זה אני בקושי זוכר

זה ממש מוזר אבל במבחן אני כן זוכר נראה לי שפשוט בגלל שלמדתי היום המון אז אני ממש מעורפל

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז אל תדאג.. ותזכור - זאת רק בחינה.

אני לא מסכים עם האימרה הזאת.

זה לא "רק בחינה" ! זאת בחינת בגרות שמכריעה בקשר להמשך החיים!

damm! למה אנחנו צריכים לעשות את הבחינה המטומטמת הזאת, יא אללה....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עושה ביום ראשון את המבחן, לא הבגרות הראשונה שלי.

דבר ראשון. אם אתה בלחץ אז אתה לא חושב שהגיע הזמן ללמוד? אם היית מתחיל ללמוד לפני מס' ימים היית כבר היום מוכן לבגרות ומשאיר את היום האחרון להתמקדות על דברים מסובכים.

המבחן עצמו הוא ב14:30 ויהיה כשעתיים. יש מספיק זמן להתעורר ולהיות עירני ומספיק זמן במבחן להזכר בדברים.

אצלנו בבית ספר הביאו בקבוקי מיץ במבחן במיתוג, נראה לי שיעשו ככה גם עכשיו אבל בכל זאת אני אביא מלאי מסטיקים ושוקלד. (לא לשכוח לכבד את כולם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קבל כמה עצות מאחד שעבר את הבגרויות מזמן ועכשיו כסטודנט משגיח פה ושם בבגרויות (ואני משגיח גם בבגרות בהסטוריה) -

1 - במוצ"ש - אל תלמד, תנקה את הראש, תנוח קצת ותלך לישון בראש נקי.

2 - בבוקר של הבחינה רק תעבור על נקודות בחומר שאתה יודע שאתה לא זוכר מושלם, עדיף דברים קטנים שקל לשכוח או להתבלבל בהם כמו תאריכים, שמות וכו'.

בכלל, אל תתעורר בדיוק לפני הבחינה, תתעורר מספיק זמן לפני, תתקלח, תאכל משהו קטן, הכל כדי שתהיה לגמרי מאופס בבחינה.

3 - תבוא לבחינה עם בקבוק ליטר וחצי מים קרים - יש בתי ספר שמחלקים מים בכיתות, יש כאלה שלא.

4 - תביא איתך משהו לא רועש לכרסם (לא ביסלי וכאלה, אלא פירות, שוקולדים, מסטיקים או משהו מתוק אחר) זה עוזר להתרכז והסוכר עוזר לעירנות.

5 - אל תשכח להביא שעון, לא נותנים לשים פלאפונים על השולחן גם לא רק בתור שעון.

6 - אל תעצבן את המשגיח. :smoke: אנחנו בסה"כ אנשים נחמדים (בד"כ) שמנסים לגרד עוד קצת כסף בשביל לסגור את החודש.

אהבתי ! תודה! :)

אבל אני חייב לשאול אותך משהו בתור משגיח: נגיד ותראה מישהו מעתיק בבחינה (או משתמש בשליפים או שואל מישהו או לא יודע מה..) אתה תעשה אם זה משהו? הרי זה לא שעוקבים אחריך.. יענו תהיה "מניאק" ותהרוס לו חלק מהחיים, או שתעלים עין..

כאילו מה אכפת לכם, הבוחנים, אם יעתיקו..?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...