שלום לכולם. רצית להראות לכולם איך המערכת שלי מריצה Crysis Warhead על מקסימום - משחקי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שלום לכולם. רצית להראות לכולם איך המערכת שלי מריצה Crysis Warhead על מקסימום

ArtyPP

Recommended Posts

אחרי כמה דיונים מעצבנים מי אנשים שלא מאמינים לי החלטתי לעלות כמה על איך המשחק עובד אצלי. המערכת שלי בצד כמו שאתה רואים, ביכלל ללא OC אז ככה אני יראה של המשחק על ההגדרות הכי גבוהות במערכת שלי :smile1: ללא OC ובדרך יבואו אחרי OC :xyxthumbs: תהנו :cool2:

כל ההגדרות עומדות על High ורזולוציה 1280X1024 פילטרים X16 ו VSYNC

crysis1280x1024x16vsencwb7.th.jpgthpix.gif

crysishighny1.th.jpgthpix.gif

crysishighfrongamelt8.th.jpgthpix.gif

עכשיו הכל על ההגדרות הכי גבוהות V-High -1280X1024-X16-VSENC

crysisvhighfs9.th.jpgthpix.gif

crysisvhighfromgameuk7.th.jpgthpix.gif

crysisvhighafterexplosigf4.th.jpgthpix.gif

crysisvhighbigexplosionhr4.th.jpgthpix.gif

זהו בינתיים זה הכל בהמשך היום יבואו עוד אחרי שאני יבצא OC למעבד ולכרטיס מסך :xyxthumbs: תגובות ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. אני לא משוויץ אני רק מראה למה מערכת כמו שלי מסוגלת, אתה מבין ? הרבה אנשים קונים כרטיסים כמו HD4850 או GF9800GTX+ ולא מבינים למה לא עובד להם כמו שצריך, ואני מראה פו כרטיס GF9600GT שנחשב לכרטיס ברמה בינונית ואיך הוא מריץ לי תמשחק, אתה מבין ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי. אני לא משוויץ אני רק מראה למה מערכת כמו שלי מסוגלת, אתה מבין ? הרבה אנשים קונים כרטיסים כמו HD4850 או GF9800GTX+ ולא מבינים למה לא עובד להם כמו שצריך, ואני מראה פו כרטיס GF9600GT שנחשב לכרטיס ברמה בינונית ואיך הוא מריץ לי תמשחק, אתה מבין ?

מבין אחי...

אני בכל אופן מבסוט בשבילך.=]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו אתם מפגרים או מה ? ניראה לכם ש10 עד 20 FPS זה שחיק ? רק הראתי לאנשים שיש להם HD4850 שכרטיס כמו GF9600GT מריץ תמשחק הזה טוב יותר על ההגדרות האלו :xyxthumbs:

אחי מה עישנת? רוצה אני אראה לך איך HD4850 מריץ ת'משחק על VERY HIGH ב1680 על 1050?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...