Ezcool 500W כנראה לא מחזיק,יש ריסטרטים. מה עושים? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Ezcool 500W כנראה לא מחזיק,יש ריסטרטים. מה עושים?

barzanger

Recommended Posts

אני ממש לא מרוצה מהספק 500W של EZCOOL אמרו לי שהוא ספק טוב ביחס למחיר לא ג'נרי ומתאים למפרט שלי

עכשיו יש לי בעיה איתו וזה הרעש בדקתי והוא זה שעושה רעש שאר הקירורים שקטים מה אני עושה?

בנוסף אני רוצה לדעת האם הוא מספיק בכלל למערכת שלי (בצד) כי יש משחקים שאני מפעיל לוחץ על אחד הכפתורים להתחיל משחק והוא עושה לי ריסט

שאלה אחרונה נראה לכם שאני יכול להחזיר אותו לקבל זיכוי ולקחת אחד אחר או שמאוחר מידי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי יודע אם הוא מתאים למפרט, הוא סה"כ קרוב לג'נרי ואין עליו אפילו פרטים בסיסיים.

ואחלה שאתה לא מרוצה, אבל מי אמר לך לקנות אותו? בטוח לא אני.

ולגבי החזרתו - אם תספר לי שהם הסכימו לקחת אותו חזרה אחרי שהוא בשימוש ולתת לך זיכוי לרכישת אחד חדש אני פשוט לא אאמין

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמרו לי בחנות (אם חשבת שאני בא בטענות אליכם אז לא) שהוא מתאים ואפילו יותר אבל אני לא בטוח לגבי זה בגלל הקריסה שהוא עושה בהפעלת משחקים מסויימים האם יש פה מישו שמבין ויכול לומר לי תשובה האם הוא מתאים או לא?

ומי שיש לו פתרון לרעש אני ישמח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו חנות זו?

בכל אופן בחנות חירטטו. נניח והוא יכול להחזיק (מה שהם לא יכולים לדעת בוודאות) הוא סתם לא משהו.

הפיתרון לרעש? לקנות ספק חדש ועל הדרך לקבל משהו נורמאלי,איכותי,עם נצילות גבוהה וביצועים טובים.

זה מה שקורה שמתייעצים אחרי שקונים. אם היית מתייעץ קודם היתי מניעים אותך מהקנייה של הספק הזה וכך לא הית מבזבז כסף לחינם

בכל אופן, שנה את הכותרת כך שיבינו ממנה מה אתה בא לשאול/להגיד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזו חנות זו?

בכל אופן בחנות חירטטו. נניח והוא יכול להחזיק (מה שהם לא יכולים לדעת בוודאות) הוא סתם לא משהו.

הפיתרון לרעש? לקנות ספק חדש ועל הדרך לקבל משהו נורמאלי,איכותי,עם נצילות גבוהה וביצועים טובים.

זה מה שקורה שמתייעצים אחרי שקונים. אם היית מתייעץ קודם היתי מניעים אותך מהקנייה של הספק הזה וכך לא הית מבזבז כסף לחינם

בכל אופן, שנה את הכותרת כך שיבינו ממנה מה אתה בא לשאול/להגיד

התייעצתי לפני ואמרו לי שהוא לא כזה גרוע כמו שאתה מדבר עליו דבר שני איך אני יכול לבדוק אם הוא מספיק עכשיו שאני לא יקנה סתם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ממש יכול לבדוק.

כעיקרון אם המחשב עושה לך ריסטרטים כשהוא במאמץ מלא רוב הסיכויים שזה הספק (בהנחה ואין בעיה בלוח וכו').

ואני בפעם האחרונה מבקש שתשנה את הכותרת בהתאם לחוקים.

מעניין מאוד שקראת את מה שכתבתי אבל מהחלק הזה התעלמת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ממש יכול לבדוק.

כעיקרון אם המחשב עושה לך ריסטרטים כשהוא במאמץ מלא רוב הסיכויים שזה הספק (בהנחה ואין בעיה בלוח וכו').

ואני בפעם האחרונה מבקש שתשנה את הכותרת בהתאם לחוקים.

מעניין מאוד שקראת את מה שכתבתי אבל מהחלק הזה התעלמת.

ספק ממוצע ביותר קרוב מאוד לשאר הספקים הגנריים ...

בקיצור ממש לא מציאה בכמה קניתה אותו ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יכול להביא אחרי שהדיון יפתח.

למה הוא ננעל אתה שואל? תקרא (עד הסוף) את כל ההודעות שלי ותבין לבד.

ננעל.

שתרצה להתייחס לחוקים שלח לי ה"פ ושנה מייד את הכותרת לאחר שיפתח.

הדיון נפתח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחי זה מה שקורה שחוסכים... גם לי הייתה אותה בעייה שקניתי כרטיס מסך פשוט קניתי ספק חדש וכן כן גם אני רציתי לחסוך עלויות אבל גם שהציעו לי איזי קול אמרתי לא כאילו איבורי ממליצים אותו אז זה כבר אומר שהוא חרה... מצטער שזה קרה לך בכל מקרה תבדוק אם אתה יכול להחזיר אותו... ותקנה חדש אין מה לעשות אחי אני כל היום חורש לגבי רכיבים ואם אתה רוצה אמינות אתה חייב להוסיף קצת כסף... מקווה שיסתדר לך אחי ואם אתה צריך המלצה על ספק רק תבקש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מחליף לספק אחר ובודק או לחילופין שולל כל רכיב אחר אבל זה הרבה יותר מסובך ולא וודאי במאה אחוז.

תנסה לקחת ספק ממחשב אחר או מחבר, להריץ כמה בדיקות מאמץ במשך כמה שעות ולראות מה קורה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...