המלצה לאוזניות - אודיו וקולנוע ביתי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה לאוזניות

thebestof2005

Recommended Posts

אממ אז ככה...

פעם הייתי נכנס וקורא פה הרבה, אבל הרבה זמן עבר ולא ממש יצא לי לאחרונה להכנס ולבדוק דברים חדשים...

יש לי שתי שאני משתמש בהן כבר המן זמן:

Koss Sportapro ו- PX 100. שניהן באותה תקופה שקנייתי אותן היו מעולות לכל ערך מידה...אני עדיין מרוצה מהן עד השמים, פשוט לא רוצות להיהרס לי חח...

השאלה היא, אם יש טעם להתחיל לחפור ולחפש דברים אחרים? אני לא מעוניין בדגם אחר או דברים כאלה (ממש לא תומך נלהב של ה IN EAR, וגם לא של הכפתור למיניהן), פשוט אני רוצה לדעת אם יש הבדל בין האוזניות הללו לאזוניות חדשות שיצאו בשוק... כמובן שאני מדבר על האיכות...

הנגן שהשתמשתי בו עד לא מזמן הוא MICRO, עד שאחי גמר עליו....ועכשיו נגנים מזדמנים כל מיני קטנים כאלה למיניהם..למרות שבקרוב אני מתכנן להשקיע בנגן חדש...

אשמח להסברים מלומדים ממכם...

המשך יום טוב וסופש נעים לכולם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

העסק קצת מוגבל שמדובר באוזניות קשת לנגנים ניידים.

מעבר לפורטה פרו, שהן מצויינות דרך אגב, האוזניות כבר ביתיות וגדולות מדי לשימוש בחוץ (יש את המפגרים כמוני שישתמשו בביירדינמיק בחוץ אבל זה כבר ממש יקר).

לAKG יש כל מיני דגמים חדשים שנראים מצויין, השאלה איך הם נשמעים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אתחיל להסתובב עם דיגי גדולות כאלה ברחוב, לא הקטע שלי. זה אחת הסיבות למה קניתי את הספורטה פרו ולא את הפורטה פרו שניראות פשוט על הפנים...

בכל מקרה...אם יש למישהו הצעות ספציפיות לאוזניות שאני יכול להשתמש, זה יעזור...

ובכלל דעות בעניין..על התפתחות (אם בכלל הייתה כזאת) של מלפני כמה שנים ועד עכשיו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...