התקנת MSG PLUS! לMSN 5 והצרות שהיא גרמה כביכול. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התקנת MSG PLUS! לMSN 5 והצרות שהיא גרמה כביכול.

1

Recommended Posts

יש לי MSN MESSENGER 5 והיום החלטתי להתקין את הגירס החדשה של MSG PLUS!. בסוף ההתקנה הוא שאל אם אני מסכים לרישיון

של התקנת תוכנה נוספת שהיא בעצם SPYWARE.

אני ביטלתי משם את הוי, ובסוף מחקתי תתוכנה, עכשיו אני לא יודע אם לסמוך על התוכנה שהיא לא התקינה לי SPY ורשום בפורומים

שאפילו סריקה בספיי בוט וב ADAWARE לא תעזור כי הוא לא ימצא אותם.

האם למישהו יש מושג איך אני יכול להסיר אותם אם בכלל הם הותקנו לי על המחשב? דרך אגב אני ביטלתי את הוי אז יש סיכוי שהוא בכל זאת התקין?

דרך אגב אמרו לי שהSPY שהוא התקין קשורים לLOP.COM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה מידע על מה שאני מדבר אבל האנגלית שלי לא 100 אחוז ולא הבנתי שם מה עליי לעשות כדי להסיר!

http://www.neowin.net/comments.php?id=11686&category=main&highlight=plus%21

על זה בדיוק אני מדבר, תקראו ותראו אם מצאת מידע איך להסיר במקרה שאשרתי לו להתקין את הSPONSER.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא אני ראיתי שהם אומרים שSPYBOT ו ADAWARE לא יכולים להסיר את זה.

"No single parasite has caused as many support threads at our message boards as lop.com (although Xupiter comes close). Ad-aware, Spybot, and all other spyware removal programs target several older variants of lop.com. It now comes in a version that is nearly impossible to detect automatically. It uses randomly named files, randomly generated CLSID identifiers, and uses activex installation methods that let them update all of their installers at once."

http://www.spywareinfo.com/newsletter/archives/june-2003/3.php

אז איך להסיר אותו ? :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז כמו שאמרתי בהתחלה: לך להוספה הסרה וחפש LOP או NEWNET או משהו שאתה לא מכיר ואז תסיר את זה. יש לזה הגנה נגת הסרה של תוכנות ובגלל זה הוא יבקש ממך לעשות מין רישום מספרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כנראה שלא קראת את הכתבות עם הקישור ששמתי.

לתוכנה אין הסרה, בדקתי, אך הקטע הוא שאני גם לא בטוח שהMSG PLUS! התקינה לי בכלל את התוכנת ריגול...

איך אני אוכל לדעת אם היא התקינה לי את התוכנת ריגול שלה?

כי אני כמעט בטוח שכשהתוכנה שאלה אם אני רוצה להתקין את התוכנה הנוספת אז ביטלתי את הוי ברישיון ואז סגרתי.

אבל אני רוצה להיות בטוח שלא הושתלה לי התוכנה :-\ כדי להיות רגוע שלא מרגלים אחריי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...