הזעת יתר - אובד עצות - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הזעת יתר - אובד עצות

asafgolan

Recommended Posts

בשנים האחרונות אני סובל מהזעת יתר בעיקר באיזור בית השחי. ניסיתי כל דאודורנט אפשרי כולל דאודורנטים "רפואיים" כמו חלבלין ואניהדרול פורטה, ובכולם התוצאה היתה אותו דבר - עיגולי זיעה בעלי קוטרים מפלצתיים בבית השחי. מה אפשר לעשות?

שמעתי גם שיש ניתוח שמבטל לחלוטין את ההזעה בבית השחי. אפשר קצת פרטים עליו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 43
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בשנים האחרונות אני סובל מהזעת יתר בעיקר באיזור בית השחי. ניסיתי כל דאודורנט אפשרי כולל דאודורנטים "רפואיים" כמו חלבלין ואניהדרול פורטה, ובכולם התוצאה היתה אותו דבר - עיגולי זיעה בעלי קוטרים מפלצתיים בבית השחי. מה אפשר לעשות?

שמעתי גם שיש ניתוח שמבטל לחלוטין את ההזעה בבית השחי. אפשר קצת פרטים עליו?

דאודורנטים לא מפסיקים זיעה,הם רק מונעים מהחיידקים שמפיצים את הריח להתפתח בתוכה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשת בדאודורנט חלבין או קרם?

תקנה את הקרם ותמרח אחת לשבוע באיזורים, אם זה לא עוזר עם כמות קטנה (בערך אצבע, בעדינות) אז שים כמות גדולה יותר(אחת-שתי אצבעות עם כמות גדושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השתמשתי בקרם של החלבלין או איך שלא קוראים לזה... מיותר לציין שזה לא עזר.

יש מולי שני ספיד סטיק שונים ובשניהם כתוב במפורש שבין השאר הם מגנים מפני זיעה בנוסף לריח. חוץ מזה, האנהידרול פורטה הוא דיאודורנט שמיועד ספציפית להזעת יתר ואמור לחסום את בלוטות הזיעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון - תקרא מה רשום על דאודורנטים - דאודורנט ואניפרספירנט, כלומר הוא מונע ריח והזעה, כמובן שזה לא חסום לגמרי את הנקבוביות בעור אבל הם כן מונעים הזעה. בדאודורנטים יש אלומיניום כלאוריד או נגזרת אחרת של אלומיניום בשביל לחסום את הנקבוביות בעור ולדכא את ההזעה, בגלל זה המון "טבעונים" אומרים שדאודורנטים זה מסוכן לבריאות, שאפשר להגיד שזה נכון במידה מסויימת אלומיניום הוא ניורו רעלן ומסרטן, ולא זה לא אומר שאם תחזיקו מוט אלומיניום יקרה משהו מדובר על תגובות עם הגוף ברמה מולקולארית בדיוק כמו כל הרעלת מתכות או חומרים כבדים אחרת, לנחושת, כספית, עופרת, זהב וכמעט כל יסוד כבד אחר יש השפעה דומה על הגוף.

הדאודורנטים הטבעיים כביכול לא מכילים אלומיניום או מתכות אחרות, רובם הם פשוט מים בושם וכהל כלשהו, חלקם מכילים שמנים בשביל לחסום את הזעה, אבל בכלליות הם חסרי תועלת לגמרי יחסית לדאודורנט רגיל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נכון - תקרא מה רשום על דאודורנטים - דאודורנט ואניפרספירנט, כלומר הוא מונע ריח והזעה, כמובן שזה לא חסום לגמרי את הנקבוביות בעור אבל הם כן מונעים הזעה. בדאודורנטים יש אלומיניום כלאוריד או נגזרת אחרת של אלומיניום בשביל לחסום את הנקבוביות בעור ולדכא את ההזעה, בגלל זה המון "טבעונים" אומרים שדאודורנטים זה מסוכן לבריאות, שאפשר להגיד שזה נכון במידה מסויימת אלומיניום הוא ניורו רעלן ומסרטן, ולא זה לא אומר שאם תחזיקו מוט אלומיניום יקרה משהו מדובר על תגובות עם הגוף ברמה מולקולארית בדיוק כמו כל הרעלת מתכות או חומרים כבדים אחרת, לנחושת, כספית, עופרת, זהב וכמעט כל יסוד כבד אחר יש השפעה דומה על הגוף.

הדאודורנטים הטבעיים כביכול לא מכילים אלומיניום או מתכות אחרות, רובם הם פשוט מים בושם וכהל כלשהו, חלקם מכילים שמנים בשביל לחסום את הזעה, אבל בכלליות הם חסרי תועלת לגמרי יחסית לדאודורנט רגיל.

קיבלתי. אתה צודק - אני טועה, למרות שדפקת חתיכת סטייה מהנושא.

בכל מקרה, דיאודורנט קונבנציונלי לא יעזור לי בין כה וכה. אני מחפש המלצות על תכשירים מונעי הזעה כגון אניהדרול פורטה (שלתקופה מסוימת עבד לא רע, אבל הבית שחי שלי כאילו נהיה "חסין" אליו).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...