אלו המודים שאני רוצה לעשות... אני צריך את עזרתכם באיתור חלקים... - עמוד 2 - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אלו המודים שאני רוצה לעשות... אני צריך את עזרתכם באיתור חלקים...

Mda101

Recommended Posts

נראה לי שיש בתכנית שלך בעיה ששווה לך לשקול לפני שאתה עושה חורים:

תקח בחשבון שמאוורר שמכניס אוויר מרצפת המארז גם יכניס לך פנימה המון המון אבק. אני חשבתי להוסיף מאוורר כזה למארז שלי וירדתי מהרעיון. כי כל האבק שוקע לרצפה/שולחן לייד המארז ואז נשאב מתחתיו וישר לתוך המחשב שלך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה שם את המחשב על השולחן הוא לא יתמלא

אבל נוצר בכל מקרה ונמשך למקורות חשמל לדוגמה מחשב....

אם תשים פילטר והמחשב על שולחן תצתרך לנקות אותו פחות

ואחי כל מאורר שמכניס אוויר למארז מכניס אבק

המאוורר התחתון מכניס טיפ טיפה יותר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה על השולחן :) יש לי פול טאוור כמעט מטר מארז... אני שם אותו על השולחן אני צריך סולם כדי להגיע לכונן העליון :)

<<< לא הספקתי להגיד תודה למי שכתב את התשובה הארוכה לפני כמה הודעות... אז תודה :) >>>

אני שוב פעם אומר, לא רוצה לקנות הארדקאנו סתם... חבל על הכסף... אני אשיג מאיפה שהוא מד טמפ'... סמכו על סמוך...

חורים במקום חור עם כוס...

באיזה קוטר אתם ממליצים? כמה חורים? צפופים? גדולים? ופילטר, שווה להתקין? אם כן, צריך מאורר מיוחד בשבילו? כמה עבודה זה לנקות אותו כל פעם מחדש?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא... התכוננתי למה שאמרו שאפשר לעשות "מסננת" למאורר למטה... במקום חור גדול...

אז שאלתי, אם לעשות הרבה חורים קטנים, או כמה גדולים, באיזו צפיפות... וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה מדי טמפרטורות של מכונניות באגפים לרכב, ראיתי שם כל מיני מסכים כאלה שבאים עם חיישן ומציגים טמפרטורה, אני לא יודע מה רמת הדיוק שלהם אבל הם גם דיי זולים אז הם נראים הפתרון בשבילך. חוץ מזה אני לא זוכר איפה אבל באחד האתרים בחו"ל ראיתי עוד מישהו שעשה את זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקדח כוס (סט של 3 בעצם, איכותי תוצרת גרמניה) עולה 89 ש"ח(אם אני זוכר נכון) בטמבוריה ליד הבית שלי וזה מגיע עם מתאם.

אתה יכול לקנות סט של 8 גדלים ב20 ש"ח בACE או משהו כזה אבל הוא נותן תוצאות מחורבנות (שורט מסביב לקדיחה) ומתפרק אחרי שימוש אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...